بنگر: اشتباهترین coronavirus تئوری توطئه شما همیشه خواهید دید

  • Coronavirus تئوری های توطئه هستند و به عنوان یک اثر جانبی از COVID-19 همه گیر و اشتباهترین یک بر یک یاد مارول فیلم.
  • این نظریه نشان می دهد که Captain America: The First Avenger ظاهرا ما هشدار در مورد قریب الوقوع بیماری همه گیر کوروناویروس حمایت همه آنرا در یک صحنه از فیلم.
  • همانطور که انتظار می رود آن را کاملا پوچ و از آن می تواند تنها اشتباهترین coronavirus تئوری توطئه دیده ایم.

تصویر بالا می آید از یاد صحنه در یک فیلم یاد می کند که مجموعه یاد مارول شخصیت. طیف طرفداران در حال حاضر به رسمیت شناخته شده, Chris Evans بازی کاپیتان امریکا نقش و آنها احتمالا می دانید آنچه در این صحنه است. Spoiler alert می آید از پایان اولین کاپیتان امریکا فیلم, نمایش لحظه ای که استیو راجرز در می یابد که جهان مدرن در اطراف او پس از داشتن شده است در یخ برای نزدیک به 70 سال است. که همه آن صحنه در نظر گرفته شده بود به ما ارائه دهد تا رمان coronavirus همه گیر به نظر می رسد. ما در حال حاضر بیش از 6 ماه به شیوع این ویروس آلوده مردم بیش از همیشه در حال حاضر. تئوری های توطئه رونق گرفت در طول این زمان آخرین یکی از screengrab بالا به گسترش اطلاعات غلط. دوباره به آن نگاه کنید چه چیزی می بینید ؟

در نزدیکی کلاه شانه راست وجود دارد بیلبورد محبوب آبجو است که نیاز به معرفی ندارد. در واقع برخی از مردم فکر می کردند در اوایل سال خود را که تاج آبجو بود به نحوی مرتبط با coronavirus.

Coronavirus نام خود را به دلیل ظاهر آن است. این ویروس به نظر می رسد مانند یک کره با خوشه بیرون آمدن از آن را فقط مانند یک تاج. “کرونا” می آید از لاتین و به معنی تاج است. طنز نیست فرار us; SARS-CoV-2 است که در واقع شاه از تمام ویروس ها در حال حاضر.

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به تصویر بالا. اگر شما می توانید نقطه یک گرافیک در یکی دیگر از بیلبورد که به نظر می رسد مانند یک کروناویروس در نزدیکی کلاه شانه چپ, سپس شما به تنهایی نیست. اما امیدوارم شما نمی خواهید به این باور خنگ coronavirus تئوری توطئه است که می گوید: The First Avenger پیش بینی coronavirus بیماری همه گیر. تعجب می کند و گیاه انواع هوشمندانه تخم مرغ عید پاک در آن فیلم و آن را برای آنها را به واقعا قدردانی است. ما به شما که. اما اولین کاپیتان امریکا فیلم نیست forewarn ما از زمان بحران بهداشتی. این ایده ساده است فقط احمقانه است.

برخی از مردم به شما بگویم در غیر این صورت ، فقط چک کردن توییت های زیر:

Mullally یک منتقد فیلم در اجزاو او رفت و استخراج اطلاعات است. این لیورپول از تاج نمی کند نیاز به هر گونه توضیح دلیل آن را به وضوح یک بطری تاج. اما آنچه که spikey (persian)?

او کشف کرد که این صحنه بود به ضرب گلوله در نیویورک در آوریل 23rd, 2011 در MCUCosmic. او سپس به دنبال “کوروناویروس” آگهی با استفاده از یوتیوب و نمای خیابان نقشه میدان تایمز برای آن دوره است. معلوم خوشه متصل نیست به یک حوزه در همه. آنها اسپاگتی:

است که قسمت مساوی خنده دار و غم انگیز است. مردم بیشتر احتمال دارد به گسترش جعلی, اخبار, از جمله تئوری های توطئه به جای اخبار واقعی. معلوم نیست چه این یک آغاز شده و یا اینکه اولین کسی که کشف آن بود که جدی است. اما برخی از مردم ممکن است در نهایت سقوط آن است.

اگر شما هرگز دیده می شود Captain America: The First Avenger, شما باید آن را چک کنید. این در واقع اولین MCU فیلم شما می خواهید برای دیدن به تجربه بی نهایت حماسه به ترتیب زمانی.

همانطور که برای درست coronavirus منبع داستان این چیزی است که ما هنوز در انتظار. علمی و جوامع اطلاعاتی به طور گسترده ای به توافق برسند ویروس تکامل یافته به طور طبیعی در حیوانات قبل از پریدن به انسان, اما چین هنوز به دنیا بگویید که در آن COVID-19 اول پدید آمده است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>