Coronavirus ماسک صورت: بدون یک, این ویدیو نشان می دهد که چقدر شما تف زمانی که شما صحبت

CDC در حال حاضر توصیه که هر کس پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که آنها در خارج از خانه به منظور کمک به گسترش COVID-1

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 فروردین 1399
  • CDC در حال حاضر توصیه که هر کس پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که آنها در خارج از خانه به منظور کمک به گسترش COVID-19 coronavirus تحت کنترل است که اگر آنها قادر به چوب به اجتماعی فاصله دستورالعمل از اقامت شش پا را از افراد دیگر است.
  • یک ویدئو منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند نشان می دهد که چرا ماسک صورت بسیار مهم است. برای یک چیز, آنها محافظت از افراد دیگر از همه ذرات ما را درک نمی کنند ما منتشر می کنند از دهان ما هنگامی که صحبت کردن.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

هر کسی که با این نسخهها کار در خارج یا باشگاه سام در حال حاضر به پوشیدن ماسک صورت در طول shift خود را به روز رسانی به یک سیاست است که قبلا گفته ماسک بودند اختیاری. اما این نه تنها به گسترش کارگران در طبقه — همان در حال حاضر نیز صادق است برای هر کسی که با این نسخهها کار در خارج توزیع و تحقق مراکز نیز در آن دفاتر شرکت های بزرگ.

این تغییر در چند روز اخیر توسط بزرگترین آجر و ملات خرده فروش در جهان می آید پس از یک شبیه توصیه از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری که در حال حاضر می گوید که "پارچه پوشش صورت" توصیه می شود برای هر کس خارج از خانه خود را هنگامی که "دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ." قول من شده است از خانه خارج و برخی در روزهای اخیر و ماسک صورت استفاده هنوز هم به نظر نمی رسد خیلی گسترده (وجود دارد مقدار زیادی از دلایل که البته مانند تغییر و گیج کننده هدایت از مقامات بهداشت و درمان در ابتدا در اوایل روز از coronavirus بحران). اما اگر شما می خواهید برای دیدن یک پایه ساده تجسم چرا از آن مهم است برای هر کس به پوشیدن ماسک صورت در حال حاضر این تصویری از جدید مجله پزشکی انگلستان باید همه چیز را بسیار واضح و روشن است.

ویدیو زیر با استفاده از لیزر برای روشن کردن مدرک که همه ما اخراج ذرات (خوب تف) هنگامی که ما صحبت کنید. حتی زمانی که ما فکر نمی کنیم. و نه تنها که اما شما آن را انجام دهید بیشتر بلندتر صحبت شما. بازی کلیک کنید و در تصویری زیر, چند, و تماشای چه اتفاقی می افتد زمانی که شما پوشیدن یک ماسک:

"عمل صحبت دهان تولید قطرات مایع که به طور گسترده ای متفاوت در اندازه قطرات این بندر می تواند عفونی ویروس ذرات" این قطعه را در مجله می خواند. "در حالی که قطرات بزرگ به سرعت سقوط به زمین قطرات کوچک می تواند به اب چیزی را گرفتن و معطل به عنوان "قطره هسته' که در آن آنها رفتار مانند یک آئروسل و در نتیجه گسترش فضایی میزان ساطع شده از ذرات عفونی."

جالب است که این قطعه را در ادامه به اشاره است که این تعداد ذرات ساطع شده در طول سخنرانی به نظر می رسد برای افزایش هر زمان که شما صحبت می کنند بلندتر. در حالی که این مجله توضیح می دهد که یک مطالعه نشان داده است قطرات می تواند تا حدودی کوچکتر از کسانی که ما منتشر می کنند که ما سرفه یا عطسه خود را به تعداد حداقل قابل مقایسه که آیا فرد فقط صحبت یا سرفه. به عنوان ویدیو فوق نشان می دهد هر چند این چیزی است که خیلی ظریف در مورد پوشیدن یک ماسک و چرا از آن می تواند یک کمی از عقل به پوشیدن یک.

فرد به طور متوسط ممکن است فکر می کنم "من بیمار پس چرا من را مجبور به پوشیدن یک؟" من ماسک است نه به معنای محافظت از من, هر چند — آن را برای شما. و ماسک پوشیدن شما نیز محافظت می کند من از تمام کسانی که ذرات ساطع شده در طول سخنرانی که به خوبی می تواند شامل coronavirus.

منبع تصویر: Stephen Lovekin/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب