تعجب نشان می دهد که می تواند مرد آهن پشت ممکن است در آثار

مارول گزارش شده است که برنامه ریزی یک Ironheart تلویزیون نشان می دهد برای دیزنی+ است که می تواند شروع به تیران

توسط EMROOZTAFAHOM در 18 اردیبهشت 1399
  • مارول گزارش شده است که برنامه ریزی یک Ironheart تلویزیون نشان می دهد برای دیزنی+ است که می تواند شروع به تیراندازی به عنوان به زودی به عنوان در سال آینده.
  • این پروژه در توسعه فعال برای دیزنی+ با توجه به یک گزارش جدید اما نمی showrunner برای هم بودن.
  • مجموعه تلویزیونی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بازگرداندن آهن که درگذشت در پایان Avengers: Endgame.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

کل مارول سینمایی جهان در حال حاضر در استراحت به دلیل رمان coronavirus. بیوه سیاه و Eternals شد و هر دو به تعویق افتاد و دیزنی است که هنوز هم به دنبال به را بیشتر از اول MCU فاز 4 فیلم در دفتر جعبه را. دیگر پروژه های در حال توسعه شده اند متوقف شد و همچنین از جمله دیگر فیلم چهار و هشت دیزنی+ نشان می دهد که بخشی از فاز جدید. اما به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات به آرامی برداشته و تولید ممکن است رزومه در چند تا از آنها و شاهین و سرباز زمستان هنوز هم ممکن است این زمستان.

مارول همچنین در حال کار بر روی پروژه های که به احتمال زیاد بخشی از فاز 5 (یا بالاتر). کاپیتان مارول 2 یکی از آنها یک عنوان است که مارول در حال حاضر تایید شده برای ماه ژوئیه سال 2022. Deadpool 3 ممکن است دیگر با تعجب خودی گفت: به تازگی که پژوهشگاه با دهان می تواند تبدیل به یک تکرار cameo در آینده مارول فیلم. و یک نام تجاری جدید شایعه در حال حاضر ادعا می کند مارول شروع کار بر روی آنچه که ممکن است در نهایت به عنوان اولین پست-آخر بازی Marvel پروژه به ویژگی های مرد آهن.

همانطور که ما توضیح داد که چند روز پیش ممکن است نشانه هایی که مارول است و با توجه به آوردن تونی استارک به طیف. وجود دارد یک مورد برای داشتن رابرت داونی جونیور تلافی نمادین خود نقش برای یک سری از پروژه های است که می تواند تصویر کشیدن وقایع در پنج سال بین بی نهایت جنگ و Endgame. که خواهد بود یک راه برای آوردن شخصیت به زندگی بدون اذیت نمودن سحر و جادو از Endgame. احیای آهن مرد پس از مرگ قهرمانانه در پایان Avengers 4 ممکن است صدمه دیده مارول بیش از آن کمک خواهد کرد.

بیوه سیاه است که یک prequel که در آن ما در حال انتظار برای یک مرد آهن cameo اما مارول در این گزارش مورد استفاده قرار موجود در فیلم برای آن به جای تیر اندازی جدید ، آینده مارول خلق است که به ارمغان خواهد آورد با نام تجاری جدید قهرمانان برابر است که می تواند به نفع از استارک حضور خواهد نیاز به مارول به جوهر جدید مقابله با RDJ. یکی از این پروژه ممکن است Ironheartاست که ظاهرا در حال توسعه در مارول در سینما نقطه.

قهرمان به نظر می رسد در گزارش های دیگر اخیرا در یک مشکوک شایعه است که گفت: مرد آهنین ظاهر خواهد شد در Ironheart. صرف نظر از صحت این شایعه تعجب طرفداران قطعا انتظار می رود برخی از مرتب کردن بر اساس فیلم Iron Man cameo در Ironheart درست مثل هالک به نظر می رسد حداقل به طور خلاصه در She-Hulk.

گزارش جدید می گوید که استودیو مارول شده است صحبت کردن به نویسندگان مورد Ironheart رزین امید به شروع به تیراندازی پروژه دیزنی+ در برخی از نقطه در 2021. که این فرض البته که جهان می تواند بازگشت به نوعی از حالت عادی پس از coronavirus بیماری همه گیر.

در این گزارش نیست ذکر است بازگشت مرد آهن می کند و جزئیات دیگر اعضای بازیگران. اما این امر می تواند عظیم زباله برای ایجاد یک نمایش در مورد یک ابرقهرمان نوجوان با الهام از مرد آهنی بدون تونی استارک در آن است.

این Ironheart پروژه ندارد showrunner و یا یک تاریخ انتشار است. اگر این پروژه در واقع در آثار پس از آن ما ممکن است آن را به اولین در فاز 5. Ironheart را در علاوه بر این به استخر از طیف قهرمانان نیز در مفید آمده است برای مارول شایعه طرح ساخت یک جوان Avengers متقاطع تیم. که همه حدس و گمان ،

منبع تصویر: Marvel Studios

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن