ایمپلنت مغز دستیابی به موفقیت ممکن است معکوس فلج

محققان طراحی و توسعه یک سیستم است که با استفاده از یک ایمپلنت مغزی و واسط مغز-رایانه برای ترجمه سیگنال های بین

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 اردیبهشت 1399
  • محققان طراحی و توسعه یک سیستم است که با استفاده از یک ایمپلنت مغزی و واسط مغز-رایانه برای ترجمه سیگنال های بین مغز و اندام یک فرد فلج.
  • آزمایش اولیه نشان می دهد که این سیستم می تواند در بازگرداندن حس لامسه و حتی اجازه می دهد تا یک فلج بیمار به بازی قهرمان گیتار.
  • در نهایت به عنوان فن آوری بهبود بیشتر یک پوشیدنی نسخه از این سیستم می تواند فلج مبتلا به مراتب بیشتر آزادی از آنها در حال حاضر.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

هنگامی که یک فرد فلج می شود, آیا با تروماتیک یا به عنوان یک نتیجه از یک بیماری وجود دارد معمولا ارزش کمی امید برای بازگرداندن آن است. ایان Burkhart شد تقریبا به طور کامل فلج شده پس از آسیب در سال 2010 و در حال حاضر او یکی از اولین بیماران برای نشان دادن وعده با استفاده از یک سیستم جدید است که ترکیبی از یک ایمپلنت مغز با سیگنال-نرم افزار خواندن برای بازگرداندن حرکت و فوق العاده حس لمس.

به عنوان Syfy سیم گزارش Burkhart پیشرفت است و این موضوع یک مقاله جدید منتشر شده در سلول و آن را می توانید تغییر دهید که چگونه رویکرد پزشکان دشوار روند درمان بیماران فلج.

آسیب های نخاعی می تواند کاملا ویرانگر است. آنها می توانند به طور کامل تعطیل و عملکرد حرکتی و حسی ورودی در اندام آسیب دیده. محققان در Battelle یادبود موسسه توسعه نوع جدیدی از سیستم برای مقابله با این موارد غم انگیز و آن شروع می شود با یک ایمپلنت مغزی. این سیستم با در برداشتن در فوق العاده خفیف سیگنال های که به نظر می رسد باقی بماند بین مغز و فلج عضلات و حتی پس از تروماتیک.

این ایده در اینجا این است که در حالی که قوی و آسان برای تشخیص سیگنال های حسی قطع زمانی که یک فرد تجربه فلج برخی از بسیار خفیف تر سیگنال است که تسهیل حس لامسه هنوز در حال ارسال می شود. با استفاده از یک تکنیک جدید محققان در واقع تقویت کسانی که ضعف سیگنال به اندازه کافی است که آنها را می توان برداشت توسط مغز است. با استفاده از یک واسط مغز-رایانه, سیستم برداشت تا در فعالیت های سیگنال از طریق ایمپلنت مغز و عمل به عنوان یک واسطه برای ترجمه سیگنال به انگیزه های که روت شده به بیمار بازو از طریق یک سری از گروههای موسیقی است.

به عبارت ساده, سیگنال و از Burkhart مغز برخی از اضافی کامپیوتر پردازش در طول راه و در نتیجه یک حلقه بسته که در آن بیمار می تواند هر دو احساس و حرکت دوباره. در یک ویدئو که توسط محققان ارشد تحقیقات دانشمند Gaurav Sharma می گوید که این تغییر بسیار چشمگیر که بیماران قادر به درک موارد و حتی یک بازی به مهارت وابسته به عنوان قهرمان گیتار.

آن را باور نکردنی توسعه و تحقیقات در اینجا بدیهی است که بسیار امیدوار کننده است. چالش برای محققان خواهد بود بیشتر به کامل سخت افزار و نرم افزار و, در برخی از نقطه در آینده کوچک کردن آن به نقطه ای که آن را احتمالا می تواند توسط یک فلج فرد است. در نهایت بازگشت فرد به زندگی عادی است اما وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام شود.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب