کریس ایوانز می گوید که او انجام داده با کاپیتان امریکا

اصلی Avengers جدول زمانی خود ادامه خواهد داد و پس از بازی پایانی بدون سه مهم قهرمانان: Black Widow آهن و اصلی

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 خرداد 1399
  • اصلی Avengers جدول زمانی خود ادامه خواهد داد و پس از بازی پایانی بدون سه مهم قهرمانان: Black Widow آهن و اصلی کاپیتان امریکا.
  • شده اند وجود دارد برخی از شایعات در مورد مرد آهنین بازگشت به MCU و طرفداران تعجب که آیا Chris Evans هرگز تلافی نقش خود به عنوان کاپیتان امریکا.
  • بازیگر روشن ساخته است در مصاحبه اخیر خود که این امر می تواند بیش از حد خطرناک برای دوباره استیو راجرز است.

متعدد خود را به ظواهر سرگرم آمریکا برای بیش از 10 سال اما سه نفر از مورد علاقه ما ابرقهرمانان مارول از تصویر پس از Avengers: Endgame. بیوه سیاه و مرد آهنین درگذشت در حالی که کاپیتان امریکا بازنشسته در یک جدول زمانی جداگانه در نهایت به رشد با عشق از زندگی خود را. مشخصات فنی بیوه سیاه خواهد بود برای حداقل یک فیلم. بیوه سیاه و منشأ داستان اسکارلت جوهانسون باید بدست سال پیش اما هرگز. در حال حاضر که فیلم در نهایت آماده رمان coronavirus را مجبور دیزنی برای به تعویق انداختن راه اندازی به ماه نوامبر است. مرد آهن نیز باید مختصری cameo در فیلم با استفاده از فیلم های قدیمی از دیگر طیف ،

اما رابرت داونی جونیور و کریس ایوانز انتظار نمی رود که به نظر می رسد جدید MCU, فیلم, رفتن به جلو. تاپیک های اخیر بحث به تازگی در مورد RDJ reprising یاد مرد آهن نقش و این خبر خوبی برای طرفداران که به امید دیدن بازیگر در کت و شلوار و دوباره. اما تنها راه برای این کار خواهد بود در prequels که قبل از حوادث آخر بازی. احیای تونی استارک برای فیلم است که به دنبال Endgame را خراب Endgame. همانطور که برای ایوانز بازیگر پیشنهاد چند ماه پیش که او می خواهم نظر بازی استیو راجرز دوباره.

اما در حال حاضر او روشن ساخته است که این اتفاق نمی افتد.

ایوانز و Johannson مصاحبه یکدیگر برای انواع مختلف در سال گذشته و طیف ناچار آمد:

"[بازگشت] مارول?" ایوانز گفت. "وای. همه چیز را کلیک زمانی که من دریافت کنید. بازیابی نیست. شما هرگز می گویند هرگز. من عاشق شخصیت. من نمی دانم."

جوهانسون اشاره کرد که Evans' نیست "سخت هیچ" اما این بازیگر گفت که آن را "مشتاق بله یا نه."

"من فکر می کنم کلاه تا به حال چنین روی حیله و تزویر عمل به چوب فرود و من فکر می کنم آنها واقعا خوب کار اجازه دادن به او را کامل سفر خود را. اگر شما در حال رفتن به دوباره آن را در چنگ زدن به پول نقد. نمی توان آن را فقط به این دلیل که مخاطب می خواهد هیجان زده است. چه هستند که ما آشکار? چه هستند که ما اضافه کردن به داستان ؟ بسیاری از چیزها را به گرد هم می آیند. [...]

"من بسیار محافظ از آن," او گفت:. "این چنین گرانبها و پریدن بر روی فیلم که چشم انداز وحشتناک به من. به من گفت: هیچ یک دسته از بار و یک میلیون و یک راه را اشتباه رفته است. آن را تقریبا احساس می کند مانند شاید ما باید اجازه دهید این یکی نشسته است."

ایوانز به نظر می رسد از طریق تماس صوتی بر گراهام نورتون نشان می دهد در روز جمعه که در آن او گفت که وقت خود را به عنوان کاپیتان امریکا رسما به یک نزدیک است. او به نظر می رسید بیشتر قطعی در مورد این موضوع بیش از هر ComicBook. این بازیگر گفت: این امر می تواند بسیار مخاطره آمیز برای بازگشت به نقش با توجه به آنچه اتفاق افتاده است در آخر بازی.

"بله, من فکر می کنم آن است که [پایان]," ایوانز گفت: از زمان او را به عنوان کاپیتان امریکا. "این یک بزرگ اجرا شود و ما بیرون رفت و در جمله بالا توجه داشته باشید که این امر می تواند مخاطره آمیز به دوباره آن را در نظر من است. آن را مانند یک تجربه خوب و من فکر می کنم بهتر است به سمت چپ که در راه است."

این ممکن است تغییر و ما هیچ راهی برای دانستن اینکه چه چیزی می تواند اتفاق می افتد در این طیف که ممکن است حکم بازگشت. اما من می گویم که بر خلاف آهن و بیوه سیاه (که در حال حاضر مرده) وجود دارد حداقل یک مطلب استیو راجرز در داستان است که ممکن است ارزش گفتن با فرض آن می توان به آینده از اصلی Avengers جدول زمانی.

ذهن شما من گفت: استیو راجرز برای یک دلیل. هنگامی که او رفت و به عقب در زمان برای دیدار با پگی در جهان متناوب بازنشسته شد از اینکه یک قهرمان. اتفاقاتی که صورت گرفت از لحظه ای که او در سمت چپ زمین-616 در پایان Endgame برای لحظه ای او به عنوان یک مرد ممکن است ارزش کاوش. چه استیو آیا تمام کسانی که سال ؟ اگر هر چیزی, این واقعیت ساده است که او به ارمغان آورد یک سپر جدید نیاز به خطاب. چرا او احساس نیاز به شوالیه جدید کاپیتان ؟ او را آوردن که سپر برای سام تضمین می کند که وجود خواهد داشت یک کاپیتان امریکا در آینده Avengers تیم است. اما چرا او آن را انجام دهد ؟ با توجه به Evans, ما هرگز نمی دانید ممکن است.


منبع تصویر: Marvel Studios

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن