به عنوان coronavirus منحنی مسطح در کره جنوبی Samsung رها به طرح انتقال تلفن تولید

سامسونگ کره جنوبی گومی گیاه که در آن حق بیمه خود را, گوشی مانند Galaxy Z تلنگر تولید شده بود به طور موقت تعطی

توسط EMROOZTAFAHOM در 14 اردیبهشت 1399
سامسونگ کره جنوبی گومی گیاه که در آن حق بیمه خود را, گوشی مانند Galaxy Z تلنگر تولید شده بود به طور موقت تعطیل و پس از یک کارگر آزمایش مثبت برای COVID-19. بعد از آن شایعه شد که این شرکت ممکن است تغییر برخی از گوشی های هوشمند تولید به ویتنام برای اطمینان از عرضه ثابت مانده است.
  
بازگشت در ماه مارس گزارش شده بود که تقاضا برای Galaxy Z تلنگر بالاتر از حد انتظار با نشانه آن است که تاریخ تحویل تضعیف کرده اند. این توضیح می دهد که چرا سامسونگ مشتاق بود که اجازه نمی دهد که هر چیزی را در راه تولید است.

کره جنوبی است که ضرب و شتم coronavirus

 
به عنوان این وضعیت را بهبود می بخشد در کره جنوبی شرکت وارونه شده است ، پنج شنبه روز اول بود که در این کشور گزارش جدید داخلی موارد برای اولین بار پس از فوریه. از سوی دیگر این وضعیت همچنان تیره و تار در جای دیگر.
 
نه تنها سامسونگ نیست برنامه ریزی برای نقل مکان تولید به ویتنام از کره جنوبی, اما آن نیز ظاهرا رفتن به برخی از تولید کنندگان از اروپا و آمریکا به آن کشور.
 
همچنین شایان ذکر است که با توجه به برآورد فروش گوشی های سامسونگ رنج می برد به دلیل coronavirus. این شرکت ظاهرا مقیاس تولید بیش از 50 درصد است.
 
حتی اگر سامسونگ ممکن است با عرضه عناصر تحت کنترل تقاضا به شمار بزرگتر تهدید در حال حاضر. این وضعیت انتظار می رود که به بدتر شدن این سه ماهه قبل از رفتن به سمت بهبود در نیمه دوم سال است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب