ویدئو کنفرانس نرم افزار

از زمان همه گیر شده است و بر تمام جهان برای ماه می باشد. ما مجبور به یادگیری راه های جدید برای کار یا تحصیل و

توسط EMROOZTAFAHOM در 19 خرداد 1399

از زمان همه گیر شده است و بر تمام جهان برای ماه می باشد. ما مجبور به یادگیری راه های جدید برای کار یا تحصیل و شروع به استفاده از خدمات آنلاین برای چیزهای بیشتر از فقط به تماشای Netflix بکشد و یا پست در Instagram. به منظور موفقیت در کار و برقراری ارتباط از خانه اگر شما نیاز به دسترسی به نرم افزار خوب; به عنوان مثال نرم افزار ویدئو کنفرانس برای ارتباط با همکاران و یا معلمان. ما باید لیستی از چندین ویدئو کنفرانس برنامه های زیر که ممکن است برای شما مفید در آب و هوای فعلی.

در اینجا بهترین ویدئو کنفرانس نرم افزار در سال 2020:

زوم ویدئو کنفرانس


اول ما شروع با زوم ویدئو کنفرانس. زوم رز به محبوبیت با شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس و دریافت بسیاری از انتقاد بیش از برخی از امنیت و حفظ حریم خصوصی. اما پس از آن مدیر عامل شرکت اریک یوان و تیم توسعه دهنده مشغول به کار خستگی ناپذیر برای اطمینان از زوم کاربران بودند به عنوان حفاظت شده و امن به عنوان آنها می تواند. زوم برنامه ارائه می دهد صوتی و تصویری با کیفیت به صورت آنلاین کنفرانس با شرکت کنندگان متعدد. این سرویس دارای یک نسخه رایگان همراه با یک پرداخت برای شرکت های که نیاز به بیشتر شرکت کنندگان در یک تماس. نسخه رایگان است برخی از محدودیت به تعداد شرکت کنندگان و جلسه مدت. با وجود اشتراک پرداخت انواع هر یک با تمرکز بر نیازهای کسب و کار خاص. گران ترین اشتراک نیز ارائه می دهد ذخیره سازی ابر نامحدود و بهبود امنیت.

این برنامه ارائه می دهد مجازی پس زمینه تخته سفید به اشتراک گذاری صفحه نمایش ویژگی های چت و جلسات فردی. شما هم می توانید با مشاهده تنها سخنران بر روی صفحه نمایش خود را و یا شما می توانید با استفاده از گزینه گالری نمایش تمام شرکت کنندگان در تماس است. علاوه بر این, میزبان همه چیز را کنترل و در صورتی که میزبان تصمیم می گیرد او یا او می تواند محدود کردن ویژگی های شما می توانید در طول یک جلسه (مانند unmuting خودتان و یا ضبط یک جلسه).

در دسترس بودن:

زوم قیمت گذاری:

رایگان اشتراک اولیه; حق بیمه برنامه های اشتراک از $14.99 در هر ماه

گوگل ملاقات (که قبلا به عنوان شناخته شده Google Hangouts)

Google دیدار با یک سرویس از گوگل کسب و کار گرا service pack G Suite. در حال حاضر گوگل ارائه شده است و مدارس و کسب و کار رایگان دسترسی به این سرویس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما این پیشنهاد انقضای در سپتامبر 20, 2020. معمولا گوگل, دیدار شامل G Suite اشتراک بسته است.

رابط کاربری از گوگل ملاقات یکپارچه با سایر سرویس های گوگل مانند جیمیل و تقویم اجازه می دهد تا شما را به یکپارچه پیوستن به یک جلسه به طور مستقیم از تقویم خود را. Google دیدار نیز ارائه می دهد مجازی پس زمینه و به اشتراک گذاری صفحه نمایش.

گوگل ملاقات اجازه می دهد تا حداکثر 250 شرکت کنندگان در یک تماس را فراهم می کند و جریان زندگی می کنند امکان تا 100,000 بیننده برای یک دامنه. گوگل در حال حاضر معرفی یک گالری نمایش مانند زوم بنابراین اگر شما می خواهید شما می توانید تمام شرکت کنندگان در این کنفرانس تماس بگیرید.

در دسترس بودن:

گوگل ملاقات با قیمت گذاری:

رایگان اشتراک اولیه برای یک مدت زمان محدود; پرداخت اشتراک برنامه از 6 دلار به ازای هر کاربر و یا هر مجوز

مایکروسافت تیم هایمایکروسافت تیم های مایکروسافت کسب و کار گرا, تیم, ارتباطات, برنامه های موجود در Microsoft 365 (که قبلا به عنوان شناخته شده دفتر 365) اشتراک بسته. آن را بیشتر در چت-متمرکز در مقایسه با فوق دو گزینه و آن را آسان به استفاده از اگر سازمان خود را کسب و کار و یا مدرسه Microsoft 365 مجوز. MS تیم نیز ارائه می دهد مجازی پس زمینه. اگر سازمان شما و یا کسب و کار نمی کند در حال حاضر استفاده از M365 شما نمی خواهد بود قادر به بهره مندی از برخی از MS تیم ادغام ویژگی های مانند Outlook ادغام این امکان را برای پیوستن به جلسات خارج از چشم انداز خود را تقویم و یا به همه همکاران خود ایمیل آدرس به راحتی در دسترس برای شما. MS تیم' حداکثر تعداد شرکت کنندگان در یک جلسه آنلاین 250 است.

در دسترس بودن:

مایکروسافت تیم های قیمت گذاری:

رایگان اشتراک اولیه; اشتراک حق بیمه گنجانده شده در مایکروسافت آفیس 365 طرح از 5 دلار برای هر کاربر در هر ماه

شل


شل شد و احتمالا محبوب ترین ابزار همکاری در جهان قبل از زوم را به تصویر آمد. شل در حال حاضر هنوز بسیاری از امکانات را برای همکاری و یکپارچه با بسیاری از برنامه های مفید به خصوص مربوط به کار آنهایی که مانند Zendesk و Salesforce. آن را ارائه می دهد ماندگار چت, نام کانال های سازماندهی شده توسط موضوع و فراهم می کند یک راه عالی برای جستجوی اطلاعات در سیستم و بایگانی و یا پیام های قدیمی تر.

در دسترس بودن:


شل کردن قیمت گذاری:

رایگان اشتراک اولیه; حق بیمه برنامه های اشتراک از $12.50 در هر ماه

Cisco WebEX Meetings

Cisco WebEX Meetings است نیز برای همکاری از راه دور کار می کنند. خدمات ارائه می دهد یک نسخه رایگان و چندین برنامه های اشتراک بسته به نیازهای سازمان خود را. این نرم افزار ارائه می دهد به اشتراک گذاری صفحه نمایش مانند دیگر آنهایی که در لیست ما همراه با جلسه ضبط و تخته سفید. علاوه بر این, آن را نیز ارائه می دهد یک مجازی گزینه پس زمینه. آن را همچنین می توانید با چندین محبوب ابزار بهره وری مانند Outlook, Microsoft Office 365 و تقویم.

در دسترس بودن:


Cisco WebEX قیمت گذاری:

رایگان اشتراک اولیه; حق بیمه برنامه های اشتراک از $13.50 در هر ماه در هر میزبانtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب