کارول Baskin از 'ببر پادشاه" در حال حاضر فروش coronavirus ماسک های صورت برای همه شما سرد گربه ها و بچه گربه ها

به عنوان بخشی از ما در سرتاسر کشور در پاسخ به کروناویروس همه گیر CDC توصیه است که مردم می پوشند پارچه ماسک صور

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 اردیبهشت 1399
  • به عنوان بخشی از ما در سرتاسر کشور در پاسخ به کروناویروس همه گیر CDC توصیه است که مردم می پوشند پارچه ماسک صورت هر زمان که آنها در مکان های عمومی, در علاوه بر این به تمرین های اجتماعی فاصله.
  • کارول Baskin داستان که نمیفهمد برجسته در Netflix بکشد ضربه سری Tiger King, شروع فروش پارچه cat-مضمون ماسک صورت با درآمد حاصل از آن به سمت کمک به اولین پاسخ دهندگان به عنوان به خوبی به عنوان نجات گربه های بزرگ.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

کارول Baskin آنتاگونیست از "ببر پادشاه" جو عجیب و غریب در Netflix بکشد آمار مدارک سری است که با استفاده از او نوظهور ویژه به فروش خود مارک coronavirus ماسک صورت که همچنین به تصویر کشیدن او دمدمی تبریک به "همه شما سرد گربه ها و بچه گربه ها."

که با توجه به Tampa Bay Times, که, گزارش, که, مدیر عامل شرکت تمپا منطقه غیر انتفاعی حیوانات, پناهگاه, Big Cat Rescue, فروش ماسک در tread365.com برای جمع آوری پول استفاده می شود که در بخشی به حمایت از اولین پاسخ دهندگان در طول coronavirus بحران است. پول همچنین "می رود به طور مستقیم به حمایت از این گربه های بزرگ" با توجه به فروش صفحه. و این پول است که بشدت مورد نیاز پس از Baskin را پناهگاه حیوانات است اظهار تاسف در bigcatrescue.com که آن را از دست دادن در حدود $160,000 یک ماه در تور درآمد به عنوان یک نتیجه از بسته بودن با توجه به همه گیر.

این ماسک ها به فروش می رسد برای $11 و با توجه به cat sanctuary, آنها را می توان حمل در هر نقطه در جهان:

این ماسک شامل یک لبخند گربه طراحی و آنها را در سیاه و نیز پلنگ چاپ. با توجه به لیست محصول ماسک طراحی شده برای حداکثر پوشش بیش دهان و صورت و آنها نیز قابل استفاده مجدد آسان برای تمیز کردن ماشین-قابل شستشو و در دو لایه با یک پارچه پلی استر و پارچه مخلوط.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می شود از پوشیدن پارچه پوشش صورت در عمومی "که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ (به عنوان مثال فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها) به خصوص در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال است.

"CDC همچنین توصیه می کند استفاده از پارچه ساده پوشش صورت به سرعت گسترش ویروس و کمک به افرادی که ممکن است virus و نمی دانم که آن را از انتقال آن به دیگران است. پارچه پوشش صورت از مد افتاده از آیتم های خانگی و یا در خانه ساخته شده از مواد رایج در هزینه کم می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک اضافی داوطلبانه اقدام بهداشت عمومی."

بسکین برای او ساخته شده او را نارضایتی شناخته شده با چگونه Tiger King مجموعه ارائه شده او به زودی پس از آن عرضه در Netflix بکشد هر چند شهرت قطعا کمک خواهد کرد او را به فروش ماسک. یکی از مرکزی داستان در این سری بود که آیا یا نه Baskin به حال چیزی برای انجام با شوهر سابق او به لوئیس' ناپدید شدن. ستاره سری در ضمن یک اسلحه toting اوکلاهما باغ وحش که در خدمت به 22 سال حبس برای کشتن چند ببر و همچنین تلاش برای Baskin کشته شدند.

"من فقط احساس می کنم خیلی عصبانی است که مردم کاملا از دست رفته نقطه" Baskin گفت: Tampa Bay بار در اولین مصاحبه خود پس از این سری وارد بازار گردید. "و نکته این است که این توله ها در حال سوء استفاده و مردم را قادر می سازد که."


کارول Baskin نشان داده شده در Netflix بکشد "ببر پادشاه" منبع تصویر: Netflix

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن