رییس جمهوری برزیل Bolsonaro هیدروکسی کلروکین را دوست دارد حتی بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن

هیدروکسی کلروکین است و نه قابل دوام coronavirus درمان است. که به طور کلی اجماع علمی اما ضد مالاریا دارو و حامی

توسط EMROOZTAFAHOM در 19 تیر 1399
  • هیدروکسی کلروکین است و نه قابل دوام coronavirus درمان است. که به طور کلی اجماع علمی اما ضد مالاریا دارو و حامیان قوی با این وجود.
  • رئیس جمهور Jair Bolsonaro که فقط تست مثبت برای رمان coronavirus به رسانه ها گفت که او شروع به مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان.
  • Bolsonaro رفت بالا و فراتر از آن برای ترویج هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان معجزه آسا با وجود نصب شواهد به خلاف.
  • گزارش جزئیات مراحل مختلفی است که Bolsonaro زمان در چند ماه گذشته به افزایش عرضه و تولید ضد مالاریا مواد مخدر در حالی که از بین بردن هر گونه مخالفت که حمایت محتاط استفاده از هیدروکسی کلروکین.
  • در حالی که همه برزیل را COVID-19 caseload نمایی افزایش یافته و این کشور در حال حاضر دومین شماره از موارد پس از ما.

مورخان نمی خواهد بود قادر به توضیح واکنش جهان به این رمان coronavirus همه گیر بدون اختصاص یک فصل به هیدروکسی کلروکین بحث است که هنوز هم خارج از کنترل است. این دارو که با این نسخهها کار در برابر مالاریا و امن برای استفاده در برابر بیماری های دیگر نمی تواند نجات جان COVID-19 بیماران و نمی توان آن را جلوگیری از عفونت. مطالعات گسترده ای را تایید کرده اند ، اما تحقیقات اولیه انجام بسیاری از آسیب وقتی که می گفت این دارو می توان بیماری همه گیر. رئیس جمهور تهمت به سرعت تبدیل به یک ملتهب حامی اثبات نشده به مواد مخدر و او رفت تا آنجا که به توضیح استفاده از آن به عنوان یک اقدام پیشگیرانه پس از یک زن و شوهر از کاخ سفید کارکنان قراردادی به این بیماری است.

که در ماه مه. از آن پس انواع مطالعات ثابت کرد که هیدروکسی کلروکین می تواند ارائه دهد حفاظت در برابر عفونت آن را نمی توان کاهش نرخ مرگ و میر برای COVID-19 بيمار و این می تواند باعث عوارض جانبی قابل توجهی است که می تواند حتی منجر به مرگ شود. سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) لغو دارو اضطراری با استفاده از مجوز در ماه ژوئن و سازمان بهداشت جهانی (WHO) خود را متوقف هیدروکسی کلروکین کارآزمایی بالینی. اخیرا یک پرت مطالعه گفت: هیدروکسی کلروکین در واقع کمک به COVID-19 بيمار بود اما ملاقات با مقدار زیادی از انتقاد به روش آن را به کار. متاسفانه این کافی بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن به شروع به ترویج آن را دوباره. در همان زمان وجود داشته است چند گزارش از مردم در حال مرگ از COVID-19 زیر درمان نامناسب که شامل استفاده از هیدروکسی کلروکین.

اگر شما فکر می کنید هر یک از آن بود که به عنوان بد به عنوان آن می شود و سپس شما نمی پرداخت شده است با توجه به جهان دومین COVID-19 کانون. با بیش از 1.7 میلیون نفر و نزدیک به 68,000 مرگ و میر تا کنون برزیل است دوم تنها به امریکا می آید به خود را شکست بی پایان برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. در عین حال رئیس جمهور Jair Bolsonaro در حال حاضر پیشی مغلوب ساختن پیشی جستن وقتی که می آید به استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک مقام رسمی درمان COVID-19.

فوق العاده دقیق گزارش از رادیو فردا توضیح می دهد که چگونه Bolsonaro شد تثبیت شده بر روی هیدروکسی کلروکین, چگونه, برزیلی, بهداشت مقامات مجبور شدند برای خرید و تولید مقادیر زیادی از هیدروکسی کلروکین و کلروکين و چگونه رئیس جمهور اعتماد در این "داروی معجزه" نه از دست هر حرکت با وجود تمام مطالعات ثابت کرده اند بی ثمر بودن آن در درمان COVID-19.

Bolsonaro شده است کم اهمیت جلوه دادن همه گیر به شدت برای ماه می باشد. تشبیه آن به آنفولانزا و دفاع در برابر ماسک صورت و مستند اقدامات است که صدمه زدن به اقتصاد Bolsonaro به پایان رسید تا تست مثبت برای COVID-19. در دیدار با مطبوعات در اوایل این هفته او تایید تشخیص و گفت: او در حال حاضر آغاز شده هیدروکسی کلروکین درمانی است.

"اگر من تا به حال گرفته شده هیدروکسی کلروکین پیشگیرانه من هنوز هم کار می شود," او گفت: شکایت که او را به قرنطینه خود را به جای. این یک بیانیه است که هیچ بنیاد علمی ندارند ، همچنین قرنطینه نمی جلوگیری از بسیاری از مردم از کار به ویژه برای مقامات عالی رتبه مانند یک رهبر کشور.

"من اعتماد به هیدروکسی کلروکین او گفت:" در یک فیلم پس از گرفتن سومین قرص. "و شما؟" در 65 ساله Bolsonaro است در معرض خطر دسته از بیماران است.

Bolsonaro الهام گرفته شده بود به استفاده از هیدروکسی کلروکین "سیاسی خود را بت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که در اوایل مدافع" از اثبات نشده به مواد مخدر. که با توجه به یک دوجین منابع که صحبت با رادیو فردا در مورد هیدروکسی کلروکین استفاده در برزیل:

Bolsonaro بود به خصوص تحت تأثیر مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات شش نفر گفت. Bolsonaro به حال ملاقات با رهبر ایالات متحده در اوایل ماه است که در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا و چند تن از اعضای برزیل همراهان بازگشت بیمار به برزیل.

"این ایده از یک درمان معجزه آسا گفت:" به تازگی رفتگان وزیر کابینه صحبت خواست نامش فاش نشود. "(Bolsonaro) معتقد است که در آن سحر و جادو راه حل. و من هم فکر می کنم بخشی از آن است که برای کپی کردن مغلوب ساختن پیشی جستن."

رئیس جمهور دستور ارتش به سطح شیب دار بالا تولید کلروکين و تحت فشار وزرای بهداشت برای اضافه کردن دارو به COVID-19 قبل از درمان بالینی تکمیل شد. دو مقامات مجبور به استعفا از پست های خود را تا زمانی که Bolsonaro یافت کسی که گوش دادن به هیدروکسی کلروکین خواسته است.

این گزارش اشاره می کند که دولت به صرف حدود 430,000 هیدروکسی کلروکین در این سال است که تا 6,592 درصد نسبت به سال 2019. بیشتر $280,000 پرداخت شد برای کلروکين تا 240% از سال گذشته است. کاخ سفید فرستاده برزیل 2 میلیون دوز از این دارو در مه 31, "به عنوان یک تظاهرات همبستگی...."

به طور جداگانه Bolsonaro دستور داد ارتش دارویی و شیمیایی آزمایشگاهی تا سطح شیب دار به تولید کلروکين. آزمایشگاه ساخته شده 2.25 میلیون 150mg قرص این سال در مقایسه با 265,000 قرص ضد مالاریا در سه سال گذشته همراه است.

مقامات بهداشتی اقدام به پیگیری سریع هیدروکسی کلروکین یک مطالعه در برزیل اما نتایج اولیه به سرعت آنها را مجبور به رها کردن تحقیقات است. بالا دوز در این مطالعه نشان داد افزایش کشندگی نسبت به کم دوز گروه از COVID-19 بيمار. تنها شش نفر در گروه دوم نسبت به 16 در سابق. Bolsonaro حامیان شد و سریع به اخراج یافته و policitize مطالعه از جمله پسر خود را.

تحت سلامت فعلی وزیر ادواردو Pazuello برزیل به گسترش استفاده و دسترسی از هیدروکسی کلروکین:

خود وزارت گسترش دسترسی به مواد مخدر و بخش عمومی پزشکان در حال حاضر مجاز به تجویز آنها را برای تقریبا هر کسی که دارای آزمایش مثبت برای coronavirus نه فقط بیماران بدحال. آنها حتی می تواند مورد استفاده توسط زنان باردار و کودکان با شرایط بهداشتی خاص. [...]

وزارت بهداشت گفت: توزیع 4.4 میلیون کلروکين قرص به ایالات متحده. مشخص نیست که چگونه به طور گسترده ای در آنها در حال اجرا به عنوان برزیل پزشکان رایگان به تجویز مواد مخدر را به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب. اما تعداد زیادی از برزیل احتمالا دسترسی به آنها را مقامات و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی گفت.

آنچه مهم است به یاد داشته باشید در همه این است که Bolsonaro شده است دفاع در حمایت از هیدروکسی کلروکین از ماه مارس بدون اینکه تحت تأثیر. در ضمن برزیل caseload رسیده 1.7 میلیون بیمار از جمله تقریبا 68,000 مرگ و میر. اگر هر چیزی, این آمار و ارقام به تنهایی باید نشان می دهد که استفاده گسترده از هیدروکسی کلروکین در یک جمعیت نمی تواند جلوگیری از COVID-19 مرگ و میر و یا انتقال.

مردم در حال حاضر انتظار Bolsonaro به اعتبار هیدروکسی کلروکین برای گرفتن او از طریق COVID-19 عفونت اگر او زنده می ماند. این امر البته بیشتر تشویق او را به دفاع از "معجزه مخدر است." به عنوان مورد با دیگر بالا مسئولین دولتی Bolsonaro دسترسی به بالاترین کیفیت مراقبت های پزشکی است که به وضوح به او یک فرصت خوب برای دوره نقاهت.

این رویترز گزارش کاملا ارزش کامل بخوانید.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب