بلند بودن ممکن است یک عامل خطر برای ابتلا به کروناویروس

رمان coronavirus می تواند گسترش از طریق ذرات معلق در هوا افزایش تعداد مطالعات نشان داده شده است. COVID-19 هواب

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
  • رمان coronavirus می تواند گسترش از طریق ذرات معلق در هوا افزایش تعداد مطالعات نشان داده شده است.
  • COVID-19 هوابرد انتقال یک نگرانی سازمان بهداشت جهانی اذعان کرد چند ماه پیش اصرار دارد که گسترش ویروس عمدتا از طریق قطرات است.
  • یک مطالعه جدید می گوید که افرادی که 6 فوت و یا بلندتر هستند و دو بار به عنوان به احتمال زیاد آلوده به دیگران است. محققان فکر می کنم این اثبات شده است که این ویروس می تواند از طریق هوا.

رمان coronavirus نگه می دارد, پخش كردن, در یک سرعت سریع به عنوان برخی از مردم همچنان به چشم پوشی از ایمنی لازم اقدامات است که می تواند به کاهش خطر انتقال. اجتماعی فاصله مکرر شستن دست و ماسک صورت می تواند به جلوگیری از گسترش COVID-19 اما برخی از افراد به عمد نادیده گرفتن این دستورالعمل به عنوان آنها به زندگی عادی بازگشت. استفاده از ماسک صورت در ادامه به این موضوع حساس ترین و حتی بیشتر و بیشتر شواهد علمی را نگه می دارد در آینده نشان می دهد که ماسک های صورت را کاهش می دهد انتقال از COVID-19.

راه اصلی گسترش ویروس است که از طریق قطرات که اخراج شد در حالی که صحبت کردن سرفه و عطسه است. این زمین می تواند در هر نقطه در اطراف یک فرد و آلوده کردن افراد دیگر در این نزدیکی هست. اما ثانویه به معنی انتقال که در حال مطالعه و برنامه گسترش یافته است. سازمان بهداشت جهانی (WHO) تایید کرد که این ویروس می تواند از طریق ذرات معلق در هوا حتی اگر آن را حفظ قطرات بزرگترین نگرانی است. یک مطالعه جدید ثابت کرد که بار ویروسی در, ذرات معلق در هوا قابل دوام است که به این معنی است که این ویروس می تواند تکرار پس از رسیدن به یک میزبان. دیگر محققان در بر داشت یک راه عجیب و غریب نشان می دهد که آئروسل عفونت نگرانی واقعی است و باید توسط مقامات بهداشتی.

محققان از انگلستان و نروژ و ما سعی به شناسایی شخصی و کار-عوامل مرتبط با آن می تواند منجر به COVID-19 انتقال است. دانشمندان بررسی 2000 نفر در انگلستان و امریکا و کشف کرد که داده ها را از هر دو منطقه با پشتیبانی از این ایده است که این ویروس گسترش می یابد از طریق ذرات معلق در هوا.

آنچه آنها مشاهده شده است که افراد بلندتر هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به COVID-19. غیر کارشناسی مطالعه منتشر شده در medRxiv و می تواند به نفع از تحقیقات بیشتر در آینده است. اما محققان فکر می کنم که مردم بیش از 6 فوت قد بیش از دو برابر احتمال ابتلا به COVID-19.

توضیح برای افزایش خطر برای مردم است و این حضور بار ویروسی در, ذرات معلق در هوا. قطرات بزاق به احتمال زیاد به سفر فاصله محدود قبل از جاذبه می کشد آنها را به نزدیکی سطوح. اما microdroplets که تبدیل به ذرات معلق در هوا می تواند باقی بماند در هوا برای مدت زمان طولانی تر و مردم آلوده است. این ذرات معلق در هوا می تواند به جمع آوری در مناطق ضعیف تهویه مناسب و جابجا و توسط جریان هوا در واقع قبل از فرود در هر یک از سطوح.

"نتایج این نظرسنجی از نظر ارتباط بين ارتفاع و تشخیص نشان می دهد رو به پایین انتقال قطرات نه تنها مکانیسم انتقال و آئروسل انتقال ممکن است" دانشگاه منچستر پروفسور اوان Kontopantelis گفت: هر AFP. "این پیشنهاد شده توسط مطالعات دیگر اما ما روش تایید است رمان. اگر اجتماعی فاصله است که هنوز هم مهم است چرا که انتقال توسط قطرات است که هنوز هم به احتمال زیاد به رخ می دهد, آن را نشان می دهد که ماسک-پوشیدن ممکن است فقط به عنوان اگر نه بیشتر موثر در پیشگیری است. اما همچنین تصفیه هوا در فضاهای داخلی باید بیشتر مورد بررسی قرار گیرد."

این مطالعه همچنین نشان می دهد که های مشترک فضایی مانند آشپزخانه و یا محل اقامت می تواند عامل مهمی برای انتقال. آمریکایی ها با استفاده از فضاهای مشترک بودند 3.5 x به احتمال زیاد آلوده در حالی که خطر کاهش یافته و به 1.7 x برای مردم است.

وقتی که اذعان خطر هوابرد COVID-19 انتقال آن را متوقف کوتاه از صدور دستورالعمل سختگیرانه تر برای کاهش این خطر است. استفاده از ماسک صورت در داخل خانه و مکان های شلوغ می تواند به کاهش خطر. تغییرات جریان هوا در AC-تهویه مناطق نیز می تواند مورد نیاز برای حذف ذرات معلق از هوا.

تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای دیدن اینکه آیا مردم بلندتر هستند و در واقع در معرض خطر آلوده شدن به علت ذرات معلق در هوا. همچنین مطالعات بیشتر مورد نیاز است تا تعیین کند چه میزان بار ویروسی در, ذرات معلق در هوا به اندازه کافی برای آلوده کردن یک فرد.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب