Coronavirus واز خیلی بد در ما پزشکان بدون مرز فرستاده می شود یک تیم در اینجا

پزشکان بدون مرز بین المللی پزشکی بشردوستانه سازمان شناخته شده به صورت عملیاتی در مناطق جنگی و در مکان هایی که

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 اردیبهشت 1399
  • پزشکان بدون مرز بین المللی پزشکی بشردوستانه سازمان شناخته شده به صورت عملیاتی در مناطق جنگی و در مکان هایی که سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر به منظور ارائه به درد و رنج مردم با مراقبت از آنها نیاز دارید.
  • چون coronavirus واز خیلی بد در یک بخشی از ما در این سازمان به تازگی اعزام یک تیم در اینجا به کار در ایالات متحده برای اولین بار.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

بیشتر از زمانی که شما به عنوان خوانده شده در مورد پزشکان مرتبط با پزشکی و انسان دوستانه گروه پزشکان بدون مرز آن را شامل کار خود را در مناطق جنگی در سراسر جهان — مکان هایی مانند یمن و سوریه که در آن عواقب ناشی از جنگ را ویران جمعیت — و در گروه خود را در نقاط که در آن آنها به نام بر "ارائه پایه خدمات پزشکی که سلامت ملی سیستم های سقوط کرده اند."

بنابراین در عین حال یکی دیگر از شاخص چگونه حاد coronavirus بحران واز در آمریکا پزشکان بدون مرز در حال حاضر فرستاده می شود یک تیم در اینجا. این اولین بار است که این تا به حال اتفاق افتاده است به ما چیزی در مشترک با جاهایی مثل افغانستان و ایران و ونزوئلا در میان کشورهای دیگر که در آن پزشکان بدون مرز حضور دارد.

یک تیم نه پزشکان (از جمله پزشکان و آب و فاضلاب متخصص و پرستاران/ماماها در میان دیگران) اعزام شده به ملت ناواهو در جنوب غربی آمریکا که شامل حدود 170,000 مردم و که بوده است و آمار به خصوص با کوروناویروس. به عنوان مثال چقدر به یاد بیاورید که مقامات بهداشت بارها و بارها تاکید کرد که شدید شستن دست یکی از موثر ترین سلاح در برابر coronavirus. و در عین حال حدود 30 درصد از جمعیت در نوجو ملت ندارد آب در حال اجرا که در آن زندگی می کنند.

"وجود دارد بسیاری از موارد که در آن ما دخالت نمی در ایالات متحده, اما این یک خطر خاص پروفایل گفت:" ژان Stowell که منجر به ما COVID-19 پاسخ تیم پزشکان بدون مرز. "Situationally بومی آمریکایی جوامع در معرض خطر بسیار بالاتر برای عوارض ناشی از COVID-19 و همچنین از جامعه گسترش یابد چرا که آنها لازم نیست که دسترسی به انواع چیزهایی است که آن را ممکن است به خود منزوی... شما نمی توانید انتظار مردم برای منزوی کردن اگر آنها را به درایو 100 مایل به دریافت مواد غذایی و آب است. "

تعدادی از عوامل دیگر در حال ساخت وضعیت بدتر و منجر به ورود پزشکان بدون مرز تیم. برای یک چیز به عنوان اوایل این ماه در منطقه coronavirus میزان مرگ و میر بالاتر از 46 متحده است. ملت ناواهو نیز چیزی از "مواد غذایی صحرا" و مردم وجود دارد که بالاتر از نرخ متوسط از مشکلات سلامتی مانند فشار خون و دیابت است.

"هنگامی که ما به دنبال در اپيدميولوژيک منحنی از نقاط جهان, ما می دانیم که این یک مسافت های طولانی" Stowell گفت: CBS News. "بنابراین در این نقطه است که تیم برنامه ریزی شده است که وجود دارد تا پایان ماه ژوئن.

"شما می دانید وجود دارد کاملا بسیاری از علاقه در پاسخ به نیازهای جوامع بومی اما نیز وجود دارد زیادی نیاز دارد. و آن را بسیار سریع به بسیج چیزهایی است که شما واقعا باید برای شروع از زمین تا. این مشکلات بزرگتر قبل از COVID-19."

منبع تصویر: کارولین Kaster/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب