CDC: نوزادان متولد شده از مادران مبتلا به کروناویروس نیاز به آزمایش می شود

  • CDC به روز رسانی وب سایت خود را در این هفته به ارائه راهنمایی برای پزشکان در مواردی که یک زن باردار که آزمایش مثبت برای coronavirus تولد می دهد.
  • داده ها محدود است اما نوزادان ممکن است در معرض خطر بالاتر برای یک مورد شدید از COVID-19 نسبت به کودکان بزرگتر و آنها نیاز به آزمایش می شود دو بار در عرض 48 ساعت پس از تولد خود را.
  • CDC همچنین توصیه می کند که مادران نگهداری می شوند شش فوت از کودکان تازه متولد شده خود را.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

زندگی را از طریق رمان coronavirus همه گیر شده است یک چالش برای همه ما, اما به عنوان من اینجا نشسته کار از خانه و قادر به محدود کردن قرار گرفتن در معرض من به جهان خارج, من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم در مورد چه مقدار پیچیده تر از این مصیبت باید برای تعداد بی شماری از افراد و خانواده ها که باید خیلی بیشتر نگران از اینکه آیا یا نه Rite Aid پایین خیابان در نهایت خواهد بود مواجه نگردند با نام تجاری کاغذ توالت در این هفته.

به آن نقطه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد دستورالعمل جدید این هفته برای زنان باردار که آزمایش مثبت برای COVID-19 یا مشکوک به این بیماری است. این دستورالعمل نشان می دهد که هر نوزادان متولد شده به COVID-19 تایید شده یا مشکوک به زنان باید آزمایش این ویروس در 24 ساعت و 48 ساعت از سن بدون در نظر گرفتن اینکه آیا یا نه بچه ها خود را نشان می دهد هیچ نشانه ای.

“انتقال SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 برای نوزادان است به فکر رخ می دهد در درجه اول از طریق قطرات تنفسی در طول دوره پس از زایمان هنگامی که نوزادان در معرض مادران دیگر مراقبان بازدید کنندگان و یا بهداشت و درمان پرسنل با COVID-19” CDC سایت توضیح می دهد که, نشان دادن چقدر ترسناک تجربه می تواند برای پدر و مادر جدید. “محدود گزارش مطرح شده اند نگرانی از امکان intrapartum یا peripartum انتقال اما وسعت و اهميت بالينی از انتقال عمودی توسط این مسیرهای نامشخص است.”

به عنوان شده است در این مورد از زمان شروع این بیماری همه گیر وجود دارد هنوز هم یک معامله بزرگ است که ما نمی دانیم. با توجه به CDC نشان داده است که کودکان کمتر از 12 ماه ممکن است در معرض خطر بالاتری برای بیماری شدید از COVID-19 هنگامی که در مقایسه با کودکان بزرگتر اما حجم نمونه نسبتا محدود است.

داده هایی که جمع آوری شده نشان می دهد COVID-19 مثبت نوزادان نمایش داده می شود انواع مختلفی از علائم از جمله تب و سرفه و بی حالی و استفراغ, اسهال و عدم اشتها. اما به عنوان CDC یادداشت های بسیاری از این پتانسیل COVID-19 علائم همچنین “دیده می شود معمولا در کوتاه مدت و نوزادان نارس به دلایل دیگر.”

خبر خوب این است که اکثر نوزادان که آزمایش مثبت برای COVID-19 تا به حال بدون علامت و یا خفیف بیماری و بهبود بدون هیچ گونه عوارض هر چند شدید بیماری که نیاز به تهویه مکانیکی گزارش شده و همچنین در مثبت نوزادان. این نشان می دهد که چقدر مهم است برای احترام اجتماعی فاصله و دیگر دستورالعمل های ایمنی زیرا آخرین چیزی که شما می خواهید انجام دهید این است انتقال ویروس به یک زن باردار قرار داده و او را در یک موقعیت که در آن او نیاز به جدا از کودک تازه متولد شده چرا که او آزمایش مثبت است.

منبع تصویر: Keiko Hiromi/AFLO/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de