سرن می خواهد برای ساخت یک سوپر-برخورد اما یک مشکل وجود دارد

سرن می خواهد به ساخت یک شتاب دهنده ذرات است که چهار برابر بزرگتر از در حال حاضر برخورددهنده بزرگ هادرون. این

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 تیر 1399
  • سرن می خواهد به ساخت یک شتاب دهنده ذرات است که چهار برابر بزرگتر از در حال حاضر برخورددهنده بزرگ هادرون.
  • این پروژه به نام آینده دایره برخورد خواهد شد و هزینه در این محله ها از 23 میلیارد دلار.
  • برخورد دهنده خواهد بود ساخته شده است در دو فاز دوم نیست در حال تکمیل و تا حدود 2100.

زمانی که سرن سازمان اروپایی تحقیقات هسته ای ساخته شده برخورددهنده بزرگ هادرون آن را به یاد ماندنی انجام است. فوق العاده برخورد شد و بر خلاف هر چیزی که تا به حال ساخته شده به منظور تحقیقات علمی به فیزیک ذرات. در حال حاضر بیش از یک دهه پس از اتم-smasher شروع به جستجو برای ذرات است که فقط در تئوری سرن آماده است برای یک ارتقاء عمده.

آینده دایره ای برخورد که سرن فقط greenlit باعث می شود LHC شبیه یک نوزاد است. LHC که بزرگترین شتاب دهنده ذرات در این سیاره در حال حاضر به دور از 17 مایل است. که اما آن را به طور کامل به مراتب بیشتر 62 مایل دور از آینده دایره برخورد. آه و هزینه آن یک معامله بزرگ تر بیش از حد.

برخورددهنده بزرگ هادرون شد یک سرمایه گذاری بزرگ است. هزینه آن نزدیک به 5 میلیارد دلار برای ساخت (که میلیارد با "ب") و در زمان بخشی بهتر از یک دهه برای ساخت. ساخت و ساز تایید شد در سال 1994 اما نمی شروع تا اوایل 2000s. اولین آزمون نمی آتش تا 2008 و متعددی وجود دارد تاخیر در طول راه.

آینده دایره برخورد از سوی دیگر هزینه خواهد شد حدود 23 میلیارد دلار برای ساخت و آن را به عنوان تقریبا چهار بار به عنوان بزرگ به عنوان LHC وجود دارد هیچ گفتن چه مدت آن را ممکن است به خصوص زمانی که مقاطعه در تاخیر ممکن و شکست است. وجود دارد مقدار زیادی ایستاده بین سرن و آینده دایره برخورد اما یکی از عوامل خواهد بود که مهم تر از هر چیزی: پول.

چیزهایی مانند طراحی و محل خواهد شد در نهایت نیاز به مرتب کردن اما هیچ کدام از آن واقعا می تواند در نظر گرفته شود تا CERN می داند که وجود دارد به اندازه کافی پول نقد در دست به آن همه اتفاق می افتد. به عنوان با برخورددهنده بزرگ هادرون CERN در حال برنامه ریزی در FCC ساخته شده در دو مرحله است. مرحله اول شامل ساخت فوق العاده-برخورد دهنده است که می تواند تعداد زیادی از هیگز bosons برای مطالعه در حالی که مرحله دوم را به از بین بردن کامل از مرحله اول و پس از آن ساختمان بالاتر-طراحی فوق العاده-برخورد دهنده در محل خود. که مرحله دوم نمی گیرد تا زمانی که خیلی نزدیک به سال 2100.

به عنوان طبیعت, گزارش, پروژه فقط ممکن است کمی بیش از حد بلند پروازانه حداقل در حال حاضر.

هزینه طرح مخالفان — حتی در فیزیک جامعه است. سابین Hossenfelder یک فیزیکدان نظری در فرانکفورت در موسسه مطالعات پیشرفته در آلمان پدید آمده است به عنوان یک منتقد همیشه به دنبال انرژی بالاتر در هنگام علمی payback — به غیر از اندازه گیری و خواص ذرات شناخته شده — است که به دور از تضمین شده است. "من هنوز هم فکر می کنم آن را یک ایده خوب" Hossenfelder می گوید. "ما در حال صحبت کردن در مورد ده ها میلیارد. من فقط فکر می کنم به اندازه کافی وجود ندارد علمی بالقوه در انجام این نوع از مطالعه در حال حاضر."

خبر خوب این است که این ذرات می رویم هر کجا و هر زمان که سرن می تواند به تولید سرمایه برای شروع مقابله با این پروژه به صورت جدی به آن می تواند باز کردن برخی وسوسه انگیزی در مورد اسرار طبیعت فیزیک و پارچه از واقعیت ما.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de