گوگل صفحه 4a در نهایت راه اندازی روز دوشنبه. ما در حال حاضر یک ایده عادلانه از چه گوشی خواهد بود و در حال حاضر ساز و لوازم جانبی Spigen ارسال شده است تا از نزدیک و شخصی, عکس از این گوشی و همه ما برای آن!

این صفحه 4a احتمالا ورزشی پانچ-سوراخ روی صفحه نمایش و در عکس به نظر می رسد خیلی بهتر از صفحه 4 XL. در حال حاضر مورد سازندگان معمولا تولید لوازم جانبی بر اساس نهایی نمونه اولیه از یک دستگاه و این شاید توضیح می دهد که چرا ما شاهد مدل سفید در اینجا بود که بنا به گزارش ها لغو شد. بعدها به سختی آبی مدل ظاهرا nixed بیش از حد و در حال حاضر ما با چپ فقط سیاه و سفید نوع.

Spigen اتحاد محترم سابقه و شانس هستند که صفحه 4a را دقیقا مانند آنچه در آن نشان داده به جز رنگ.

تصویر را نشان نمی دهد این گوشی از همه طرف اما بر اساس آنچه که ما می توانید ببینید که آن را به نظر می رسد مانند صفحه 4a خواهد بود یکی از خوب به دنبال گوشی با محکم ساخت. به تازگی منتشر شده OnePlus Nord نمی کرایه را به خوبی در این بخش است. یک دوام آزمون نشان داده است که آن را تسلیم تحت فشار و بسیاری از کاربران گزارش صفحه طنتنج مسائل نیز هست.
با آن هول صفحه نمایش نازک و ناهنجاری های صفحه 4a همچنین می تواند به آیفون SE یک اجرا برای پول خود را.

صفحه 4a نمی خواهد فقط به دنبال خوب midranger آن گزارش شده بود کاملا مقرون به صرفه بیش از حد!

این صفحه 4a خواهد ظاهر شود و مجهز به Snapdragon 730 و اتهام معیار نتایج نشان می دهد که عملکرد آن خواهد شد کاملا مناسب و معقول است. آن را به احتمال زیاد با یک 5.8 اینچ صفحه نمایش OLED یک دوربین 12MP دوربین اصلی و یک 8MP selfie تیرانداز. یک 3,080 میلی آمپر باتری را نگه داشتن چراغ.
گوگل ممکن است در حال اجرا یک کمی دیر اما به نظر می رسد که صفحه 3a داستان موفقیت خواهد تکرار شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de