بهترین آیفون SE (2020) باتری موارد

در آوریل 24, اپل منتشر شده خود در بودجه سال 2020 آی فون, آی فون SE 2020. آن را دریافت ستایش از آن گل سرسبد کلاس پردازنده, دوربین خوب و قیمت مقرون به صرفه. اما آیفون SE 2020 دارای یک نقطه ضعف آن ناامید کننده عمر باتری. در تنها 1821mAh همان ظرفیت باتری موجود در سال 2017 آیفون 8 آن می توانید نوع از گذشته روز اما نه اگر شما در حال بازی یا تماشای فیلم های یوتیوب.ما را بررسی کنید آی فون SE (2020) نقد و بررسی

چگونه به منظور بهبود آیفون SE (2020) عمر باتری?

برای رفع آی فون SE کوتاه عمر باتری شما ممکن است بخواهید برای به دست آوردن یک مورد باتری که تمدید زمان شما می توانید با استفاده از آی فون خود را SE بین اتهامات در حالی که در همان زمان ارائه یک سطح از حفاظت برای آی فون جدید خود را. ما برای شما وارد یک لیست از آی فون SE 2020 شارژ موارد به انتخاب از.

هوشمند اپل در مورد باتری

اول ما شروع با اپل خود در مورد باتری. می آید در سه رنگ – سیاه و سفید محصول, قرمز و سفید. در خارج آن است که ساخته شده از سیلیکون و بزرگ ارائه می دهد حفاظت در حالی که در داخل وجود دارد یک نرم میکرو پوشش است که مانع از آی فون خود را از برداشتن گرد و غبار و یا خش. آن را ارائه می دهد تا 26 ساعت از ترکیب زمان صحبت تا 22 ساعت مرور اینترنت و حتی دیگر پخش صوتی و تصویری. علاوه بر این تبدیل پایین-شلیک بلندگو به جلو-یک جرقه پس از آن باعث می شود آی فون SE 2020 صوتی صدا حتی بهتر است. این مورد باتری پشتیبانی از رعد و برق لوازم جانبی.

این مهم است که توجه داشته باشید که این مورد در اصل ساخته شده برای آی فون 7 و بنابراین متاسفانه نمی کند پشتیبانی از شارژ بی سیم. اپل نمی رسما می گویند که این مورد سازگار با آی فون SE 2020 اما مردم آن را آزموده و آن را با این نسخهها کار برای هر دو آی فون SE 2020 فون 8 نیز هست. قیمت $99.

Mophie Juice pack air for iPhone SE (2020)

این آیفون SE باتری مورد یک زرق و برق دار طراحی بسیار سبک وزن و پشتیبانی از شارژ بی سیم. علاوه بر این ویژگی های اولویت شارژ که مطمئن می سازد که در هنگام شارژ با این مورد بر قدرت تحویل داده شده است اولا به آی فون و سپس باتری را در مورد متهم شده است. این مورد باتری ارائه می دهد حفاظت در برابر قطره و خش. این ظرفیت 2,525 میلی آمپر که باید تحویل تا 27 ساعت از قدرت همراه با آی فون SE ساخته شده در باتری.

Mophie نمی رسما می گویند که این مورد باتری سازگار با آی فون جدید SE 2020 بود اما ساخته شده برای آی فون 7 با این نسخهها کار با آیفون 8 و آیفون SE 2020 مشخصات بسیار شبیه به کسانی که از آیفون 8. علاوه بر این, بهترین خرید می گوید آن را سازگار با آی فون SE 2020.

آیفون SE 2020 مورد باتری از لحظه

این زرق و برق دار شیک باتری مورد متمرکز شده است کسانی از شما که از طرفداران بزرگ از گوشی های هوشمند, عکاسی و فیلم سازی. این شرکت معروف برای موبایل, عکاسی, لنز و لوازم جانبی. این مورد باتری ساخته شده از پلاستیک سخت با لاستیک خارجی برای حفاظت از آی فون خود را SE 2020. این نیز ارائه می دهد این امکان را به ضمیمه یکی از لحظه آرایه وسیعی از M-سری لنز برای گوشی های هوشمند, عکاسی و فیلم سازی است که به طور جداگانه فروخته. تحت پوشش لحظه گارانتی مادام العمر این مورد باتری اضافی را فراهم می کند 3,800 میلی آمپر ساعت شارژ برای آی فون خود را SE ارائه 90 درصد عمر باتری بیشتر. آن را در حال حاضر در فروش برای $39.99 قیمت آن را به قیمت اصلی توسط $89.99.

MJOOSE آیفون SE 2020 مورد باتری و سیگنال تلفن همراه تقویت کننده

این آیفون SE باتری موردی است که کمی متفاوت از دیگران در این لیست به عنوان آن را نیز یک تقویت کننده سیگنال برای شبکه های تلفن همراه AT&T, Verizon و T-Mobile. باتری آن ظرفیت است عظیم در 2500 میلی آمپر; اما, آن را هنوز هم خیلی بیشتر از آنچه که شما فقط با آی فون SE ساخته شده در باتری. این شارژ مورد نیز ارائه می دهد سریع شارژ فراهم می کند که تا 50 درصد شارژ تنها در نیم ساعت. این طراحی بیشتر بر ناهموار طرف. نکته جالب در مورد آن این است که آن را نیز ارائه می دهد تقویت سیگنال در مناطق ضعیف 4G یا LTE پوشش.

خرید در آمازون:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de