اتمام این دانلود بازی جدید آیفون SE (2020) معاملات در, افزایش و مترو توسط T-Mobile

با همان فروزان سریع A13 Bionic پردازنده در زیر هود به عنوان آی فون 11, 11 نرم افزار و 11 Pro Max گزاره ارزش ا

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 اردیبهشت 1399
با همان فروزان سریع A13 Bionic پردازنده در زیر هود به عنوان آی فون 11, 11 نرم افزار و 11 Pro Max گزاره ارزش اپل بسیار پیش بینی دوم-gen آی فون SE در حال حاضر سخت به استدلال می کنند با در قیمت خرده فروشی تنها 400 دلار به بالا.
سپس دوباره, T-Mobile است که بدون شک قهرمان سنگین وزن آیفون SE (2020) تجارت در معاملات اما اگر شما فقط می خواهم به خرید این دستگاه sans رشته های متصل وجود تبلیغات جدید شما احتمالا باید به در نظر گرفتن. تقویت موبایل, برای یک اپل "قدرتمند ترین 4.7 اینچی آیفون تا کنون" در فروش شروع در $299.99 به جای آن $399.99 لیست قیمت با مطلقا هیچ شرایط خاص و یا مورد نیاز.
تنها مشکل این است که شما در واقع مجبور به استفاده از آی فون جدید SE نسبتا منفور حامل. هنوز هم متعلق به با حداکثر سرعت دویدن افزایش است انتظار می رود به حرکت در زیر ظرف نظارت به زودی به عنوان یک T-تلفن همراه (MVNO (mobile virtual network operator). که اساسا بدان معنی است که شما دسترسی به سرخابی را به طور مداوم بهبود شبکه 4G LTE, نه به ذکر است افزایش پیش پرداخت طرح های کاملا رقابتی در حال حاضر با شروع در $50 در هر خط با "نامحدود مباحث" گزینه است.

متاسفانه افزایش همراه است که در حال حاضر لیست 128 و 256 GB ذخیره سازی نوع دوم-gen آی فون SE به عنوان خارج از بورس در کاهش قیمت از $350 و 450 دلار بود بنابراین اگر شما علاقه مند به خرید این گوشی قدرتمند از این اپراتور خاص شما باید به حل و فصل برای 300 دلار 64 گیگ پیکربندی.

مشخصات فنی کوچک تلفن با صفحه نمایش بزرگ ناهنجاری است و حتی ارزان تر در مترو توسط T-Mobile با شروع در $199.99 اما به نمره که عظیم 200 دلار تخفیف شما نیاز به پورت موجود در تعدادی از حامل های مختلف (به غیر از T-Mo البته.)

شبکه سیستمهای خواهد فوری 200 دلار تخفیف خاموش مذکور 400 دلار قیمت اما چیز دیگری مهم است که شما باید در ذهن داشته باشید قبل از کشیدن ماشه است که این معامله به طور انحصاری در دسترس فیزیکی مترو فروشگاه و یک گوشی جدید نیست دقیقا واجد شرایط به عنوان "ضروری" خرید ارزش خطر زندگی خود را برای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب