ستاره شناسان کشف چیزی عجیب و غریب در فضا و نمی توانید آن را توضیح دهید

  • ستاره شناسان کشف یک کلاس جدید از رادیو اشیاء در فضا است که هرگز در مستند قبل از.
  • محققان رد ترین امکان توضیحات اما چند باقی می ماند از جمله این که سیگنال ها مانده بقایای برخی از رویداد کیهانی.
  • در یک مقاله تحقیقی جدید دانشمندان ارائه بهترین خود را حدس بزند اما نمی تواند برای برخی می گویند آنچه که آنها را دیدم.

هنگامی که ستاره شناسان با استفاده از پرقدرت تلسکوپ به نظیر به فضای آنها هرگز می دانم آنچه را که آنها ممکن است پیدا کنید اما به طور کلی آنها می دانند که آنچه آنها دنبال آن هستید در زمانی که آنها آن را ببینید. پیدا کردن یک کلاس جدید از شی ناشناس نادر است اما این تنها چیزی است که محققان با استفاده از استرالیا کیلومتر مربع آرایه کاشف تلسکوپ یافت در حالی که اسکن آسمان برای رادیو امضا.

این تیم از دانشمندان چهار اشیاء عجیب و غریب است که آنها را به عنوان “دایره لبه-درخشان دیسک” که مربوط نیست به هر شی شناخته شده در پرونده. این تیم آنها را به نام اورک ها کوتاه برای “odd رادیو محافل” و آنها مشتاق به یادگیری بیشتر در مورد آنها.

به عنوان LiveScience گزارش محققان به سرعت قادر به اخراج برخی ممکن است توضیحات مانند نوزاد کهکشان nebulas و یا supernovas. آنها حتی در نظر گرفته که آیا این اشیاء عجیب و غریب فقط ممکن است تصویربرداری مصنوعات اما قادر به همچنین حکومت که از. آنها یک راز واقعی اما محققان نظریه های دیگر آنها می توانند نه اثبات و نه رد در این نقطه است. یکی از این توضیح این است که این حلقه ها چه باقی مانده است برخی از عظیم انفجاری رویداد دور در فضا است.

چه چیزی باعث اورک ها خیلی سخت به پین یک توضیح در این واقعیت است که در حالی که آنها قابل مشاهده در رادیو با طول موج آنها دیده نمی شود با استفاده از نور مرئی و یا حتی مادون قرمز. آنها به نظر می رسد صرفا سیگنال های رادیویی, اما لباس خود را به شکل نشان می دهد که سیگنال ممکن است منشعب از یک نقطه مرکزی حمایت از این ایده است که محافل کیهانی تکان كردن به فضا است.

حتی اگر این نظریه دارای آب محققان هنوز نمی دانند چه چیزی باعث آنها چه هستند یا چه اتفاقی ممکن است برای آنها در آینده است. آنها معتقد بودند به برون معنی که آنها در واقع در کهکشان راه شیری اما این تیم نمی تواند برای برخی می گویند چگونه دور این سیگنال های عجیب و غریب هستند.

“ما کشف کرده اند که به بهترین دانش ما یک کلاس جدید از رادیو-فصل شیء متشکل از یک دیسک دایره ای است که در برخی موارد اندام-روشنتر و گاهی اوقات شامل یک کهکشان در مرکز آن است. هیچ یک از انواع شناخته شده از رادیو شی به نظر می رسد قادر به توضیح آن” محققان نوشتن. “ما بنابراین در نظر گرفتن این احتمال وجود دارد که اورک ها نشان دهنده یک نوع جدید از شی موجود در radioastronomy تصاویر. لبه-روشن کننده و در برخی از اورک ها نشان می دهد که این دایره تصویر ممکن است نشان دهنده یک جسم کروی است که به نوبه خود نشان می دهد کروی موج از برخی گذرا رویداد است.”

این بسیار هیجان انگیز است, اما ما ممکن است باید صبر کنید در حالی که قبل از ستاره شناسان کشف کردن دقیقا آنچه که آنها دنبال آن هستید.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>