ایمیل بهترین نرم افزار برای آیفون

چشم انداز

چشم انداز برای آی فون به ارمغان می آورد بسیاری از ویژگی های بیشتر نسبت به سهام ایمیل نرم افزار و اولین و مهمترین آن پشتیبانی از فشار اطلاعیه برای ایمیل شما. این برنامه اجازه می دهد تا شما به راحتی سوئیچ بین ایمیل و تقویم ساخته شده است در ویژگی های کش رفتن را به سرعت حذف و برنامه های پیام و همچنین ارسال فایل های بزرگ است که شما نمی دریافت بر روی دستگاه شما. این برنامه رایگان است برای استفاده و در دسترس است در هر دو گوشی و قرص.

جرقه by Readdle یکی دیگر از جامد نرم افزار ایمیل با پشتیبانی از اطلاعیه های فشار و با تقسیم هوشمندانه ایمیل خود را بین به طور منظم به ایمیل و خبرنامه ها و دیگران است که باعث می شود آن را آسان تر برای مقابله با دادن. آن را نیز سریع پاسخگو و ارائه می دهد کاملا چند گزینه های سفارشی سازی.

ادیسون ایمیل

ادیسون ایمیل طراحی شده است با مشغول صندوق در ذهن است. با مجموعه ای از حرکات و یک دستیار شخصی شما می توانید از طریق دادن و لغو عضویت از ایمیل تنها با یک شیر آب یا کش رفتن. آن را سریع و کارآمد و به نظر می رسد مدرن است. یک جایگزین عالی برای شما ساخته شده است در برنامه ایمیل.

Gmail

خود گوگل برنامه ایمیل شده است “قفل” برای پشتیبانی از چندین سرویس ایمیل یاهو, iCloud, دفتر, Hotmail, و دیگران. آن را بسیار غنی از ویژگی های برنامه و حتی پشتیبانی از “لغو ارسال”. اما هی که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما در واقع با یک برنامه و گوشت آن را در طول سال … گوگل.

بهترین مرورگر نرم افزار برای آیفون

کروم

اگر شما به دنبال یک جایگزین برای از پیش نصب شده مرورگر سافاری در دستگاههای iOS, گوگل کروم است که احتمالا بهترین خود را انتخاب کنید. سریع و قابل اعتماد مرورگر همگام سازی به خوبی با دیگر محصولات Google و آسان برای مدیریت است.

تازه افزایش یافته است ستاره در مرورگر جهان است سلام یک متمرکز بر حفظ حریم خصوصی مرورگر است که می آید با یک ساخته شده است در خدمات VPN است که اجازه می دهد تا شما را به بر روی وب سایت خود را از نظر و بدون در حال پیگیری است.

شجاع

شجاع مرورگر یک بازیکن جدید که بیرون آمد از این ایده است که سازندگان مستقل نیاز به حمایت آنها می توانید از مخاطبان خود است. همچنین dabbles در cryptocurrencies. در واقع توجه بیشتر به شما پرداخت به در-مرورگر برنامه های بیشتر BAT (crypto ارز) می کنید. سپس شما می توانید انتخاب کنید که خود را خفاش ها به طور مساوی توزیع شده در میان سازندگان و وب سایت های بازدید می کنید به طور منظم.

اما این فقط یک حیله است — آن را نیز بسیار جامد مرورگر با مقدار زیادی از گزینه های حریم خصوصی و کراس پلت فرم همگام سازی.

اپرا لمسی

اگر شما به دمدمی و تجربی مسائل شما ممکن است شیفته اپرا لمسی. آن را با بهره گیری از یک حرکت جدید رابط کاربری را با استفاده از مدرن تمام صفحه نمایش گوشی طرح. بقیه از آن است که همه Opera — عملکرد سریع و حریم خصوصی و من جریان کراس پلت فرم همگام سازی خوراک برای ارسال فایل ها و صفحات در سراسر دستگاه های خود را.

بهترین تقویم نرم افزار برای آیفون

تقویم با هر.فراموش

هر.آیا تقویم کراس پلت فرم و پر شده با ویژگی های اضافی — یادآوری, کار, تمرکز, زمان سنج, یکپارچه سازی با ایمیل و توجه داشته باشید نرم افزار. آن را از رفتن به انتخاب برای دلایل زیادی — طراحی تمیز multifunctionality مشترک, لیست حتی یک دفترچه یادداشت.

برتری تقویم

برتری مختلف را در تقویم نگاه کنید. به جای اینکه پیر و خشک 2D نگاه کنید از آن مرتب خود را به روز و وظایف در یک مسیر 3D از پشته که حرکت نسبت به شما به عنوان روز نزدیک شوند. شما هنوز هم یک بررسی اجمالی ماهانه روی صفحه نمایش و این همه سادگی تیره با مضمون پس از آن به نظر می رسد دوست داشتنی بر روی آی فون نرم افزار صفحه نمایش OLED.

Fantastical 2

Fanstastical 2 یکی از بهترین تقویم برنامه های در دسترس برای آی فون و آن را ادغام تقویم و یادآوری برنامه را به یکی. این برنامه می تواند درک زبان روزمره بنابراین شما فقط می توانید نوع “خرید هدیه برای دوست دختر من در شب” و یادآوری تمام مجموعه و آماده به جای داشتن به نوع رباتیک دستورات.

تقویم گوگل یکی دیگر از گزینه عالی با رابط کاربری مدرن, رنگارنگ, حوادث و هوشمند تشخیص و تجزیه طبیعی زبان است.

ما گزینه سوم برای یک برنامه تقویم است Calendars by Readdle است که پشتیبانی از تمام ویژگی های مشابه به عنوان دیگر دو با یک متفاوت و بسیار دوست داشتنی طراحی شده است.

بهترین برنامه های آب و هوا برای آیفون

آسمان تاریک

اگر شما نیاز به بیش از حد آب و هوای محلی را با دقت زیاد و اگر شما می خواهید برای دریافت یک اعلان در مدت کوتاهی قبل از اینکه باران شروع می شود فقط در زمان برای شما برای گرفتن یک چتر و سپس آسمان تاریک است که احتمالا بهترین جایگزین برای عالی در غیر این صورت سهام اپل نرم افزار آب و هوا. این دقیقه به دقیقه آب و هوا پیش بینی است ویژگی های حق بیمه و وجود دارد یک دسته از دیگر اضافی است که شما می توانید اگر شما انتخاب کردن در برای $3 در هر سال خدمات.

دو بزرگ دیگر برنامه های آب و هوا برای iOS در حال AccuWeather و آب و هوا زیرزمینی. AccuWeather یک سرویس رایگان (با تبلیغات) است که ساده و در عین حال جامع و آن را نیز اجرا MinuteCast از ویژگی های است که به شما مختصر و مفید از آب و هوا بیش از 2 ساعت بعد در جزئیات بزرگ.

آب و هوا زیرزمینی است که در حال حاضر متعلق به کانال آب و هوا و ایده hyperlocal آب و هوا به افراطی آن را به عنوان آهنگ هزاران محلی ایستگاه های آب و هوا به طوری که شما واقعا دقیق اطلاعات آب و هوا برای منطقه خاص. وو همچنین دارای یک بخش که در آن شما می توانید زندگی می کنند فیلم از محل.

هویج آب و هوا

هویج دقیق و زیبا به دنبال و از ویژگی های بسته بندی شده اما نه آن نقطه فروش. جالب ترین قسمت در مورد این برنامه این است که این خانه متعلق به یک ربات است که مخفیانه از شما متنفر است. آن را به ارائه گزارش آب و هوا به شما با طعنه آمیز زبان-در-گونه خط از طنز به روشن کردن روز خود را… حتی اگر ابری است و باران.

امروز آب و هوا

غنی و دقیق برنامه که اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید بین هفت تا از محبوب ترین پیش بینی آب و هوا منابع. شما می دانید, آن را همیشه خوب به دریافت نظر دوم… یا یک هفتم. ما نیز مانند آن ویجت.

بهترین مترجم, برنامه برای آیفون

Google Translate

گوگل فوق العاده خوب با درک کلمات در هر زبان. چه راهی بهتر به اهرم است که آگاهی نسبت به استفاده از آن را برای ترجمه ؟ هر زبان به هر زبان — Google Translate می توانید انتخاب کنید تا کلمات از تصاویر و اسناد اسکن شده متن ورودی یا حتی صدای مکالمه.

مایکروسافت ترجمه

به طور مشابه, قدرتمند به عنوان ترجمه گوگل است این است که به سادگی مایکروسافت را جایگزین. برای کسانی از شما که می خواهید به د-گوگل خود را به زندگی است.

بهترین تناسب اندام نرم افزار برای آیفون

7-Minute Workout

در نهایت با توجه به اینکه ما تلفن های ما همیشه در جیب ما آن را به ارزش با استفاده از آنها را برای چیزی که در واقع به نفع سلامت ما: ما تمرینات. ما هم معرفی تمام عیار بدنسازی برنامه برای گوشی های پس ما باور داریم که یک ابزار است که هیچ جایی در سالن که در آن شما تمرین اما برای نور تمرین 7-Minute Workout system با این برنامه یک راه عالی برای سالم ماندن و انرژی در طول روز است.

Cardiogram

اگر شما می خواهید برای پیگیری ضربان قلب خود را و آگاه باشید اگر چیزی اشتباه است اما شما با استفاده از یک های مختلف ردیاب از اپل دیده بان — به Cardiogram چرخش. این پشتیبانی از طیف گسترده ای از خارجی لوازم جانبی و نگه می دارد آهنگ از BPM برای هر چیزی بد بو. آن را نیز شما اجازه می دهد پیگیری مراحل و تمرینات خود را در مقایسه به دوستان و یا به طور کلی userbase و حتی تنظیم و پیگیری عادات سالم. این یک جایگزین خوب برای اپل دیده بان ویژگی های اگر شما در گوگل WearOS گارمین یا Fitbit. به خوبی آن را نیز پشتیبانی از اپل واچ و اپل ادغام بهداشت.

Strava

ساخته شده برای جاگر و دوچرخه سواران به طور یکسان Strava یکی از محبوب ترین برنامه های در فروشگاه App. در حال حاضر نمی کنید ما اشتباه وجود دارد مقدار زیادی از آنهایی که خوب اما Strava را و لوازم جانبی یکپارچه سازی و پلت فرم اجتماعی توانسته است آن را به یک عامل اصلی در هر ورزشی فرد گوشی های هوشمند.

MyFitnessPal

طراحی شده برای کسانی که به دنبال دریافت مناسب و یا آنهایی که در حال تلاش برای ضربه زدن به سطح بعدی — MyFitnessPal نه تنها توصیه روال ورزش همچنین کمک می کند تا شما پیگیری وعده های غذایی خود را. پس از همه, همه در حال اجرا و بلند کردن اجسام سنگین است که قصد ندارم به شما بسیار خوب است اگر شما نمی تغییر چند چیز در مورد تغذیه خود را takein.

Runkeeper

یکی از محبوب ترین نرم افزار برای دوندگان Runkeeper کمک خواهد کرد که شما پیگیری اجرا می شود, پیاده روی افزایش و برخی دیگر از فعالیت های ورزشی. یک اشتراک برای حق بیمه خود را برنامه به شما دسترسی به برنامه های آموزشی برای پوشش نیازهای خود را — از اول خود را 5K به ماراتن.

Fitocracy

Fitocracy طول می کشد اجتماعی چرخش در همه چیز و معرفی خرج کردن از فشار اجتماعی و رقابت برای کمک به شما در رسیدن به اهداف خود. این مقدار زیادی از برنامه های رایگان و شخصی مربیگری رویکرد و یک سیستم امتیاز / دستاوردهای شما می توانید به اشتراک گذاری در سراسر آن پلت فرم اجتماعی است.

هویج مناسب

به یاد داشته باشید هویج آب و هوا ؟ خوب هویج مناسب متنفر شما فقط به اندازه. آره این برنامه همه چیز در مورد snarky و طعنه آمیز quips به معنای به شما را تشویق به تکمیل روال خود را. یا آن و یا فقط به شما یک snicker به عنوان شما بدفع الو قت گذراندن و در عین حال یکی دیگر از روز.

Lifesum

Lifesum است مالامال از اطلاعات رژیم غذایی و برنامه. آیا شما می خواهید به از دست دادن وزن و یا افزایش آن را فراهم پاسخ — یک برنامه رژیم غذایی, یک پیشنهاد لیست از دستور العمل و خوب (و خوشمزه) ایده های غذا.

خوردن این مقدار

دیگر خیلی باحال برنامه غذایی برنامه. آنچه که ما واقعا در مورد خوردن این حد است که آن را به شما خواهد گفت که چه نوع مواد غذایی شما نیاز به خرید برای وعده های غذایی خود را. سپس آن را به طور فعال “به یاد داشته باشید” چه نوع باقی مانده شما هنوز هم باید در یخچال خود را و نشان می دهد دستور العمل بر اساس آن به طوری که شما نمی اتلاف هر گونه مواد غذایی است.

بهترین پادکست نرم افزار برای آیفون

گوگل پادکست

گوگل پادکست برنامه همگام سازی با گوگل دستیار و گوگل خانه هوشمند بلندگو. بنابراین اگر شما در حال تاب که گوگل در زندگی این است که بهترین برنامه به شما اجازه گوش دادن به پادکست به عنوان شما مکث و انتخاب کنید تا بر روی دستگاه های مختلف. این پشتیبانی از ویژگی های ضروری — سریع به جلو و جست و خیز میکنند ،

Pocket Casts

یک سرویس بزرگ است که می تواند همگام سازی پادکست ها در سراسر دستگاه های متعدد — آی الکسا و حتی PC یا Mac خود را (با + آبونمان). واقعا چه مجموعه این یکی غیر انسانی است-سرپرستی لیست پادکست برای کمک به شما کشف.

پوشیده از

یکی از محبوب ترین پادکست برنامه در طول سال پوشیده از ابر است و نه تنها موفق به شناور باقی می ماند اما شده است به طور فعال در حال توسعه و به روز نگه داشته شود. آنچه شما در اینجا بسیار قوی برنامه با همه ضروری پادکست امکانات را برای شما لذت گوش دادن.

خنده دار

خنده دار آغاز شده به عنوان یک کمدی پادکست برنامه است اما در حال حاضر تکامل یافته به کشف در تمام ژانرهای. هنوز هم اگر کمدی است که تمرکز اصلی شما آن را فراموش نکرده ریشه های آن است.

لنگر

لنگر آغاز شده به عنوان یک پلت فرم اجتماعی بر اساس کوتاه صدای کلیپ. نوع مانند تاک برای صدا اگر شما خواهد شد. آن را به سرعت تکامل یافته و به یک پادکست برنامه با یک پیچ و تاب. در واقع هر کسی می تواند پادکست خود را. و پیچ و تاب و اضافی? ویژگی های اجتماعی هنوز در آن وجود دارد بنابراین هر کسی می تواند پاسخ خود را در پادکست و یا شرکت در آن به عنوان یک مهمان.

Spotify در

اگر شما نمی خواهید به درهم و برهمی آی فون خود را با بیش از حد بسیاری از برنامه های… فقط با استفاده از Spotify? اگر شما در حال حاضر یک فن از موسیقی خدمات شما می توانید استفاده از آن برای گوش دادن به و مورد علاقه خود را دنبال podcasters. حال چگونه است که برای یک 2-در-1?

بهترین بودجه و امور مالی نرم افزار برای آیفون

نعناع

نعناع است که اغلب شماره 1 انتخاب بسیاری از کاربران به دلیل آن رایگان است و در عین حال از ویژگی های بسته بندی شده. و اگر شما علاقه مند در بودجه, آخرین چیزی که شما می خواهید به صرف پول در یک پس انداز واقعی برنامه ، ذهن را همگام سازی با حساب های مالی خود را و پیگیری عادات هزینه های خود را پس از آن می توانید آمد تا با پیشنهادات مفید و یا هشدارهای در ولخرجی. آن را نیز اجازه می دهد تا به شما در تنظیم اهداف پس انداز و محاسبه چقدر پول شما نیاز به کنار بنابراین شما می توانید دریافت کنید که آی فون جدید در چند ماه.

تسریع

در حال حاضر این یکی از آن طول می کشد یک قدم بیشتر. نه تنها آن را پیگیری امور مالی خود را مانند نعناع آن را نیز محاسبه ارزش واقعی اموال خود و حتی کمک به شما در برنامه ریزی برای دوران بازنشستگی. اما… این هزینه 35 دلار در هر سال است.

PocketGuard

PocketGuard چرخش است که آن را نه تنها آهنگ های خود هزینه های آن را نیز به طور جدی به نظر می رسد برای جایگزین به خدمات شما برای پرداخت در تلاش برای پیدا کردن یک معامله بهتر. آن را نیز اجازه می دهد تا شما می دانید که چقدر… pocketmoney شما رو به سمت چپ به صورت روزانه پس از آن احتمالا می تواند جلوگیری از آن تاسف بار ضربه خرید.

YNAB

شما نیاز به یک بودجه تمام چیزهایی که قبلا ذکر شد — همگام سازی با منابع مالی خود را کمک به شما در تعیین اهداف محاسبه هزینه پول است. اما آن را نیز در صدر آن را با مالی آموزش و پرورش. آن را خوراک شما راهنمایی در مورد چگونه به گرفتن خارج از بدهی برای goo, چگونه برای کاهش هزینه ها و نحوه ساخت خوب مالی عادات. در واقع اگر شما به خودتان پیدا کنید… بد بودن با پول است. شاید به این یکی یک چرخش.

eTaler

اجازه دهید آن را پایین آورد یک شکاف. eTaler نمی کند همگام سازی به حساب های خود را و نمی زیرچشمی نگاه کردن به مالی خود حرکات — یک انتخاب بهتر برای امنیت نگران است. آن را به سادگی به شما اجازه می دهد خود را تنظیم بودجه ماهانه محدودیت در سراسر دسته های مختلف. سپس خواندن روزانه خود را صرف است فوق العاده آسان — آن را فقط نیاز به یک زن و شوهر از شیپور خاموشی. این نرم افزار دارای چند نمودار طرح بندی نمایش بسیار آسان کلی که در آن پول خود را رفت که ماه است.

بهترین نقشه های نرم افزار برای آیفون

نقشه های گوگل

نقشه های اپل فوق العاده بهبود یافته است در چند سال گذشته و از غم دولت این بود که در طول راه اندازی آن تبدیل شده است بسیار بیشتر قابل اعتماد, اما هنوز هم وجود دارد راه بیش از حد بسیاری از نقاط کور برای خدمات به بالای مفصل و بسیار قابل اعتماد نقشه های گوگل. Google Maps نرم افزار ویژگی های مدرن بصری طراحی نشانه و بسیار دقیق شهری, جهت, اما مهمتر از آن است که قابل اعتماد نقشه است که آن را یک انتخاب بهتر است.

وزی دیگر بسیار جالب نرم افزار نقشه برداری است که واقعا یک پلت فرم برای رانندگان و آن را به ارمغان می آورد یک دسته از ویژگی های سرد مانند ترافیک گزارش ها و هشدارها اطلاعات خوبی در مورد دوربین های پلیس در منطقه خود و حتی گزارش حادثه.

در نهایت Citymapper بزرگ حمل و نقل عمومی برنامه که تنها با این نسخهها کار در شهرستانها بزرگ است. اگر شما اتفاق می افتد به زندگی در یک شهر که در آن Citymapper آثار آن را به رفت و آمد خود را بسیار ساده تر.

در اینجا WeGo

Here maps بر ناوبری از طریق تن از شهرستانها با حمل و نقل عمومی تاکسی و یا ماشین. اولیه آن قضیه بود به تمرکز بر روی قابلیت آنلاین به طوری که شما می توانید تکیه بر آن که در سفر به یک کشور خارجی که در آن شما ممکن است یا نه ممکن است به اینترنت دسترسی داشته باشد. تداوم از طریق سال تضمین شده است که از آن خواهد شد یکی از قوی ترین و وزین کردن برنامه های از این نوع است.

بهترین دستیار صوتی نرم افزار برای آیفون

گوگل دستیار

در حالی که خود گوگل دستیار رشد کرده است به یک فوق العاده سریع و قادر به دستیار صوتی سیری کاهش یافته است به نظر می رسد در حال حاضر بیشتر بی منطق تر از همیشه. به همین دلیل ما از صمیم توصیه می دانلود Google Assistant برای آیفون و بهره گیری از صدای قدرتمند جستجوهای گردیده ترجمه و مهمتر از همه یک دستیار که می داند شما به درستی عملا در هر زمان.

آمازون الکسا

الکسا زندگی در آمازون بسیار محبوب خانواده های هوشمند بلندگو و صفحه اصلی هاب — اکو. بنابراین اگر شما اتفاق می افتد به در این اکوسیستم شما همچنین می توانید الکسا در گوشی خود را همراه با تمام ویژگی های خود مانند تماس تصویری فوری خرید.

بهترین یادداشت نرم افزار برای آیفون

Google Keep

Google Keep یک برنامه یادداشت برداری است که ساده و آسان برای استفاده و بسته بندی شده با ویژگی های به اندازه کافی برای برآوردن اکثر کاربران است. مگر اینکه شما با استفاده از یادداشت ها به عنوان یک حرفه ای در کار روزانه خود را, شانس هستند که شما نمی نیاز به بسیار آهسته تر و پف کرده توجه داشته باشید نرم افزار. Google Keep اجازه می دهد تا شما را به کد رنگ یادداشت های خود را, بنابراین شما به راحتی می توانید ببینید چه چیزی تعلق دارد که در آن. شما همچنین می توانید با استفاده از برچسب ها آسان تر به حرکت در اطراف یادداشت های خود را هنگامی که شما جمع تر از آنها است.

Evernote

یکی از قدیمی ترین و قوی ترین یادداشت برداری برنامه های. آن را همگام سازی در سراسر سیستم عامل وجود دارد اما یک نکته: شما نیاز به یک نرم افزار اشتراک به استفاده از Evernote در بیش از 2 دستگاه. هنوز هم بسیاری از مردم مانند آن را برای خود گسترش زیرساخت های که در آن شما می توانید مرتب کردن بر اساس یادداشت ها را در ظرف جداگانه نوت بوک و دنبال آنها را با برچسب ها و همگام سازی آنها را با خدمات 3rd حزب.

نگه داشتن یک مجله است که احتمالا یکی از عادت ثروتمندترین و موفق ترین افرادی است که تلاش زیادی نیاز ندارد و در همه. سفر یک راه بسیار خوبی برای ماندن سازمان یافته و نگه داشتن یک مجله jotting کردن برنامه های خود را برای کوتاه مدت و بلند مدت و همچنین سازماندهی تمام ایده ها و افکار را به یک لیست خوب با دسته و چند قدرت دیگر ویژگی های کاربر.

OneNote مایکروسافت

مایکروسافت OneNote باعث می شود آن را آسان تر برای همگام سازی خود را scribblings اگر شما اتفاق می افتد به استفاده از یک کامپیوتر ویندوز. آن را پوشش می دهد تمام پایگاه های — نوت بوک به اشتراک گذاشته یادداشت های خود را با همکاران و یا خانواده ها و غیره.

سفر بهترین نرم افزار برای آیفون

Skyscanner

Skyscanner مفید و محبوب برنامه که در آن شما می توانید قیمت های پروازهای, اما همچنین دریافت اطلاعات مفید در مورد تاریخ دیگر زمانی که شما می توانید پرواز ارزان و همچنین دریافت اطلاعات در مورد ماشین, اجاره هتل ها و….

قیف برنامه دیگری است که به تجزیه و تحلیل میلیاردها پرواز قیمت روزانه برای پیش بینی قیمت ها تغییر خواهد کرد و به شما می گوید زمانی که برای خرید بلیط خود را. قیف به طور مداوم نظارت بر قیمت ها برای پیدا کردن معاملات بزرگ و به شما اطلاع رسانی شما باید خرید. این مانند در اختیار داشتن یک فوق سریع همه دانستن عامل سفر در جیب شما.

بعد کایاک یک سوم سرویس محبوب به ارزان هواپیما بلیط و هتل.

بهترین برنامه ورزشی برای آیفون

theScore

theScore احتمالا آموزنده در عمق و بهترین گذاشته از برنامه است که شما نیاز به اگر شما مشتاقانه دنبال ورزش. این ارائه می دهد در عمق اطلاعات در مورد بازی های مختلف و لیگ از جمله NBA, NFL فوتبال و خیلی بیشتر.

سپس ESPN نیز نورد از به طور کامل دوباره طراحی برنامه برای آی فون است که ویژگی های زیبایی ساده و کاربر پسند و اجازه می دهد تا شما را به ماندن آگاهانه در مورد آخرین اخبار در اطراف خود تیم ورزشی مورد علاقه. نه تنها که شما می توانید توسط دقیقه به دقیقه به روز رسانی زنده نمره در بازی و همچنین به عنوان یک بخش خبری است که همراه با مقدار زیادی از فیلم ها. تمرکز جدید, ESPN, برنامه لیگ های زیر: MLB, NFL, کالج, فوتبال, NBA, کالج بسکتبال, لیگ کریکت و بیشتر.

بهترین آموزش نرم افزار برای آیفون

آکادمی خان

آکادمی خان برنامه اجازه می دهد تا به شما برای یادگیری تقریبا هر چیزی را به صورت رایگان. با این حال رویکرد به استاد همه چیز را قبل از اجازه دادن به شما برای ادامه بیشتر است که مسلم خان آکادمی موفقیت آن است. شما دسترسی به تمام فیلم ها را ساخته اند که برنامه محبوب همراه با مواد دیگر از جمله مقالات و تمرینات.

Duolingo به ارمغان آورده است یک انقلاب کوچک برای اکتساب زبان در یک دستگاه تلفن همراه. ساده و تکراری رویکرد به خوبی کار می کند به شما معرفی به یک زبان در تمام آن چهار برداشت: خواندن, نوشتن, صحبت کردن و گوش دادن. Duolingo اجازه می دهد تا به شما برای یادگیری زبان مثل اسپانیایی, فرانسوی, آلمانی, پرتغالی, و بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im