سرد AR نسخه ی نمایشی نشان می دهد که چگونه شما می توانید کپی و چسباندن یک زندگی واقعی شی

جدید در نسخه ی نمایشی نشان می دهد که چگونه واقعیت افزوده ممکن است به کاربران اجازه می دهد برای کپی کردن یک دنی

توسط EMROOZTAFAHOM در 16 اردیبهشت 1399
  • جدید در نسخه ی نمایشی نشان می دهد که چگونه واقعیت افزوده ممکن است به کاربران اجازه می دهد برای کپی کردن یک دنیای واقعی شیء و چسباندن آن را به نرم افزار بر روی کامپیوتر خود.
  • واقعیت افزوده نشده است تبدیل به بازی در حال تغییر از ویژگی های بسیاری از مردم فرض بر آن خواهد بود, اما آن را هنوز هم خیلی زود به می دانم که چگونه از آن خواهد شد در سال آینده.
  • ضمنا شرکت هایی مانند گوگل و اپل همچنان به سرمایه گذاری به شدت در آر.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

نکته جالب در مورد فن آوری فضایی است که اغلب وجود دارد هیچ گفتن چه چیز بزرگ بعدی در حال رفتن به. Coronavirus همه گیر برای مثال پرتاب زوم حیرت انگیز سطح از محبوبیت آن شده اند که بی سابقه که فقط چند ماه پیش. اتفاقا زوم را مواد منفجره کاربر رشد در نهایت باعث Google و Facebook به خود چت تصویری ارائه شده است.

در طرف دیگر سکه های بسیاری از فن آوری هایی است که منادی به عنوان موج آینده هرگز کاملا مدیریت را به عنوان بزرگ تاثیر همانطور که در ابتدا پیش بینی شده است. 3D تلویزیون و اپل در حال حاضر از بین رفته 3D لمسی فقط دو تا مثال بزنم.

یک تکنولوژی است که اخیرا و پشتیبانی به عنوان یک بازی تعویض است و واقعیت تقویت. بیش از چند سال گذشته شرکت هایی مانند اپل و گوگل آغاز اجرای AR-ویژگی های مربوط به خود نرم افزار های تلفن همراه و شما ممکن است به یاد بیاورید در-باز-کردن-دوباره شایعه ادعا می کنند که اپل در حال برنامه ریزی برای معرفی یک جفت AR-طراحی شده در آینده نزدیک.

در حالی که آن باقی مانده است دیده می شود اگر علیرضا را به عنوان انقلابی که مردم ادعا می کنند ما قطعا شروع به دیدن یک چشم انداز مثبت در مردم با استفاده از این فن آوری در رمان راه. اخیرا برنامه نویس سیریل Diagne به عنوان یک پروژه تحقیقاتی ارسال شده در یک ویدئو به توییتر نشان دادن چگونگی AR می تواند کاربران را قادر به برش و چسباندن محیط اطراف خود حق را به نزدیکی یک کامپیوتر در حال اجرا در فتوشاپ — و یا هر نوع دیگری از سند است.

نسخه ی نمایشی را می توان در زیر دیده می شود و در حالی که من لحظه ای تردید به آن را یک بازی-تعویض آن را قطعا موثر تر از گرفتن یک عکس و ایمیل آن را به خودتان آن را دانلود و سپس کپی و چسباندن آن را به گردش کار خود را:

دوباره, آن را فقط یک نسخه ی نمایشی در حال حاضر, اما آن را قطعا جذاب است.

اتفاقا هیچ کس به نظر می رسد به عنوان برند مورد واقعیت افزوده به عنوان مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک. فقط چند سال پیش کوک گفت که در تاریخ بود که یک فن آوری هسته ای برای اپل در حالی که با اضافه کردن آن پتانسیل را دارد که به عنوان بسیاری از بازی تعویض به عنوان آی فون:

من هیجان زده در مورد واقعیت افزوده از آنجا که بر خلاف واقعیت مجازی که با بسته جهان است. AR اجازه می دهد تا افراد برای حضور در جهان است اما امیدوارم اجازه می دهد تا بهبود در آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. اکثر مردم نمی خواهید به قفل خود را از جهان برای یک دوره طولانی از زمان و امروز شما نمی توانید انجام دهید که چرا شما مریض از آن است. با آر شما می توانید نمی شود مجذوب چیزی اما باید آن را بخشی از جهان را به خود از مکالمه خود را. که طنین.

با WWDC سال 2020 راست در اطراف گوشه آن یک شرط بندی امن خواهیم دید برخی از جدید AR-ابزارهای مرتبط و معرفی نرم افزار به عنوان بخشی از iOS 14.

منبع تصویر: Ikea

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن