دستیابی به موفقیت coronavirus مواد مخدر ممکن است قبل از تایید واکسن آماده

  • نوع جدیدی از کروناویروس درمان ممکن است آماده شود حتی قبل از اولین واکسن نامزدهای تایید شده است.
  • آنتی بادی مونوکلونال درمانی می توان برای درمان عفونت موجود و ارائه موقت ایمنی.
  • الی لیلی یکی از شرکت های تست دو جمله پتانسیل COVID-19 درمان و فکر می کند meds تایید می تواند به عنوان اوایل سپتامبر اگر آزمون به خوبی.

یک تعداد انگشت شماری از واکسن مشغول به کار در پشت سر هم در سراسر جهان می تواند در جلوگیری از این بیماری همه گیر در آهنگ های خود را و به ما گله ایمنی است که ما نیاز داریم. این رویا اما آن می تواند سال قبل از ما آن را یک واقعیت است. این به اندازه کافی برای واکسن موثر و امن است. آنها همچنین باید به طور گسترده ای در دسترس است و آن را کاملا یک چالش است.

برخی از شرکت ها در حال حاضر آغاز شده و تولید انبوه واکسن خود را نامزد در معرض خطر قبل از نتایج نهایی مرحله تست هستند. اما آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای برآوردن تقاضای جهانی. در واقع دارویی مدیران گفت: در جلسه وجود ندارد و حتی به اندازه کافی ویال برای رفتن به اطراف به صورت انبوه تولید 15 میلیارد واکسن برای رمان coronavirus. فرض تدارکات نیست یک کابوس, نیز وجود دارد یک سوال کلیدی ما نمی خواهد که پاسخ به برای چند ماه دیگر. ما هیچ ایده چه مدت COVID-19 مصونیت طول می کشد که آیا شما برای زنده ماندن یا بیماری واکسینه می شوند. اما دانشمندان گمان آن را نمی ممکن است بیش از یک سال است.

کلاس های مختلفی از مواد مخدر است که می تواند هر دو درمان COVID-19 و جلوگیری از عفونت ممکن است بهترین شرط بندی در آینده نزدیک. این دارو در حال حاضر در تست انسان مراحل و آنها تایید می تواند به عنوان اوایل ماه سپتامبر قبل از هر واکسن نامزدها را در راه خود را ،

این نام تجاری جدید COVID-19 مخدر نیست repurposed مواد مخدر مانند remdesivir, هیدروکسی کلروکین و یا هر چیز دیگری که ما شنیده ام زیادی در مورد. آنها آنتی بادیهای مونوکلونال که گردد به طور خاص برای جلوگیری از این ویروس از اتصال خود را به گیرنده های سلولی. سیستم ایمنی بدن ایجاد می کند این آنتی بادی می آید در تماس با یک عامل بیماری زا برای اولین بار و یا با یک واکسن. COVID-19 بازماندگان خواهد شد که آنتی بادی است که ممکن است قوی تر یا ضعیف تر در مسدود کردن عفونت است. به همین دلیل آنها می تواند کمک به درمان افراد دیگر با اهدای پلاسما ،

بیماران در معرض خطر از جمله افراد مسن و افراد با شرایط موجود ممکن است قادر به تولید خود آنتی بادی اما آنتی بادی مونوکلونال داروها می تواند کمک کند. این داروها نه تنها خنثی کردن یک عفونت, اما همچنین می تواند در جلوگیری از عفونت در وهله اول. تا زمانی که آنتی بادی در گردش خون آنها می تواند مبارزه SARS-CoV-2. این جایی است که واکسن را استفاده بیش آنتی بادی مونوکلونال درمانی به عنوان واکسن آموزش بدن انسان به تولید خود آنتی بادی و ارائه طولانی مدت ایمنی. از سوی دیگر واکسن ها کار نمی کنند در افرادی که در حال حاضر بیمار است.

الی لیلی یکی از چندین داروسازان که شروع آزمایشات بالینی با آنتی بادیهای مونوکلونال. این شرکت با راه اندازی فاز 1 آن آزمایش های بالینی از چند هفته پیش در آمریکا که در آن LY-CoV555 نامزد بودن مورد بررسی قرار گرفت. این دارو خنثی coronavirus در تست های آزمایشگاهی که مجاز الی لیلی به جلو حرکت می کند با آزمایش های انسانی. به طور جداگانه این شرکت در حال آزمایش یک نامزد به نام JS016 توسعه یافته با چینی داروسازی شانگهای Junshi Biosciences. یک سوم پادتن درمان بالینی در فاز افسر ارشد علمی دانیل Skovronsky گفته رویترز چند روز پیش.

“برای درمان نشانه های, ویژه, این می تواند خیلی سریع بروید,” او در مصاحبه ای گفت:. “اگر در ماه آگوست یا سپتامبر ما شاهد افرادی که تحت درمان هستند نه پیشرفت به بستری است که می تواند داده های قدرتمند و می تواند منجر به اورژانس با استفاده از مجوز.”

“به طوری که شما قرار می دهد در پاییز زمان: سپتامبر, اکتبر, نوامبر, بی دلیل نیست,” او اضافه شده است.

هدف اصلی این آنتی بادی مونوکلونال درمانی برای درمان COVID-19 بیماران و جلوگیری از جدی COVID-19 عوارض. ما در حال حاضر شنیده می شود مقدار زیادی از داستان در مورد بیماران مبتلا به اهانت آمیز شرایط که بهتر است پس از دریافت پلاسما انتقال از اهدا کنندگان. آنتی بادی مشغول به کار در این موارد پس از آنتی بادی مونوکلونال درمانی قطعا صدا و امیدوار کننده است.

تولید انبوه قرص به اندازه کافی برای پاسخگویی به تقاضا می تواند فقط به عنوان به چالش کشیدن به عنوان تولید به اندازه کافی واکسن واحد است. اما Eli Lilly یکی از چندین شرکت انجام آزمایش های بالینی بر روی آنتی بادی مونوکلونال داروها و همه از این نامزدها ثابت می شود موثر در تست های آزمایشگاهی.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>