قبل از تاشو, Sprint, T-Mobile پرده بهترین نامحدود 5G طرح قیمت و رایگان 5G گوشی های

T-موبایل فقط معرفی آنچه ممکن است بهترین معامله در یک 5G فضای مجاز: نامحدود طرح در ما هست ، تحت شعار “سوپر سازمان ملل متحد حامل: در دستکش: خاموش” آن است که در حال حاضر به شما ارائه آن نامحدود 5G طرح داده برای فقط 25 دلار در هر خط یک ماه برای چهار خط. هر خط اضافی (تا 6 کل) خواهد بود $20 و معامله را می توان برای مشتریان موجود و جدید با شروع ماه جولای 24.

درست است که شما می توانید هاپ T-Mobile جوانه زدن 5G شبکه فقط 100 دلار در ماه برای یک خانواده چهار. علاوه بر این شما می توانید اضافه کردن 5G گوشی نسبت به هر خط فقط برای $5 ماه خیلی باور نکردنی گزاره با هدف بالونی T-Mobile سهم بازار پس از ادغام با حداکثر سرعت دویدن با نام تجاری به T-Mobile در ماه اوت 4. در اینجا حرکت شبیه چمچه زنی به عنوان شما می توانید ببینید که شما در واقع گرفتن چه تنها نظامی می تواند تا کنون.

بهترین نامحدود 5G طرح مقابله می رود به T-Mobile

برای یک مدت زمان محدود شروع جولای 24, مشتریان جدید و موجود از جمله کسب و کارهای کوچک باید گزینه های مختلف را به استفاده از این شیرین نامحدود 5G طرح ارائه شده توسط T-Mobile:

1. چهار خط برای 25 دلار در هر ماه به علاوه مالیات و هزینه با autopay در T-Mobile Essentials. مشتریان موجود که در حال حاضر چهار خط (و یا می خواهید چهار خط) همچنین می توانید با تعویض به این پیشنهاد جدید. کردم (یا نیاز) بیش از چهار خطوط ؟ هر خط اضافی پس از چهار می تواند اضافه شود برای فقط 20 دلار بیشتر از یک خط تا شش خط.

2. اگر شما نیاز به 5G تلفن های بیش از حد برای فقط 5 دلار بیشتر در هر خط چهار خط برای 30 دلار در هر ماه به علاوه مالیات و هزینه با autopay در T-موبایل ملزومات به علاوه چهار Samsung Galaxy A71 5G همراه با لایحه اعتبارات و واجد شرایط تجارت در.
3. کسانی که فقط می خواهید یک جدید 5G گوشی های هوشمند خود را در طرح موجود شروع جولای 24, موجود, T-Mobile و میراث مشتریان با حداکثر سرعت دویدن می گیر Samsung Galaxy A71 5G به صورت رایگان و یا یک Samsung Galaxy S20 5G برای 50 ٪ خاموش با واجد شرایط تجارت و 24 صورتحساب ماهانه اعتبارات است.

به عنوان اگر به چکش نقطه صفحه اصلی T-Mobile منتشر شده در زیر جدول مقایسه با هدف اثبات این است که در واقع بر خلاف هر چیزی که ارائه شده در ایالات متحده تا کنون:

فقط دیروز, T-Mobile با صدور یک بیانیه مطبوعاتی جزئیات آن شبکه دستاوردهای پس از ادغام با حداکثر سرعت دویدن و به ما اطلاع رسانی در مورد برنامه های آینده با #5GforAll شعار. Cherrypicking از های اخیر Opensignal و Speedtest گزارش در مورد دولت ما شبکه حامل آن می بالد که برای اولین بار “5G در دسترس بودن” و نمره بالاتر از متوسط سرعت دانلود در 5G-قادر به گوشی از ورایزون.

در دسترس بودن قسمت کاملا درست و T-Mobile واقعا outshines رقابت در این زمینه در حال حاضر در حالی که آن را به راحتی حذف به ذکر است که AT&T برای اولین بار در به طور کلی متوسط سرعت در هر دو LTE و 5G-دستگاه قادر به. استفاده در پوشش خبری می آید با تشکر از T-Mobile استفاده از کم باند طيف اولیه اجرای و ادغام با حداکثر سرعت دویدن اواسط باند.

هر دو راه بیشتر از ورایزون بالا-گروههای که در نوبت هستند که قادر به ارائه آن فروزان گیگابیت سرعت قرار داده است که این راه جلوتر از همه در 5G-تنها اندازه گیری سرعت.

هنوز هم T-Mobile در حال حاضر دارای وسیع ترین پوشش شبکه 5G اما تقریبا با حاشیه آن می بالد با اینجا است که تعداد هر هملت آن پتو با 5G در حالی که دیگران تعداد مناطق مترو به عنوان یکی. اگر ما نگاهی به تعداد افراد تحت پوشش – 225 میلیون و در مجموع در برابر AT&T 179 میلیون – تفاوت در پوشش کاملا 2x به عنوان T-Mobile است که تحت تاثیر قرار دادن در اینجا بر حضور فردی در شهرستانها و شهرهای کوچک به جای مناطق مترو.

به علاوه اضافی 5G پوشش بزرگ است اما در حال حاضر تنها مزیت آن این است که سرعت و AT&T می شود آن را ضرب و شتم با زمان های همراه است که کاربران را در دست خود را در حالی که ورایزون بی چون و چرای شاه در 5G سرعت البته در یک منطقه محدود است.

هنوز هم آنچه T-Mobile می تواند به حق به رخ کشیدن با پتانسیل آینده از شبکه خود را. آن را نگه می دارد راه بیشتر طیف بیش از هر کس دیگری می تواند بازیگران وسیع ترین net رفتن به جلو با آن طیف لایه کیک استراتژی است که از پایین آغاز شده.

به عنوان یک نتیجه, T-Mobile به تازگی موفق به شلیک 5G اتصال دورتر از هر کس دیگری در 60 مایل در دید مستقیم. سازمان ملل متحد حامل استفاده طولانی خود 5G مطبوعاتی اعلام جدید T-موبایل 5G بازارهای در دسترس بودن در پایین باند:

  • ساحل ویرجینیا
  • نورفولک ،
  • Richmond, Va.
  • Topeka کن.
  • Sussex County, دلم.
  • بوفالو n. y.

با کسب Sprint, T-Mobile نیز به دست آورد با ارزش اواسط گروه طیف در 2.5 GHz علامت و تعمیرات اساسی برج های موجود برای آن و در نتیجه 300Mbps میانگین محبوبیت سرعت در نقاط فیلادلفیا و نیویورک که در آن زندگی می کنند رفت. این اواسط گروه طیف در حال حاضر فعال در بیش از دو شهر با شیکاگو شیکاگو و لس آنجلس پیوستن به اواسط باند 5G سرگرم کننده در انتخاب مناطق مرکز شهر. همه در همه شبکه ارائه فقط برای 25 دلار در هر خط یک ماه و چند دلار بیشتر برای یک گوشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im