ساخت نهایی صفحه اصلی بدنسازی برای کمتر از شما فکر می کنید با این 5 آمازون معاملات

اگر شما در جستجوی بهترین دستگاه بدنسازی خانگی است که به شما یک تمرین عالی و بدون شکستن بانک, شما قطعا به جای ح

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
 • اگر شما در جستجوی بهترین دستگاه بدنسازی خانگی است که به شما یک تمرین عالی و بدون شکستن بانک, شما قطعا به جای حق آمده است.
 • به این ترتیب شما می تواند به توقف پرداخت که گران عضویت در بدنسازی هر ماه و یک تمرین ar خانه که فقط به عنوان خوب.
 • حتی اگر ورزشگاه در سراسر کشور در حال بازگشایی در حال حاضر شما باید به مجنون در واقع رفتن به یک و به طور بالقوه کار کردن در یک ابر از coronavirus ذرات معلق در هوا.

یک فرد آلوده با COVID-19 ندارد به سرفه یا عطسه در شما به منظور برای شما برای گرفتن این بیماری وحشتناک. مطالعات نشان داده اند که وقت و زمان دوباره که شما می توانید گسترش این رمان coronavirus با آواز خواندن و یا حتی فقط با صحبت کردن با صدای بلند و شما ریخته و حتی بیشتر coronavirus ذرات تنفس به شدت. با تمام آنچه که در ذهن ما مطمئن نیستید که چه نوع از مجنون فرد شروع به رفتن به باشگاه را دوباره در هر زمان به زودی به کار کردن. همه که تنفس سنگین و فریاد همراه با اجتناب ناپذیر نزدیک محله دستور غذا برای فاجعه است اما ورزشگاه در مناطق در سراسر کشور هنوز بازگشایی حالا که coronavirus مستند بیش از.

فکر می کنم کار کردن در گروه های که در آن هر کس لمس تمام ماشین آلات در حالی که huffing و تنومند است که یک ایده خوب است ؟ خوب, شوید, سپس با تمام معنی رفتن به سالن ورزش. بیایید فقط امیدوارم که اگر شما در حال گرفتن COVID-19 به عنوان یک نتیجه شما نمی توانید بیش از حد بیمار و در نهایت گرفتن یک تخت بیمارستان از کسی که مسئول بودن و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.

کسانی از ما که عاقل شهروندان مسئول ادامه خواهد داد به جست و خیز بدنسازی برای آینده قابل پیش بینی. که گفت:, پرش ورزشگاه ندارد به معنی پرش تمرینات. اگر شما فکر می کنم شما نمی توانید هزینه یک خانه, ورزشگاه, دوباره فکر کنید چرا که برخی از معاملات فوق العاده در آمازون در حال حاضر در تمام انواع تجهیزات ورزش. به جای پرداخت $50 یا 60 دلار در هر ماه در ورزشگاه عضویت, چرا یک موتور تردمیل برای $279 یا مکانیکی, تردمیل برای $148.98? و یا چگونه در مورد یک ورزش دوچرخه فقط برای $145.99?

کسانی که معاملات و بیشتر در دسترس هستند در حال حاضر در آمازون ورزش و تناسب اندام بخش و شما پیدا کردن پنج به خصوص گزینه های زیادی پایین.

Homlpope برقی تاشو تردمیل

 • قدرتمند موتور برق-لذت بردن از آرام تمرین با قدرتمند 2.0 HP موتور مناسب برای راه رفتن و دویدن و در حال اجرا در راحتی از خانه خود را با سرعت در محدوده بین 1-12KM / ثانیه. این محصول شامل: 1 x 2.0 HP برقی تاشو تردمیل 1 x کتابچه راهنمای کاربر انگلیسی
 • High-definition LED چشم حمایت صفحه نمایش-تردمیل با کیفیت بالا چراغ چشم حمایت نمایش مجموع 12 نوع از برنامه های در حال اجرا را می توان انتخاب و همچنین مغناطیسی شناور قفل ایمنی.
برقی تاشو تردمیل صفحه نمایش ال سی دی موتوری در حال اجرا 2.0 HP تردمیل تمرین بدنسازی صفحه اصلی Fitn... $279.00 در دسترس از آمازون
BGR ممکن است دریافت کمیسیون
خرید در حال حاضر

Weeloloe 4-در-1 مکانیکی تردمیل

 • تردمیل مکانیکی: این تردمیل مکانیکی نمی برقی تردمیل بدون قدرت. حداکثر بار: 200 kg / 440 پوند.
 • 4 در 1 تردمیل مکانیکی, تردمیل, Sit-ups pannel چرخاندن ماشین آلات و قرعه کشی و طناب و ورزش می تواند به ستون فقرات انعطاف پذیری, ورزش کمر عضلات و سفت کردن عضلات پشت. همچنین ما ارسال ماساژ چرخ به ماساژ خود را تنها ،
4-در-1 مینی مکانیکی, تردمیل مکانیکی, تردمیل, Sit-ups Pannel چرخاندن ماشین... $148.98 در دسترس از آمازون
BGR ممکن است دریافت کمیسیون
خرید در حال حاضر

MaxKare تاشو مغناطیسی, دوچرخه ورزش

 • مقاومت مغناطیسی: این مغناطیسی ورزش دوچرخه دارای 8 سطح مغناطیسی قابل تنظیم مقاومت است. شما می توانید تنظیم مقاومت استاتیک دوچرخه با چرخاندن دستگیره با توجه به ورزش خود را با هدف به طوری که این ورزش دوچرخه ثابت مناسب است برای هر دو علاقه مندان به تناسب اندام و به طور کلی ورزش است. مغناطیسی چرخ از دوچرخه ثابت را تضمین می کند آرام و صاف تجربه سواری.
 • پایدار X-تیز طراحی: یک از ویژگی های این دوچرخه ثابت باریک و نفیس در حالی که بسیار پایدار از چارچوب این ورزش دوچرخه تصویب x-شکل طراحی از اصول فیزیک. چه تر است, این درست ورزش دوچرخه سواری است که نه تنها پایدار بلکه شیک. شما می توانید سوار آزادانه و با خیال راحت.
MaxKare ورزش دوچرخه ثابت و تاشو مغناطیسی ورزش دوچرخه و ماشین آلات مغناطیسی با Adjustabl... $145.99 در دسترس از آمازون
BGR ممکن است دریافت کمیسیون
خرید در حال حاضر

Huphoon ورزش های داخل سالن ریسندگی دوچرخه

 • سلامت انتخاب سردبیر: ظرفیت بیشتر نسبت به سایر دوچرخه تاشو. بسیار آسان برای دریافت و با دوچرخه ارائه موثر تر و راحت تمرین.
 • COUNTERBALANCED پدال: وزن پدال طراحی شده برای ارائه حداکثر پا پشتیبانی در حالی که ارائه کنترل نهایی است. این دوچرخه مجهز شده است قابل تنظیم پا تسمه برای ایجاد کامل مناسب برای پای خود را.
Huphoon ورزش های داخل سالن دوچرخه فوق العاده آرام ورزش دوچرخه و خانه های دوچرخه در حال چرخش دوچرخه سواری, دوچرخه Fi... $149.99 در دسترس از آمازون
BGR ممکن است دریافت کمیسیون
خرید در حال حاضر

آفتابی بهداشت و درمان و تناسب اندام, SF-E905 دستگاه های بیضوی مربی متقابل

 • مقاومت: به راحتی تنظیم شدت تمرین خود را با این پیچ و تاب و دقیق میکرو کنترلر مجهز به 8 سطح از مقاومت مغناطیسی.
 • مانیتور دیجیتال با پالس: به دنبال همراه با پیشرفت تمرین خود را در مانیتور دیجیتال است که نمایش خود را در زمان, سرعت, مسافت, کالری و نبض.
آفتابی بهداشت و درمان و تناسب اندام, SF-E905 دستگاه های بیضوی مربی متقابل با 8 سطح مقاومت و حفاری... $179.00 در دسترس از آمازون
BGR ممکن است دریافت کمیسیون
خرید در حال حاضر

Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن