• اجتماعی فاصله دستورالعمل برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس — که در حال حاضر آلوده بیش از 1 میلیون آمریکایی — آیا فقط به مردم اعمال می شود.
  • CDC در حال حاضر توصیه که آمریکایی ها نگه داشتن حیوانات خانگی خود را حداقل شش فوت دور از دیگر حیوانات خانگی و افرادی که در خارج از.
  • چرا که وجود داشته است یک تعداد انگشت شماری از موارد این مرکز در حال حاضر شناسایی از مردم حیوانات خانگی پیمانکاری COVID-19 coronavirus.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یکی از دلایل این بیماری همه گیر کوروناویروس را برانگیخته چنین نمایشی پاسخ در سراسر جهان است که با جامع گسترش ویروس — راه آن را محدود نمی کند و خود را به مرزهای, جنس و سن و نژاد است. در این مرحله با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 1 میلیون نفر در ایالات متحده (و تقریبا 3.1 میلیون در سراسر جهان) آلوده شده اند COVID-19 ویروس.

“مردم” بودن کلمه از عمل. چرا که این تعداد نیز به حساب نمی این واقعیت است که خود را حیوان خانگی سگ و یا گربه نیز می تواند قرارداد این ویروس با اولین موارد که اتفاق می افتد در حال حاضر با داشتن ثبت شده در ایالات متحده است. در واقع مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر گفت که ما نیاز به اعمال اجتماعی فاصله گرفتن از قوانین است که باید اداره زندگی ما برای بیش از یک ماه در حال حاضر به حیوانات خانگی ما نیز.

برای مثال زمانی که شما در داخل خانه خود را شما می توانید ارتباط برقرار کردن با حیوان خانگی خود را همان مثل همیشه. خارج از این حیوان خانگی نیاز به نگهداری حداقل شش فوت دور از دیگر افراد و حیوانات خانگی — و درست مثل زمانی که یک فرد در خانواده خود بیمار می شود و پس از آن نیاز به قرنطینه و دور از هر کس دیگری همان می رود برای حیوان خانگی خود را.

“اجتماعی فاصله امر به حیوانات خانگی خود را بیش از حد” متخصص دامپزشکی دکتر ملیسا سالگادو گفت: ABC News. “آنها در معرض خطر ابتلا به این بیماری پس از آن بهترین به خطا در کنار احتیاط.”

در اینجا برخی از CDC توصیه می شود بهترین شیوه برای صاحبان حیوان خانگی:

  • اجازه ندهید حیوانات خانگی تعامل با افراد و یا حیوانات دیگر در خارج از خانه خود را.
  • نگه داشتن گربه در داخل خانه زمانی که ممکن است.
  • خارج نگه داشتن سگ خود را در یک دسته سه تایی و حفظ فاصله حداقل شش فوت از دیگر مردم و حیوانات.
  • جلوگیری از سگ پارک ها و یا مکان های عمومی که در آن تعداد زیادی از مردم و سگ ممکن است جمع آوری.

تا مطمئن شوید که وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از موارد شناخته شده در این نقطه از حیوانات قرارداد COVID-19 ویروس. دو گربه در نیویورک به تازگی شناسایی شده به عنوان اولین حیوانات خانگی در کشور به تست مثبت برای این ویروس و این که چرا CDC در حال حاضر توصیه که صاحبان حیوان خانگی که می خواهید به ماندن امن در طول این زمان باید درمان حیوانات خانگی خود را به همان شیوه آنها را با دیگر اعضای خانواده خود را.

“بر اساس اطلاعات محدود موجود به خطر حیوانات, پخش كردن, COVID-19 به مردم در نظر گرفته شده است به پایین” CDC دستورالعمل به عنوان خوانده شده. “ما هنوز در حال یادگیری در مورد این ویروس اما آن را به نظر می رسد که گسترش آن می تواند از مردم به حیوانات در برخی از موقعیت ها.”

منبع تصویر: Ukrinform/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im