اتمام بلند نازک و بی دست و پا Google صفحه اصلی عاقبت در این گواهینامه عکس

به جای معرفی ما به سر رسیده عاقبت به اصلی گوگل خانه هوشمند بلندگو 2016 دیروز مجازی خانه هوشمند اجلاس غیر منتظره (و سهوا) نشان داد از تاریخ راه اندازی رسمی از آندروید 11.

دومی نظارتی آژانس در واقع به نوع به اندازه کافی برای انجام آنچه که ما FCC نمی توانست فاش کنجکاو طراحی این unnamed گوگل دستیار سخنران انتظار از مدتی این تابستان. این کاملا متفاوت از OG صفحه اصلی Google به عنوان توسط تعدادی از تصاویر نمایش هر دو دستگاه خود را از هر زاویه ممکن است و اختصاصی خود 30W منبع تغذیه DC.

در حالی که گفت: قدرت آجر است به احتمال زیاد به نگاه آشنا به صاحبان 2016 را استوانه هوشمند بلندگو با وجود امید گذار به مدرن USB-C تکنولوژی جدید لانه مارک دستگاه است که به وضوح قابل توجهی بلندتر و نازک تر از باستان Google صفحه اصلی. باور کنید یا نه این چیزی که حتی ممکن است بیش از high-end Google صفحه اصلی حداکثر در ارتفاع کلی در 220mm.

 

این است که قطعا یک… حرکت جالب به خصوص با توجه به این واقعیت آمازون ساخته شده دوم و سوم-gen Echos بسیار کوتاه تر از نسل اول سیلندر منتشر شد تمام راه برگشت در سال 2014. در صورتی که شما نگرانم Google صفحه اصلی عاقبت است که در واقع کمی کوتاه تر از OG اکو بیش از حد, اما در مقایسه با زمانی که به آن پیشرو آینده مدل به نظر می رسد… عجیب و غریب. نه لزوما زشت و عجیب و غریب.

تحت پوشش در پارچه از بالا به پایین (منهای سیلیکون پایه) دستگاه می تواند لقب چیزی در امتداد خطوط از گوگل لانه صفحه اصلی (و یا حتی فقط Google Nest) شامل فیزیکی mute switch آشنا و بزرگ G آرم و احتمالا مخفی کنترل های لمسی و چراغ های LED.

وجود دارد بدیهی است که بدون ارجاع به هر under-the-hood پیشرفت در این گواهینامه و اسناد و اما ما انتظار داریم نقطه از این ارتقا به ارائه کیفیت بهتر صدا در یک قیمت مشابه به عنوان $129 متهم در روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de