به سختی آبی صفحه 4a اتفاق نمی افتد دیگر هیچ گوشی با تاخیر دوباره: گزارش

گوگل آینده بودجه گوشی صفحه 4a شده است تاخیر دوباره در هر یک خبرچی.جان Prosser می گوید که این شرکت در اصل برنام

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 خرداد 1399
گوگل آینده بودجه گوشی صفحه 4a شده است تاخیر دوباره در هر یک خبرچی.

جان Prosser می گوید که این شرکت در اصل برنامه ریزی برای اعلام این گوشی در ماه مه به تعویق افتاد اما آن را به ماه ژوئن قبل از به تأخیر انداختن آن تا جولای. به اتهام طرح در آن زمان بود به اعلام این گوشی در جولای 13. انتشار ظاهرا رفتن به مبهوت با "فقط سیاه" مدل میله میله برای 6 اوت و "به سختی آبی" نسخه برنامه ریزی شده برای اکتبر 1.
گوگل ظاهرا در حال تغییر ذهن دوباره. Prosser, نکات که "به سختی آبی" صفحه 4a کشته شده است در حال حاضر. همانطور که برای "فقط سیاه" مدل آن دیگر ورود در اکتبر 1.

آن را احتمالا در ماه اکتبر منتشر شد 22. گوگل هنوز گزارش برنامه ریزی برای پرده آن را در جولای 13, اگر چه.

شرایط بازار به ظاهر در پشت صفحه 4a تاخیر


صفحه 4a است که ظاهرا آماده به کشتی است. Prosser قبلا گفت که گوشی آماده است اما گوگل است که برگزاری آن اعلام کرد به دلیل شرایط بازار ، در حالی که او به جزئیات آن می تواند این باشد که گوگل فکر می کند زمان آن رسیده است برای یک اطلاعیه جدید به دلیل اقتصادی شکست ناشی از کوروناویروس. اما برخی گزارش ها نشان می دهد که تاثیر اقتصادی همه گیر نمی خواهد به عنوان بد به عنوان قبلا اعتقاد بر این بود.


اکثر بازیکنان اجازه نمی توانید ترس را در راه جدید راه اندازی شد. اپل یک سراسیمگی از محصولات در طول بحران از جمله آیفون SE است که بنا به گزارش ها در انجام خیلی خوب. و با توجه به این که صفحه 4a انتظار می رود که مقرون به صرفه تر از اپل آخرین آیفون آن در واقع باعث می شود بیشتر حس برای راه اندازی آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.


این صفحه 4a را گزارش ورزشی شبکه 5.81-اینچ هول نمایش و آن را به گل میمون 730 در داخل خواهد شد که زوج با 6GB رم و یا 64GB و یا 128GB storage. این گوشی انتظار می رود برای بسته بندی در یک 3,080 میلی آمپر باتری و قابلیت 12.2 MP دوربین عقب و یک 8MP selfie تیرانداز. آن را احتمالا به ارث می برند صفحه 4 قابلیت ضبط ویدئو و جک هدفون حفظ خواهد شد.

اگر چه مشخصات صدا خوب به صورت بالقوه $349 mid-ranger, گل میمون 730 خواهد بود بیش از حد قدیمی برای اواخر سال 2020 تلفن. با توجه به برآورد این صفحه 3a شد بهتر از حد انتظار فروش صفحه سری در سال گذشته و اگر گوگل نگه می دارد و به تأخیر انداختن صفحه 4a آن خطر از دست دادن آن دسته از مشتریان به رقبا.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب