• ستاره شناسان کشف یک سیاره دور در مدار ستاره کپلر-88.
  • این سیاره تقریبا سه برابر اندازه خود ما مشتری و در حدود 300 برابر جرم زمین است.
  • در فاصله بیش از 1250 سال نوری از زمین ما به احتمال زیاد هرگز آن را ببینید اما دانشمندان هنوز هم می توانید مطالعه آن را از دور.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

توانا مشتری قوانین منظومه شمسی ما با مشت آهنین. خوب, آن را واقعا به انجام هر چیزی شبیه به این, اما آن را به عنوان “پادشاه” از سیارات در سیستم ما تنها به دلیل آن است که در واقع بزرگترین. آن را یک بار سخت به تصور کنید که یک سیاره بزرگتر از سیاره مشتری است که طوفان های که شما می توانید متناسب با کل زمین به — اما exoplanet تحقیقات نشان داده است که حتی مشتری های کوچک سرخ نسبت به آنچه در خارج وجود دارد.

در حال حاضر یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله نجوم نشان می دهد وجود یک سیاره در حال چرخش به دور ستاره Kepler-88 که قرار دادن مشتری به شرم. با جرم معادل حدود 300 خاکی و سه برابر جرم مشتری آن را به یک غول واقعی و پادشاه بلامنازع خود را در گوشه ای کوچک از فضا.

با استفاده از یک ثروت از اطلاعات جمع آوری شده در W. M. رصدخانه کک در هاوایی یک تیم از ستاره شناسان دریافتند که دو سیارات فراخورشیدی در مدار کپلر-88 است که دانشمندان در حال حاضر می دانستند که در واقعیت پیوست یک سوم. عظیم جدید exoplanet کامل یک مدار ستاره خود هر چهار سال زمین و مدار آن به طور قابل توجهی متفاوت از مدار سیارات در سیستم های خانگی.

به جای در مدار تقریبا دایره الگوی کپلر-88 d (نام جدید exoplanet پس از کشفیات قبلی “b” و “c”) در مدار بیضوی الگوی معنی است که آن را به سفر دور از ستاره خود قبل از آمدن و نزدیک تصویب و سپس تکرار همان روند و بیش از بیش.

“در سه برابر جرم مشتری کپلر-88 d به احتمال زیاد حتی بیشتر بوده است با نفوذ در تاریخ کپلر-88 سیستم از به اصطلاح پادشاه کپلر-88 c است که تنها یک مشتری جرم” منجر نویسنده دکتر لورن ویس در بیانیه ای گفت. “بنابراین شاید کپلر-88 d جدید عالی پادشاه از این سیاره empire—the empress.”

درک پیچیدگی های سایر سیستم های سیاره ای می تواند کمک به منجمان در درک بهتر چگونه آنها را تشکیل می دهند, در حالی که همچنین احتمالا اسرار آشکار است که اعمال می شود به خود ما صفحه اصلی سیستم. فضای خوب و هیچ دو سیستم یکسان هستند. یادگیری چگونه سیارات عظیم, فرم, چگونه آنها را تحت تاثیر قرار سیارات همسایه و کشف آنچه که آنها در حال ساخته شده می تواند بسیار مهم است که ما جستجو برای همسایه سیستم های ستاره ای است که ما ممکن است یک روز سعی کنید به بازدید.

کپلر-88 احتمالا نمی خواهد برای اولین بار در لیست سیستم های ما می خواهم سعی کنید به کشف. این نیست که سیستم جالب نیست اما در فاصله بیش از 1250 سال نوری از زمین است این بدیهی است که حتی چیزی است که ما می توانید در نظر با تکنولوژی فعلی.

منبع تصویر: W. M. رصدخانه کک/آدم MAKARENKO

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im