بیل گیتس برخی از خبر خوب در مورد کوروناویروس واکسن

مایکروسافت با شرکت بیل گیتس بنیانگذار شرکت به نظر می رسد در این اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت شنبه به ارزی

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 اردیبهشت 1399
  • مایکروسافت با شرکت بیل گیتس بنیانگذار شرکت به نظر می رسد در این اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت شنبه به ارزیابی خود را که در آن همه چیز ایستاده با ما پاسخ به کروناویروس همه گیر — و آنچه که گیتس از طریق کار خود را با بنیاد خیریه فکر می کند باید در آینده اتفاق می افتد به عنوان محققان مسابقه به توسعه یک واکسن برای COVID-19.
  • وجود دارد دلیلی برای امید: گیتس فکر می کند نتایج اولیه از اولین واکسن ممکن است شناخته شده توسط این تابستان.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

همان روز که بیل گیتس منتشر جامع 6000 نفر-word مقاله خود را GatesNotes وبلاگ که غواصی به همه چیز در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس از آنچه اتفاق افتاده است به همین دلیل ما واکنش نشان داده و راه آن را انجام داد و آنچه کشور نیاز به انجام بعدی او به نظر می رسد در این اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت به صورت غیر رسمی چت در امتداد آن خطوط.

مقاله خود سعی در پیدا کردن رایحه خوش بینی به عنوان سخت به عنوان آن را به نظر می رسد مانند آنها آمده است راست, در حال حاضر, و دروازه را همان در گفتگو با اواخر شب میزبان. برای مثال زمانی که میشل پرسید دروازه — که در خط مقدم coronavirus تحقیقات واکسن از طریق خود بنیاد خیریه — برای یک بازه زمانی از ما چگونه از این بیماری همه گیر در اینجا چگونه گیتس را شکست همه چیز را.

دو پاسخ به این سوال شامل درمان مواد مخدر در کوتاه مدت و موفقیت آمیز واکسن در دراز مدت. یک راه رو به جلو برای مثال "اگر ما معجزه درمان هستند که بیشتر از 95% درمان نرخ" گیتس گفت: Colbert اضافه کردن این نکته که "ما نمی توانیم در آن حساب.

"دیگر واکسن است که بسیار موثر است که ما به جمعیت جهان است. برخی از این واکسن — ما شما را در درک این تابستان خواهیم دید چرا که آنها در حال رفتن به انسان در حال حاضر — ما را ببینید اگر آنها این پاسخ آنتی بادی قوی. و سپس ما را برای انجام گسترده ای ایمنی و تست و تولید می رویم."

در مقاله خود گیتس می رود کمی عمیق تر به این واکسن جزء از پاسخ به کوروناویروس. هدف به عنوان او آن را می بیند باید به انتخاب یکی یا دو تا از مهمترین واکسن از داوطلبان نمرات در حال کار بر روی در حال حاضر در سراسر جهان و قرار دادن تمام منابع و انرژی را به گرفتن آن توسعه یافته و کل جهان واکسینه شوند. هنگامی که شما تصمیم گرفته اید که, هدف, هر چند, شما به سرعت شروع به دیدن چگونه وظیفه دلهره آور است. یک تک دوز واکسن برای مثال نیاز به 7 میلیارد دوز (یا دو دوز واکسن 14 میلیارد دوز).

تولید که بسیار در حال حاضر می خواهم یک چالش بی سابقه "و احتمالا شامل شرکت های متعدد."

دروازه برآورد شده است که در مقیاس بزرگ واکسیناسیون می تواند شروع در عرض 18 ماه هر چند که بازه زمانی می تواند خیلی کوتاه تر یا طولانی تر — به عنوان کمی تا نه ماه و یا تا زمانی که دو سال از هم اکنون. در ضمن بعد چه در کوتاه مدت?

او اعتماد به نفس ما در حال رفتن به cooped برای بسیاری دیگر. "بسیاری از کشورهای توسعه یافته خواهد شد در حال حرکت به مرحله دوم این بیماری همه گیر در دو ماه آینده" او می نویسد در مقاله خود را. "در یک معنا از آن آسان است برای توصیف این مرحله بعدی است. آن است که نیمه طبیعی است. مردم می توانید بیرون بروید اما نه به عنوان اغلب و نه به مکان های شلوغ. تصویر رستوران که تنها صندلی مردم در هر جدول و هواپیما که در آن هر صندلی میانه خالی است. مدارس باز هستند اما شما نمی توانید پر کنید و یک ورزشگاه با 70 ، 000 نفر. مردم در حال کار و هزینه های برخی از درآمد خود را اما نه تا آنجا که آنها قبل از این بیماری همه گیر."

به عبارت دیگر حتی زمانی که ما شروع به باز کردن این کشور دوباره همه چیز هنوز هم غیر طبیعی — اما نه به عنوان غیر طبیعی به عنوان آنها زمانی که بحران اول منفجر شد و یک ماه پیش در حال حاضر.

منبع تصویر: Samuel Habtab/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب