چون T-Mobile و AT&T آمریکا 5G هنوز نشدم پشت Wi-Fi از نظر سرعت

آیا صبر کنید در صفحه 4a صفحه 4 $350 کردن در حال حاضر!این دیگر یک راز بزرگ است که ما موبایل 5G چشم انداز است...

توسط EMROOZTAFAHOM در 17 اردیبهشت 1399

آیا صبر کنید در صفحه 4a صفحه 4 $350 کردن در حال حاضر!

این دیگر یک راز بزرگ است که ما موبایل 5G چشم انداز است... خیلی کثیف به عنوان کشور اصلی ارائه دهندگان خدمات بی سیم در حال انجام هر چیزی که خود را وقتی که می آید به اجرای طعم های مختلف از فناوری 5G که بازده بزرگ و نابرابری در هر دو سرعت و پوشش از منطقه ای به منطقه و از حامل به حامل.
در حالی که T-Mobile, AT&T و Verizon در حال همه گیری مناسب پیشرفت به آرامی و به تدریج در حال گسترش و در دسترس بودن شبکه های 5G که در نوبه خود است و به طور متوسط تلفن همراه دانلود با سرعت آهسته و تدریجی افزایش, ما هنوز نه آنچه که ما می خواهم تماس بگیرید جهانی 5G رهبر. و اگر T-Mobile بوده است به طور گسترده ای مورد ستایش صنعت تحلیلگران و صاحب نظران برای آن در دراز مدت اجرای استراتژی انتظار کمک "سازمان ملل متحد حامل" مغلوب ساختن پیشی جستن رقبای خود... در نهایت آن را دقیقا به این استراتژی است که در حال حاضر برگزاری این کشور در یک منطقه کلیدی.

تنها "پیشرو" کشور که در آن از Wi-Fi سریع تر از 5G

با توجه به داده های جمع آوری شده توسط تلفن همراه تجزیه و تحلیل شرکت Opensignal بین 22 ژانویه و مارس 21 حامل های بی سیم در حال حاضر موفق به ساخت تلفن همراه خود خدمات بیشتر جذاب برای سرعت معتادان از اتصالات Wi-Fi در هفت هشت کشورهای مورد مطالعه.

قبل از 5G وارد تصویر شد که حقیقی در استرالیا و عربستان سعودی که در آن حتی 4G LTE connectivity است به اندازه کافی برای تولید بالاتر از متوسط چهره دانلود از Wi-Fi. هنگام مصرف 5G را در نظر Wi-Fi سرعت نیز بیش از حد در انگلستان و اسپانیا و کویت و سوئیس و کره جنوبی, اما نه ما.

 
اعطا 5G می کند به طور قابل توجهی فاصله stateside ترک 4G LTE سرعت دور پشت سر گذاشت اما در همان زمان ما مسیرهای پیاده روی هر مذکور کشور در نتیجه درآمد شرم آور عنوان از جهان کمترین "پیشرو" 5G بازار است. البته یک توضیح بسیار ساده است که به عنوان به خوبی به عنوان یک امید واقعی چیزهایی را انتخاب کنید تا قبل از اینکه طولانی است.
به عنوان برجسته با OpenSignal "اکثر کشورها" باید با تمرکز اولیه خود را 5G rollout تلاش های "سریع و با ظرفیت بالا در اواسط باند طیف" از حدود 3.5 GHz در حالی که T-Mobile و AT&T همچنان به تکیه عمدتا در پایین باند 5G فن آوری است. که برای پوشش است اما نه آنقدر به سرعت و اگر چه ورایزون 5G شبکه ساخته شده است به طور کامل در فروزان سریع mmWave تکنولوژی این در دسترس است به طور انحصاری در قطعات کوچک از شهرهای بزرگ ساخته شده است که سهم خود را به این کشور به طور متوسط حداقل است.

5G در دسترس بودن نمودار به نظر می رسد کاملا متفاوت

اولین مرحله از T-Mobile را "کامل کیک لایه" استراتژی می کند به طور طبیعی با یک حرکت صعودی کمک به ما صعود به صفوف به تعداد چهار نقطه در میان این هشت "پیشرو 5G کشور" در نظر 5G در دسترس است.

به جای به سادگی اندازه گیری نظری پوشش OpenSignal شیرجه کمی عمیق تر پیدا کردن که ما 5G کاربران در واقع می تواند اتصال به شبکه 5G 12.7 درصد از زمان صرف جستجو برای سیگنال های تلفن همراه بین 22 ژانویه و مارس 21.

 

که صدا ممکن است مانند یک تعداد قابل توجه به خصوص اگر شما آن را نسبت به 96.2 درصد در سراسر کشور در دسترس بودن نمره از 4G LTE اما به دلیل حمل در کشورهای دیگر تصمیم به غفلت پایین-گروه طیف به کار گرفته شده توسط هر دو T-Mobile و AT&T, برخی از چهره های خود را حتی پایین تر bottoming در 5.2 درصد در انگلستان است.

رفتن به جلو بدیهی است که ما انتظار 5G در دسترس بودن برای ادامه به افزایش در سراسر ایالات متحده به عنوان AT&T به عنوان مثال پوشش نمی دهد کل کشور با آن کم باند شبکه نشده است. سپس دوباره Verizon به نظر نمی رسد به هر گونه قصد تجدید نظر در آن mmWave محور اجرای استراتژی در هر زمان به زودی, است که به احتمال زیاد به سرعت همه چیز را بطور قابل توجهی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن