آندروید 10 روز رسانی بازدید اواسط محدوده نوکیا 6.2 اما نه در آمریکا (در عین حال)

اگر شما در مورد مراقبت از نرم افزار به روز رسانی بهترین های آندروید گوشی های هوشمند با نام تجاری شما می توانی

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 اردیبهشت 1399
اگر شما در مورد مراقبت از نرم افزار به روز رسانی بهترین های آندروید گوشی های هوشمند با نام تجاری شما می توانید از خرید (به خصوص در بودجه تنگ است) بدون شک نوکیا. HMD جهانی کوچک فنلاند مبتنی بر ساز و برگ که در واقع مسئول بازاریابی نوکیا-برچسب گوشی از اواخر سال 2016 انجام داده است واقعا بی نظیر کار گسترش اندیشه 10 عشق در سراسر نمونه کارها خود را از سال 2019 و حتی 2018-عرضه محصولات در چند ماه گذشته اما باور کنید یا نه, این شرکت کار است که هنوز هم به دور از به پایان رسید.
داغ بر روی پاشنه از 2.3, 3.2 و 4.2, mid-range نوکیا 6.2 بودن است به روز رسانی به آندروید 10 به عنوان ما صحبت می کنند حداقل در تعدادی از "موج 1" کشورها از جمله ارمنستان, بحرین, بلژیک, مصر, فرانسه, هند, ایران, مالزی, هلند, نروژ, روسیه, عربستان سعودی, سوئد, تونس, اوکراین, و بسیاری دیگر.
پس از همه, نوکیا 6.2 هیچ وجه یک نیروگاه بسته بندی قطعا متوسط Snapdragon 636 پردازنده و 3 گیگابایت حافظه است. اما آن نسبت قیمت و کیفیت است که قطعا بد نیست به خصوص در یک RAM 4GB/64GB ذخیره سازی نوع دلربا $250 stateside.

متاسفانه آندروید 10 به روز رسانی کنند و در ایالات متحده فقط رتبهدهی نشده است اگر چه HMD است به احتمال زیاد به گسترش عشق در سراسر جهان در عرض چند هفته با همه چیز از هوشمند قابلیت پاسخ به یک سیستم گسترده ای تیره حالت و گزینه بسیار بهبود یافته ژست ناوبری بدون شک شامل نه به ذکر جدیدتر وصله های امنیتی و عملکرد کلی پیشرفت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن