اتمام این دست در تصویری از 5G سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده

به تازگی توییتر فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه با استفاده از یک حساب کاربری به نام جیمی است تبلیغی به اشتراک گ

توسط EMROOZTAFAHOM در 18 تیر 1399
به تازگی توییتر فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه با استفاده از یک حساب کاربری به نام جیمی است تبلیغی به اشتراک گذاشته بود تصاویری از یک پیش تولید سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده است که او موفق به دریافت دست خود را بر روی. و امروز خود را در کانال یوتیوب به اشتراک گذاشته یک "دست" تصویری با این گوشی. شماره مدل این واحد در این ویدئو SM-986U. "U" در پایان شماره مدل نشان می دهد که این گوشی عنوان شده است به ایالات متحده آمریکا که بدان معنی است که آن است که توسط 7nm Snapdragon 865 پلت فرم تلفن همراه. مدل های بین المللی می تواند مجهز به 5nm Exynos 992 SoC است که آنها را برای اولین بار گوشی های موجود با 5nm تراشه در زیر هود.
این گوشی در حال اجرا آندروید 10 همراه با یک رابط کاربر نسخه 2.5. یک نگاه در پایین گوشی "تایید" است که مسکن برای S Pen و بلندگو را روشن طرف از سمت راست به سمت چپ دستگاه است. دکمه کنار گوشی معکوس شده اند راه دیگر. در این ویدئو همچنین نشان می دهد که S Pen می تواند به عنوان یک دیجیتال اشاره گر و که دوربین دست انداز بزرگتر از یک در Galaxy S 20 فوق العاده 5G.
آیا شما موافقت می کنید که توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده به نظر می رسد داغ در سیاه و سفید ؟ ما می توانید ببینید توجه داشته باشید کهکشان 20 سری منتشر شده در اوت 21.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب