بهترین برنامه های اپل دیده بان

بهترین برنامه های در حال اجرا برای اپل واچ اپل دارای فعالیت خود را برنامه که با این نسخهها کار با اپل وا

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 خرداد 1399

بهترین برنامه های در حال اجرا برای اپل واچ

اپل دارای فعالیت خود را برنامه که با این نسخهها کار با اپل واچ برای تشخیص و پیگیری های مختلف تمرینات. اما نیز وجود دارد که برنامه های تخصصی در خارج وجود دارد برای کمک به شما در بهبود نتایج خود را در چالش ها و لاف زدن به یک جامعه از دیگر دونده.

Strava


قیمت: رایگان


Strava بسیار محبوب, برنامه, برای, دوچرخه سواری, اما آن را نیز یک تنه زدن به ویژگی های ردیابی. یکی از قوی ترین ویژگی های آن است جامعه ادغام — شما رو ماهانه به چالش به ضرب و شتم و شما می توانید مقایسه نتایج خود را بیش از آهنگ های خاص با کاربران دیگر که باید آنها را گرفته است. وجود دارد باشگاه برای پیوستن و مردم به دنبال آن را به عنوان اجازه می دهد تا شما برای به اشتراک گذاشتن نتایج خود را در کنار عکس خود مسیرهای پیاده روی و ماجراهای. البته در طول و بعد از هر جلسه تمرین شما می توانید اطلاعات از راه دور, سرعت, سرعت و ارتفاع را به دست آورد کالری سوخته و نقشه های تعاملی.

Nike+ اجرا Club

قیمت: رایگان


نایک نرم افزار است به شدت برای دوندگان اما با نایک به عنوان یک شریک رسمی اپل آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال است که آن را برای رفتن به یک به شدت وزین کردن برنامه. این ویژگی های مختلف مربیان چالش های شخصی, طرح غنائم مدیران و تمام آجیل و پیچ و مهره از یک برنامه تناسب اندام است که شما به خودتان فشار در راه ساخت یافته.

Walkmeter راه رفتن و پیاده روی GPS


قیمت: رایگان


آره از نام نشان می دهد این برنامه برای راه رفتن, اما آن را نیز پشتیبانی از دوچرخه سواری, در حال اجرا, اسکیت, اسکی بازی و فعالیت های دیگر. دلیل آن را در لیست ما در اینجا به خاطر آن سوابق ذهن ترا درهم میشکنند مقدار داده است و بسیار روشن و آسان به خواندن و در عین حال غنی طرح در سازمان دیده بان.

بهترین گلف برنامه برای اپل واچ

Golfshot

قیمت: رایگان

با استفاده از GPS و نقشه به شما نشان می دهد از راه دور به سبز و خطرات و همچنین به ثمر رساند. شما می توانید خود را تجسم کل دور در 3D بر روی آی فون خود را قبل از بازی و یا استفاده از برنامه برای پیدا کردن و رزرو دوره های گلف و یا لذت بردن از مربیگری ویدئوها برای بهبود بازی خود را. خود را در اپل دیده بان شما می توانید در یک نگاه فاصله داده و سربار views سوراخ و سبز با فاصله به جلو و وسط و عقب از قرار دادن سطح. شما حتی پیشنهادات در چه باشگاه برای استفاده از شات بعدی خود را بر اساس قبلی نمره داده.

TrackMyGolf swing analyzer

قیمت: رایگان

این همه در مورد بهبود است که نوسان! در حال حاضر وجود دارد اختصاص داده شده انتقالها در خارج وجود دارد برای انجام این کار, اما با این برنامه شما می توانید آن را به سادگی خود را با اپل دیده بان. آن را به شما اطلاعات خود را در چرخش قدرت و 3D تجسم کل مسیر چرخش است که شما می توانید چرخش و نمایش از هر زاویه.

بهترین تناسب اندام و تمرین برنامه برای اپل واچ


Misfit


قیمت: رایگان


Misfit محبوب تولید کننده ساعت های هوشمند و تناسب اندام انتقالها و این بدیهی است که برنامه خود را برای همگام سازی با محصولات آن است. آن است که در حال حاضر سازگار با اپل سازمان دیده بان به عنوان به خوبی. آن را به شما ارسال خواهد شد انگیزشی اطلاعیه در هر حال حاضر و پس از آن و از ویژگی های اصلی آن کوتاه تمرینات برنامه. شما فقط به نرم افزار شما فقط 5 دقیقه به فراغت و شما یک مجموعه ای از تمرینات سریع به دریافت خون را پمپاژ می کند.

مناطق برای آموزش


قیمت: رایگان


مناطق اختصاص داده شده به تجسم خود را شدت ورزش مناطق به طوری که شما بهتر می توانید انتخاب کنید که چه مقدار زمان شما صرف در هر یک. همچنین شما می خواهد, البته, دریافت آمار دقیق در مورد گذشته خود را در جلسات آموزشی به طوری که شما می توانید مانیتور خود را در روند.

7 Minute Workout Challenge


قیمت: رایگان


لازم نیست که زمان برای رفتن به ورزشگاه و یا سازماندهی هر نوع جلسات آموزشی در خانه ؟ این برنامه می پرسد شما را به صرف فقط 7 دقیقه در روز است. این چرخه را از طریق 12 تمرین های مختلف در سریع مد و که در آن شما دوباره فردا. تمرینات خود نیاز به هیچ تجهیزات خاص و شما را راهنمایی چگونه به انجام آنها را مستقیما در سازمان دیده بان خود را روی صفحه نمایش.

کوه Burnmore


قیمت: $0.99


کار کردن است خسته کننده yawnfest برای شما ؟ این برنامه سعی خواهد کرد برای بازی-ify این فرایند را برای شما. کوه Burnmore خود را محاسبه کالری سوخته و تبدیل آنها به بازی در انرژی که استفاده می کنید به سر و صدا از موانع و رسیدن به اهداف در یک مینی پیچ و خم. کمی از آن لذت ببرید و رقابت با بازیکنان دیگر ممکن است کمی انگیزه نیاز دارید ؟

هویج مناسب


قیمت: $3.99


آه هویج... فقط مانند, محبوب, آب و هوا, برنامه, این برنامه دارای یک هوش مصنوعی که فواره شوخ انگلیسی دوبله و مخفیانه متنفر بشریت است. آن را با استفاده از خام بدبینانه و توهین کمدی به شما در حال حرکت به طوری که حس آن را احتمالا برنامه تناسب اندام برای همه. اما در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند شما نوع طنز شما از آن لذت ببرید با این یکی. همچنین بر اساس 7-minute workout مفهوم است.

MySwimPro


قیمت: رایگان


اپل دیده بان سری 2 و بالاتر هستند مقاوم در برابر آب, و, که بزرگ است. شما باید شنا-ردیاب پخته در برنامه تمرین اما MySwimPro همه چیز را به سطح بعدی — این نوع از نایک اجرا برای شناگران است. با صدها نفر از تمرینات و تکنیک توضیحات مربیگری و بیشتر آن را یک شریک بزرگ برای شناگران — هر دو پیشرفته و مبتدیان.

دامنه


قیمت: رایگان


اسکی و اسنوبورد ردیاب با خودکار ورزش تشخیص و باتری-صرفه جویی در عملیات. ما احساس آن ممکن است کار خوبی برای سراشیبی longboarders به عنوان به خوبی.

بهترین خواب نرم افزار برای اپل واچ


Sleep Cycle alarm clock


قیمت: رایگان


این برنامه خود را دنبال چرخه خواب و بیدار در بهترین زمان اطراف خود را تنظیم مورد نظر از خواب بیدار کردن ساعت. این پشتیبانی از سکوت پی-یو پی اس و خروپف interrupters از طریق اپل واچ را Taptic engine ارتعاش.

خواب دیده بان توسط Bodymatter


قیمت: $2.99


برای همه آن بومی تناسب اندام ردیابی ویژگی های آن یک بیت از یک یاس که سازمان دیده بان اپل نیست که هیچ سهام sleep tracker پخته شده در. وجود دارد چند برنامه های سرد وجود دارد که می توانید انجام دهید که برای شما. خواب دیده بان به طور خودکار خود را پیگیری snoozing — شما لازم نیست به آن را شروع و یا متوقف کردن آن را به صورت دستی. سپس آن را به شما تن از آمار از عادات خواب خود را به شما به طور متوسط مدت خواب HR خوانش خود را در طول چرت زدن ، تقریبا همه چیز شما ممکن است نیاز به در یک خواب ردیاب.

AutoSleep ردیاب


قیمت: $2.99


درست مثل قبلی برنامه AutoSleep شروع خواهد شد ضبط الگوهای خواب شما را با کیفیت و به صورت خودکار. در اینجا یک پیچ و تاب و — حتی اگر شما نمی پوشند دیده بان به AutoSleep هنوز هم پیگیری خواب خود بار که خیلی باحال است. البته اگر شما می خواهید تمام آمار مانند HR خوانش خواب عمیق و غیره — شما را مجبور به نگه داشتن سازمان دیده بان. دیگر از آن, این یک رابط کاربری آن نیز کمی متفاوت آن را به عنوان تلاش می کند به تقلید از اپل خود تناسب اندام, حلقه, اما هر دو AutoSleep و خواب دیده بان بسیار وزین پس از انتخاب یکی از شما فکر می کنم بهتر به نظر می رسد به شما.

بهترین بهداشت و سلامتی برنامه برای اپل واچ


Standland


قیمت: رایگان


این برنامه شما را تشویق می کند به ایستادن بیشتر از طریق مجموعه ای از شایستگی آواتار حیوانات. رسیدن به اهداف به شما کمک کند باز کردن بیشتر از fluffies. شما بعدا می توانید آنها را در واقعیت افزوده و گرفتن عکس با آنها ایستاده در اطراف در دنیای واقعی است.

یک قطره مدیریت دیابت


قیمت: رایگان


برای کسانی که مبتلا به دیابت قادر بودن به دنبال یک رژیم غذایی و پمپ انسولین اطلاعات مفید است اما کار خسته کننده. این برنامه حداقل باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای رکورد مصرف روزانه خود را از طریق دیده بان اپل. این همگام سازی با اپل بهداشت بنابراین هر چیز دیگری دارید که با استفاده از آن به عنوان یک منبع را فورا دریافت اطلاعات به عنوان به خوبی.

دور سلامت


قیمت: رایگان


این برنامه یک مجموعه یادآوری ابزار برای کسانی است که زندگی با یک بیماری و نیاز به طور منظم مصرف دارو خود را. فراتر رفتن از ساده به شما هشدار قرار داده و در گوشی خود از آن خواهد شد که "یادآوری ویندوز" برای یک فرد خاص پزشکی و برنامه یک تقویم که به شما نشان می دهد زمانی که یکی از دست رفته خود را در نظر گرفتن راه حل های پیچیده برنامه برای دوزهای مختلف و دوره های مداوم اطلاعیه های فشار دوباره پر کردن ردیابی و بیشتر.خود را به درمان های پیچیده برنامه برای دوزهای مختلف و دوره های مداوم اطلاعیه های فشار دوباره پر کردن ردیابی و بیشتر.

Cardiogram

قیمت: رایگان


لازم نیست که اپل سازمان دیده بان سری 4 و احساس می کنم کمی حسادت جدید ECG یکی از ویژگی های ؟ اتمام این حزب 3rd Cardiogram برنامه. آن را پیگیری و ثبت فعالیت های قلبی در هنگام بیدار, فعال, استراحت و خواب. آن را نیز دو برابر به عنوان یک پایه برنامه تمرین آن را به عنوان چالش های مختلف و عادات شما می توانید انتخاب کنید به تسخیر در حالی که مقایسه نتایج خود را با دیگر کاربران وجود دارد. وجود دارد یک مطالعه به انتخاب کردن در اینجا بیش از حد — سلامت eHeart مطالعه آن نیز اختصاص داده شده به تشخیص آریتمی و فیبریلاسیون دهلیزی.

HeartWatch


قیمت: $2.99


در حالی که قبلی دو برنامه ساخته شده برای کمک به شما شرکت در آریتمی مطالعات و شما برخی از کلی پیگیری ضربان قلب خود را در طول روز HeartWatch طراحی شده است به طور خاص صفر در چه ضربان قلب خود را در طول های مختلف تعریف شده فعالیت ها و خوردها که اطلاعات را به کاربر در یک بسیار آسان برای به عنوان خوانده شده گرافیک. اگر شما گرافیک آبی است شما را در داخل محدوده به طور متوسط; اگر آن را به یک دایره قرمز در اطراف آن قلب خود را که overworked (چقدر بستگی به ضخامت حلقه قرمز) در آن فعالیت. این نرم افزار همچنین دارای راه های مختلف به شما را تشویق به فعال تر شود که یکی از آنها مراقبت از Timogochi — مجازی "پت" که نیاز شما را به پر کردن فعالیت های خود را حلقه به سالم ماندن خود را.

رگه


قیمت: $4.99


رگه است یک لیست انجام به طور خاص طراحی شده برای کمک به شما در شکل عادات جدید و یا شکستن آنهایی که قدیمی. به عنوان نام آن پیداست این نرم افزار ویژگی های اصلی زیر رگه از شما انجام (یا اجتناب از انجام) هدف عادت هر روز. و همانطور که همه ما می دانیم از درام خود را به طور متوسط نوجوان می اندازد اگر یک اسنپ چت رگه می شود به طور ناگهانی به پایان رسید و ما به نظر می رسد سخت رمزی در مورد مراقبت از این. بنابراین هنگامی که شما یک خط رفتن شما انگیزه برای جلوگیری از شکستن آن — یک عادت جدید متولد شده است.

بهترین ناوبری برنامه برای اپل واچ

البته این دیده بان همچنین مناسب برای در یک نگاه اطلاعات است. رفت و آمد و ناوبری برنامه های بزرگ استفاده از این را با دادن به شما اطلاعات شما نیاز به راست در سازمان دیده بان اپل صفحه نمایش — شما هرگز نیاز به آی فون خود را از جیب خود در حالی که قدم زدن به سمت محل بعدی.

Citymapper حمل و نقل ناوبری

قیمت: رایگان


Citymapper ماموریت به شما از نقطه A به نقطه B با استفاده از حمل و نقل عمومی در شهرهای بزرگ در سراسر جهان است. هنگامی که شما کردم مسیر خود را تنظیم, آن را به شما خروج و خط وضعیت به روز رسانی مستقیم در سازمان دیده بان. این برنامه همچنین یکپارچه با بارگذاری و همچنین به عنوان گزینه های به اشتراک گذاری دوچرخه در شهرهای مختلف پس از آن خود را در یک بروید-برای رفت و آمد انتخاب است.

اتا - در زمان وارد


قیمت: $2.99


این برنامه نام آن را می دهد تا خیلی سریع آن را به معنای به شما زمان رسیدن به مقصدهای مورد علاقه خود را در جلو و مرکز. البته این محاسبه آنها بر اساس زمان استفاده از سفر با حمل و نقل و یا ماشین. پایه ناوبری ترافیک و گزارش وضعیت نیز پشتیبانی می کند.

Moovit

قیمت: رایگان


Moovit یکی دیگر از حمل و نقل عمومی برنامه است که فقط بیش از حد خوب به تصویب. درست مثل Citymapper آن ارائه می دهد به روز رسانی زنده برای رفت و آمد خود را و همگام سازی با دوچرخه-به اشتراک گذاری خدمات. آن را اضافی گرفتن از فکر شما با یک اعلان هنگامی که شما نیاز به خود را در قطار یا اتوبوس.

ViewRanger

قیمت: رایگان


ViewRanger یک برنامه ناوبری برای کوهنورد. شما می توانید دانلود مسیرهای پیاده روی های مختلف همراه با نقشه های توپوگرافی و استفاده از آنها به صورت آفلاین در هر دو آی فون خود را و اپل دیده بان.

بهترین زبان و ترجمه, نرم افزار برای اپل واچ


مترجم مایکروسافت

قیمت: رایگان


گاهی اوقات هنگامی که به سفر شما ممکن است به خودتان پیدا کنید در یک وضعیت که در آن شما نیاز به یک زبان خارجی صحبت... اما شما نمی. وجود دارد مقدار زیادی از سرد ترجمه برنامه های در فروشگاه App و مترجم مایکروسافت وجود دارد تا با بهترین. آن را با پشتیبانی از اپل واچ و با استفاده از آن میکروفون برای ورودی. فقط صحبت می کنند به سازمان دیده بان خود را دریافت و عبارت ترجمه شده!

Babbel

قیمت: رایگان


هنگامی که ما در حال صحبت کردن در سفر آن را گاهی اوقات یک ایده خوب برای دریافت یک حس یک زبان جدید قبل از اینکه شما زمین در یک کشور خارجی است. Babbel طول می کشد یک رویکرد متفاوت به شما آموزش زبان — آن را به شما ارائه کلمات جدید در قالب مرتبا و می پرسد شما را به حدس زدن معنای خود را. که باعث می شود آن را جذاب و بعد از تکرار و ذهن شما را واقعا میدارد تا معنای کلمات یا عبارات بسیار سریع است. این روش مش خوبی با اپل سازمان دیده بان به عنوان آن صفحه نمایش کوچک به هیچ وجه محدود کننده در هنگام بازی یک کارت مانند بازی چیزهای بی اهمیت.

دیگر برنامه های کاربردی برای اپل واچ

البته وجود دارد مقدار زیادی از برنامه های کاربردی است که خود را افزایش تماشای تجربه که نمی افتد را به یک خاص موجود در دسته. نیز وجود دارد بسیاری از برنامه های آی فون است که راحت تر به لطف خود را به تماشای برنامه های افزودنی و تماشای چهره عوارض. اجازه دهید به بررسی برخی از کسانی که در خارج!

فقط دکمه ضبط

قیمت: $4.99


این برنامه باعث می شود آن فوق العاده آسان برای شروع یک, صوتی, ورود به سیستم قبل از آن زودگذر ایده از بین می رود. این یک اپل دیده بان گسترش و شامل یک عارضه است که شما می توانید بر روی خود را watchface و شروع ضبط با یک شیر آب تک!

Calcbot 2

قیمت: رایگان

یک برنامه ماشین حساب است که همچنین اجازه می دهد تا شما را به تبدیل ارز متریک و راهنمایی را می توان با محاسبه یک حالت ساده مبادله. و بله همه این ویژگی ها در دسترس مستقیم از اپل خود را تماشا کنید.

PCalc

قیمت: $9.99

با سلام یک ماشین حساب است که همیشه یک چیز بسیار خوب به! PCalc فوق العاده پیشرفته ماشین حساب علمی برای آی فون و آی پد. آن پخش فرمت به شما می دهد یک ماشین حساب مستقیم بر روی مچ دست شما!

ساعت زمان ردیابی

قیمت: رایگان


تلاش برای دریافت برنامه خود را در راستای اما نمی توانند بفهمند که در آن کار خود را ساعت در حال نشت کردن ؟ شاید سعی کنید زمان ردیابی. ساعت ساخته شده است به عنوان سریع و آسان برای استفاده که ممکن است, بنابراین شما در واقع احساس انگیزه برای شروع و متوقف کردن بار خود را به عنوان مخالف به cringing ایده از باز کردن برنامه. دیده بان گسترش و عوارض آن را حتی ساده تر برای کنترل و مشاهده خود تایمر.

دست کشیدن

قیمت: $5.99


شسته و رفته کوچک ابزار برنامه که اجازه می دهد تا شما را به باز کردن مک خود را به سادگی با ضربه زدن بر روی آی فون خود را یا دیده بان اپل. آره به آینده خوش آمدید. هزینه آن 6 دلار.

سکه – بودجه و هزینه

قیمت: $3.99


سکه بسیار سرد گوشت-قرار دادن آسان برای استفاده و برنامه بودجه با اپل دیده بان گسترش است که باعث می شود آن را حتی ساده تر برای وارد کردن هزینه های خود را در پرواز و قبل از اینکه شما را فراموش کرده ام.

Spendio

قیمت: رایگان


طنز از داشتن یک برنامه بودجه که در واقع هزینه پول از دست داده است بر ما. به همین دلیل ما Spendio در این لیست است. در حال حاضر آن ویژگی های کامل هنوز هم قفل شده در پشت یک $2 paywall اما شما باید مقدار زیادی از قابلیت های بازی در نسخه رایگان. با آسان هزینه های ورود و دسته های متعدد شما باید شروع به صرفه جویی در پول در هیچ زمان و... درست است ؟

تولیدی - Habit Tracker

قیمت: رایگان


می خواهم به برخی از goot عادات ؟ این برنامه کمک خواهد کرد که شما برنامه و آهنگ جدید روال تا زمانی که آنها تعبیه شده به شیوه زندگی خود را.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب