Coronavirus آئروسل انتقال ممکن است حتی بدتر از ما فکر می کنم

Coronavirus آئروسل گسترش خطر واقعی سازمان بهداشت جهانی گفت: چند هفته پیش پس از بیش از 200 محققان خواست که به ا

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 مرداد 1399
  • Coronavirus آئروسل گسترش خطر واقعی سازمان بهداشت جهانی گفت: چند هفته پیش پس از بیش از 200 محققان خواست که به اذعان به این مسئله است. اما این سازمان مدعی است که انتقال قطرات اولیه راه COVID-19 گسترش می یابد.
  • یک مطالعه جدید در نگاه چگونه COVID-19 نقل مکان کرد و در داخل محیط بسته الماس شاهزاده کشتی کروز که احتمالا در ژاپن در اوایل فوریه پیدا کردن که آئروسل انتقال ممکن است بدتر پدیده از ما فکر.
  • این پژوهش عبارتند از مطالعات دیگر ثابت کرد که ویروس از ذرات معلق در هوا می تواند سلول های آلوده و نشان داد که مردم بلندتر هستند دو برابر بیشتر احتمال دارد به توان و حذف.

الماس شاهزاده کشتی کروز در سراسر جهان به دست آورد معروفیت در اوایل ماه فوریه زمانی که مقامات ژاپنی قرنطینه قایق در بندر یوکوهاما به دنبال حاوی COVID-19 عفونت روی عرشه کشتی. در نهایت 712 از 3,711 مسافر و خدمه در هیئت مدیره آزمایش مثبت و 14 درگذشت زمان الماس شاهزاده لنگر انداخت. کشتی است که موضوع برخی از مطالعات با توجه به آن ارائه شده محققان یک دیدگاه منحصر به فرد از رفتار این ویروس در داخل یک جمعیت است که محدود به کشتی برای چند هفته.

جدیدترین تحقیقات ممکن است ثابت کند که یکی از بدترین چیزهایی که در مورد رمان coronavirus باید یک نگرانی واقعی برای مقامات به دنبال حاوی COVID-19 شیوع است. که آئروسل انتقال یک موضوع است که نگه می دارد ظاهر در COVID-19 بیشتر و بیشتر. سازمان بهداشت جهانی (WHO) اذعان خطر COVID-19 گسترش از طریق هوا چند هفته پیش اما هنوز هم حفظ شده که بزرگتر قطرات بزاق که در حال خارج در طول صحبت کردن, عطسه و سرفه در حال راه اصلی این ویروس گسترش می یابد. جدید الماس شاهزاده مطالعه می گوید این می تواند کمیت آئروسل انتقال در داخل کشتی کروز.

محققان به تازگی ثابت شده است که این ویروس است که می تواند شناور در, ذرات معلق در هوا می تواند تکثیر آن سلول است. این نشان میدهد که این ویروس می تواند زنده ماندن در هوا در آن microdroplets که تبدیل به ذرات معلق در هوا پس از تبخیر آب و شناور بیش از بزرگتر قطرات بزاق است که می تواند زمین را در سطوح و مردم است. یک مطالعه مختلف پیشنهاد دیگری غیر منتظره نتیجه گیری. افرادی که 6 فوت قد هستند دو برابر بیشتر احتمال دارد به شما با رمان coronavirus و هوابرد گسترش است تنها نوع انتقال است که می تواند حمایت از پیدا کردن.

محققان دانشگاه هاروارد و موسسه فناوری ایلینوی تیمی برای یک مطالعه که اقدام به مدل انتقال مدل از COVID-19 روی عرشه کشتی و به این نتیجه رسیدند که انتقال آئروسل نقش مهمی در الماس شاهزاده coronavirus بیماری همه گیر. مطالعه نشده است peer-reviewed اما از آن منتشر شده آنلاین در medRxivاز طریق نیویورک تایمز.

محققان زد بیش از 20 ، 000 شبیه سازی است که در زمان به حساب های مختلف ویژگی های الماس شاهزاده COVID-19 شیوع بیماری از جمله الگوهای تعاملات اجتماعی مقدار زمان شما می توانید زندگی می کنند در سطوح اندازه ذرات خارج شده از دهان یک فرد و رفتار خود را در هوا.

بیش از 130 شبیه سازی تحویل نتایج مشابه آنچه در زندگی واقعی روی عرشه کشتی. محققان در نگاه بیشتر "واقعی" سناریو برای محاسبه اهمیت راه های مختلف ویروسی انتقال است. آنها به این نتیجه رسیدند که قطرات کوچکتر بودند عمدتا مسئول برای گسترش این ویروس در کشتی کروز حسابداری برای 60 درصد از عفونت های جدید هر دو در محدوده نزدیک و در فاصله بیشتر است. Fomite انتقال یا گرفتن ویروس از دست زدن به همان سطوح بازی نقش کوچکتر.

"بسیاری از مردم استدلال کرده اند که برنامه انتقال اتفاق می افتد اما هیچ کس تا به حال اعداد را در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی دکتر پرهام عظیمی گفت. "چه سهم از این قطرات کوچک — آن است که 5 درصد یا 90 درصد ؟ در این مقاله ما با ارائه واقعی تخمین می زند برای آنچه که شماره می تواند حداقل در مورد این کشتی کروز."

تا کنون محققان ثابت کرد که آئروسل انتقال یک چیز واقعی است برای بیماری های عفونی از جمله COVID-19 که آئروسل ویروسی بارهای مسری هستند و آئروسل گسترش ممکن است راننده اصلی از الماس شاهزاده شیوع. تحقیقات بیشتری مورد نیاز است و این مطالعات باید مناسب دریافت نظرات از کارشناسان دیگر.

جدا پژوهش نشان داد که در صورت ماسک می تواند به کاهش و قطرات آئروسل انتقال آن است که آیا فولاد ماسک یا چند لایه در خانه پارچه را پوشش می دهد. این معلوم نیست چه مقدار از ویروس خواهد بود به اندازه کافی برای آلوده کردن یک فرد. اما ذرات معلق در هوا می تواند کمک به پاتوژن رسیدن به پایین راه های هوایی سریع تر از قطرات است. آن را در ریه ها که در آن شما می توانید ضرب در ویرانگر سرعت و علت چند عوارض تهدید کننده زندگی.

محققان فکر می کنم که الماس شاهزاده انتقال مطالعه می تواند کمک به مقامات شکل جدید اقدامات است که می توان به شرایط داخلی مانند مدرسه است. ساده ترین است "واقعا اجرای ماسک سیاست" با توجه به موسسه فناوری ایلینوی در شیکاگو استاد برنت Stephens. مناسب ماسک نیز باید مورد استفاده قرار گیرد به منظور کاهش گسترش از طریق ذرات معلق در هوا.

تغییرات تهویه نیز ممکن است مورد نیاز برای بهبود ایمنی فضاهای بسته. الماس شاهزاده خانم نیست recirculate هوا و تهویه اما که نمی جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

همه دانشمندان معتقدند که آئروسل انتقال می تواند راننده اصلی COVID-19 گسترش و بار' پوشش است که ارزش خواندن برای بیشتر نظرات در مورد این موضوع. اما حتی اگر آئروسل گسترش است فقط یک حداقل خطر, مقامات بهداشتی باید در نظر اقدامات لازم برای کاهش این خیابان از انتقال.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de