CDC توصیه می کند معترضان به آزمایش coronavirus

کشتن جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس موجب موجی از اعتراضات گسترده در سراسر کشور است. با برخی از تظاهرات رسم

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 خرداد 1399
  • کشتن جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس موجب موجی از اعتراضات گسترده در سراسر کشور است.
  • با برخی از تظاهرات رسم هزاران نفر از شرکت کنندگان مطابق با اجتماعی فاصله دستورالعمل بود که اغلب غیر ممکن است.
  • CDC در حال حاضر اصرار معترضان به آزمایش coronavirus.

بی معنی کشتن جورج فلوید ماه گذشته موجب موجی از تظاهرات در برابر پلیس سوء استفاده و نژادی و نابرابری. این اعتراضات اما آمد در میان coronavirus همه گیر و برخی از کارشناسان بهداشت و درمان در حال حاضر مشاوره افراد که خود را در جمعیت های بزرگ بیش از دو هفته گذشته برای آزمایش برای COVID-19.

مهمترین مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) به تازگی گفت که آن را به نگه داشتن چشم و نزدیک در تظاهرات و هر نتیجه سنبله در coronavirus موارد است. به ویژه به دلیل آن سخت است اگر نه غیر ممکن است به پایبندی به اجتماعی فاصله دستورالعمل در تظاهرات گسترده CDC سخنگوی کریستن Nordlund به تازگی گفت که افرادی که نمی توانید آزمایش قرار می تواند دیگران در معرض خطر است.

"این است که خیلی زود به می دانم که اگر هر گونه اثر این حوادث را باید در فدرال COVID-19 پاسخ به" Nordlund گفت. "هر محلی وضعیت متفاوت است. دولت و مقامات محلی را در تصمیم گیری برای محافظت از بهداشت عمومی و ایمنی بر اساس شرایط بر روی زمین است."

بیش از آخر هفته CDC مدیر Redfield بیان این که پویایی تظاهرات بزرگ می تواند به اثبات می شود یک زمین پرورش برای جدید کروناویروس عفونت.

"من فکر می کنم بالقوه وجود دارد متاسفانه برای این به یک بذر رویداد" Redfield گفت: به تازگی. "و راه برای به حداقل رساندن آن این است که هر فرد به رسمیت شناختن آن را به استفاده از آنها برای محافظت از عزیزان خود را به [می گویند]:" هی من بود. من نیاز به رفتن تست شده است.' شما می دانید, در سه, پنج, هفت روز, به دریافت تست شده است. مطمئن شوید که شما آلوده نیست."

به تاریخ ما دیده نمی شود هر گونه اطلاعات است که نشان می دهد که تظاهرات اخیر را ناشی از یک پرش در coronavirus موارد است. هنوز هم به این دلیل که coronavirus گسترش می تواند به آسانی از آنفولانزا CDC توصیه برای افزایش تست به عنوان یک نتیجه فوق تظاهرات حس می کند.

در همین حال خبر خوب این است که coronavirus شروع به فروکش قابل توجهی در بسیاری از مناطق که قبلا ضربه سخت با این بیماری همه گیر. به عنوان مثال شهر نیویورک — که قبلا کانون coronavirus در ایالات متحده — به تازگی رفت و یک روز کامل با صفر coronavirus مربوط به مرگ و میر برای اولین بار در ماه. فراتر از شهر نیویورک تعدادی از کشورها شروع کرده اند بازگشایی طی چند روز گذشته و به نظر می رسد که ممکن است ما را در یک مسیر اما آهسته به حالت عادی.

ربطی به اعتراض برخی از ایالت ها که نمی تحمیل سخت مستند اقدامات در حال شروع به دیدن یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد است. فلوریدا مثلا دیدم تعدادی از coronavirus موارد به موشک وار رفتن توسط 46 ٪ در هفته گذشته.

Black Lives Matter فعالان پایین 16thSt NW و زندگی ماده پلازا. منبع تصویر: الی Wilson

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب