بریتانیا نزدیک به تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا به ممنوعیت Huawei از آن 5G شبکه های

با وجود فشار ثابت اعمال شده توسط ایالات متحده اجازه نمی دهد Huawei تجهیزات شبکه در داخل بریتانیا 5G شبکه در ماه ژانویه در بریتانیا اعلام کرد که این امر نه هشدار. دنده از بزرگترین شبکه های تامین کننده تجهیزات استفاده می شود در این کشور 5G شبکه اگر چه این بخش قرار می گیرد به دور از مناطق حساس. در آن زمان گفت: “ایالات متحده است و نا امید و انگلستان تصمیم.” نخست وزیر بوریس جانسون احساس می شود که وجود دارد هیچ دیگر تصمیم او می تواند به دلیل Huawei فن آوری و مزایای مالی بیش از رقابت است.

تحریم های ایالات متحده علیه Huawei فشار بیشتری را در بریتانیا به حذف Huawei از شبکه های 5G

اما با توجه به دولت ایالات متحده Huawei یک تهدید امنیت ملی به دلیل شایعه روابط به کمونیست و دولت چین. Huawei البته رد این بارها و بارها. ایالات متحده در تلاش برای متقاعد کردن بریتانیا است که آن را نمی خواهد قادر به عبور از هوش به همراه متحدان آن اگر Huawei درگیر در این کشور 5G شبکه. و در نهایت وجود دارد برخی از ترک ها در نخست وزیر را حل و فصل. بلومبرگ گزارش می دهد که جانسون اعلام می تواند به عنوان به زودی به عنوان این که روز سه شنبه جلسه شورای امنیت ملی که Huawei تجهیزات ممنوع خواهد شد از شبکه قبل از پایان سال آینده است.

در ایالات متحده Huawei محصولات از جمله هر دو تلفن های همراه و شبکه های دنده ممنوع از استفاده توسط ارتش و توسط شرکت های مخابراتی. برخی از روستایی های بی سیم ارائه دهندگان Huawei تجهیزات خود را در اتصال به شبکه های آن زمان دولت می خواهم برای دیدن حذف شده است.

در حالی که در ایالات متحده انجام اعمال فشار به اندازه کافی برای گرفتن توپ نورد در بریتانیا آنچه واقعا متقاعد استرالیایی به فکر می کنم دو بار در مورد Huawei حضور در آن 5G شبکه های اخیر صادرات تغییر حکومت ایالات متحده تحت قوانین جدید ریخته گری با استفاده از فن آوری آمریکا به تولید تراشه نمی تواند کشتی هر محصول به Huawei بدون مجوز از ایالات متحده آمریکا به عنوان یک نتیجه, Huawei می تواند مجبور به استفاده از “غیر قابل اطمینان” تراشه های است که تا حد زیادی کاهش امنیت هر 5G شبکه است که در استخدام Huawei دنده. یک بررسی در بریتانیا به این نتیجه رسیدند که تحت این شرایط این کشور نمی خواهد بود قادر به کنترل امنیت آن 5G شبکه.

حزب محافظه کار که نخست وزیر جانسون متعلق به شده است هل دادن برای برگشت تصمیم به اجازه می دهد Huawei تجهیزات مورد استفاده قرار گیرد. باب Seely عضو حزب محافظه کار با ستایش از تحریم های ایالات متحده برای گرفتن بریتانیا به دوباره آن تصمیم اولیه. “تحریم ها باید تغییر پویا, او گفت:. “دولت گوش و این مهم است که به آنها اعتبار برای تلاش به انجام کار درست است.” Seely گفت که اعضای پارلمان می خواهید یک “هیچ کیت جدید تاریخ” و “ریپ کردن تاریخ است.” پس از سابق تاریخ هیچ شرکت خواهد بود قادر به نصب Huawei تجهیزات در بریتانیا. دوم تاریخ همه Huawei تجهیزات را باید حذف شده در کشور است. سیاستمدار می خواهم برای دیدن “بدون کیت جدید تاریخ” مجموعه اواخر سال 2021 در حالی که وجود دارد یک بحث بیش از آن که “پاره کردن تاریخ” باید سقوط در تقویم. محدوده تحت نظر یک تاریخ بین 2023 و سال 2025 است.

برخی از محافظه کاران نیست هل دادن برای چنین سخت گیرانه نظر. نیل اوبراین گفت: او آنقدر نگران در مورد زمان حذف Huawei دنده و نیز وحشتناکی نگران حذف از تجهیزات از شبکه های. چرا که دومی “خواهد آمد به پایان عمر آن بیش از چند سال است.” که آینه دیدگاه های ساخته شده توسط Damian سبز نیز نیست نگران مسن تجهیزات. او به سادگی می خواهد برای دیدن یک تجهیزات جدید بان کی مون “در این مجلس تا سال 2024.

نسل بعدی از اتصال های بی سیم 5G ارائه خواهد شد دانلود دیتا با سرعت تا ده برابر سریع تر از LTE 4G. نه تنها آن را اجازه می دهد تا کاربران را به دانلود فیلم در ثانیه به جای دقیقه, اما آن را نیز باید کمک به ایجاد فن آوری های جدید و کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net