بریتانیا به دنبال تشکیل یک "D10" برای کمک به پیدا کردن جایگزین 5G کنندگان برای Huawei

حتی اگر ایالات متحده هشدار داد متحدان آن در سال گذشته به استفاده از Huawei تجهیزات شبکه خود را برای 5G شبکه ها

توسط EMROOZTAFAHOM در 11 خرداد 1399
حتی اگر ایالات متحده هشدار داد متحدان آن در سال گذشته به استفاده از Huawei تجهیزات شبکه خود را برای 5G شبکه های بریتانیا یکی از کشورهایی است که نه هشدار. پس از تلاش برای تصمیم گیری در آغاز این سال نخست وزیر بوریس جانسون احساس کردند که او تا به حال هیچ جایگزین و تصمیم به اجازه می دهد Huawei تجهیزات برای استفاده در این کشور 5G شبکه. به دنبال مراقب باشید با این حال جانسون گفت که این تجهیزات اجازه داده نمی شود به بیش از 35 درصد از بریتانیا 5G زیرساخت و اجازه داده نمی شود در نزدیکی "حساس توابع مانند نظامی یا هسته ای سایت.

بریتانیا می خواهد برای ایجاد یک "D10" برای پیدا کردن جایگزین 5G تامین کنندگان تجهیزات برای Huawei

جانسون ممکن است احساس کرده اند که او تا به حال هیچ جایگزینی به دلیل Huawei در نظر گرفته شده است تا آنجا که یک سال و نیم آینده تکنولوژی زرنگ تر از آن نزدیک ترین رقبا. و Huawei نیز ارائه می دهد سخاوتمندانه شرایط تامین مالی. اما اخیرا به نظر می رسد که نخست وزیر تا به حال تغییر از قلب است و به دنبال برای قرار دادن با هم یک گروه متشکل از 10 دموکراسی متحد که برای پیدا کردن جایگزین تامین کنندگان از 5G دنده و فن آوری های دیگر به جای تکیه بر چین است.
با توجه به بار (از طریق عصر ایران) با دولت بریتانیا به ارمغان آورده است یک برنامه به ایالات متحده آمریکا است که ایجاد یک "D10" متشکل از 10 کشورهای دموکراتیک. اتحاد خواهد بود تا از G7 اعضا از جمله ایالات متحده, انگلستان, کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا و ژاپن همراه با استرالیا و کره جنوبی و هند است. این گروه را برای دیگر تولید کنندگان خارج از چین به ارائه شبکه های دنده برای D10 را 5G شبکه. Huawei رهبر جهانی در ارائه تجهیزات شبکه, اگر چه شرکت های دیگر رقابت با تولید کننده چینی. فنلاند نوکیا و سوئد اریکسون دو امکانات. یک منبع دولتی گفت: این بار "ما نیاز به کسانی که جدید به بازار است. که به همین دلیل ما به پایان رسید تا به همراه Huawei در آن زمان است." یک سخنگوی دولت بریتانیا گفت: "ما مجموعه ای را در ماه ژانویه است که ما به دنبال کسانی که جدید به بازار به منظور تنوع بخشیدن به, و این چیزی است که ما شده اند صحبت با متحدان ما از جمله در مورد ایالات متحده است."
در اوایل این سال ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr شناور طرح که از آمریکا خرید کنترل بهره در نوکیا. این خواهد بود یک مجتمع معامله ای که ممکن است حتی قانونی پس از طرح کاهش یافته بود. به کاخ سفید, مشاور اقتصادی لارنس Kudlow گفت: "دولت ایالات متحده است که در کسب و کار از خرید شرکت های که آیا آنها داخلی و یا خارجی است." Kudlow نیز مورد بحث در فوریه امکان استفاده از شرکت های ایالات متحده برای توسعه ابر مبتنی بر نرم افزار است که جایگزین برخی از هواوی سخت افزار. Kudlow گفت: از جمله آمریکا به عنوان پای سیب شرکت هایی مانند Microsoft Corp., دل, Inc., و AT&T Inc. درگیر می شود. او اضافه کرد که "این تصویر مفهوم این است که همه از ایالات متحده 5G معماری و زیرساخت های انجام شده توسط شرکت های آمریکایی اصولا. که همچنین می تواند شامل نوکیا و اریکسون زیرا آنها بزرگ ایالات متحده حضور."

بریتانیا در حال حاضر به نظر می رسد که از جان گذشته به جای Huawei به عنوان یک تامین کننده برای آن 5G شبکه به عنوان ایالات متحده شده است. در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش با نزدیک شدن به ایالات متحده شبکه شرکت سیسکو و اوراکل در مورد ایجاد بخش برای 5G شبکه. هر دو شرکت رد این درخواست حاکی از این است که آن را بیش از حد زمان و پول است.

در حال حاضر بریتانیا گفته است به تجزیه و تحلیل تاثیر که آخرین تحریم های ایالات متحده بر روی Huawei ممکن است داشته باشد. دو هفته پیش وزارت تجارت ایالات متحده تغییر صادرات قانون که نیاز به ریخته گری برای به دست آوردن مجوز از آمریکا برای عرضه تراشه برای Huawei. تراشه های ساخته شده از ویفر در تولید در زمان تغییر حکومت هنوز هم می تواند حمل به Huawei به عنوان طولانی به عنوان آنها تحویل داده شده به شرکت بعد از اواسط ماه سپتامبر.

نخست وزیر جانسون گفته است که او می خواهد چین به چیزی برای انجام با بریتانیا های شبکه های مخابراتی از جمله آن 5G شبکه توسط 2023. Huawei در نظر گرفته شده است به یک تهدید امنیت ملی در ایالات متحده به دلیل درک روابط به کمونیست و دولت چین.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن