اپل 'طبیعی' ارتباط با کوالکام در حال حاضر با تمرکز بر انتشار اولین آیفون 5G

در سال گذشته اپل برش آن خود وارد گره کور 5G مودم تامین و پرداخت می شود Qualcomm نامعلومی مقدار به حل و فصل ثب

توسط EMROOZTAFAHOM در 19 اردیبهشت 1399
در سال گذشته اپل برش آن خود وارد گره کور 5G مودم تامین و پرداخت می شود Qualcomm نامعلومی مقدار به حل و فصل ثبت اختراع دادخواهی و امن یک قرارداد چند ساله برای 5G اپل.

اپل تا به حال کمی چاره ای جز حل و فصل به عنوان Intel پرتاب در حوله در 5G مودم توسعه که آن را آموخته است که کوالکام حل و فصل آن مسائل مربوط به ثبت اختراع با اپل در حالی که امریکا میهن نهاد های امنیتی می خواهد بلک در Huawei دخالت با توجه به ملاحظات ژئوپولیتیک. که در سمت چپ اپل تنها با یک انتخاب برای آینده نزدیک آن را به عنوان در حال حاضر در حال سقوط خطرناکی در پشت بار در 5G اتصال.

قبل از آب شدن از روابط وال استریت ژورنال آمد تا با یک مقاله که ادعا کرد که "این شخصی من نمی بینم کسی که می تواند پل این شکاف," مخفیگاه آنان توسط یک خودی در مورد اپل و کوالکام اجرائی رابطه است.
سریع به جلو به امروز و اپل 4.5 دلار-$4.7 میلیارد دلار حل و فصل و در دراز مدت قرارداد مبلغ سرمایه گذاری سال گذشته به این معنی است که پسر بزرگ اتو کردن تفاوت های خود را به سرعت. در واقع Qualcomm مدیر عامل است که در قبل از رکورد بلومبرگ گفته است که "این بحث این است که واقعا در مورد محصولات و چگونه ما راه اندازی محصولات به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است. آن را بسیار طبیعی تر."

نیازی به گفتن نیست گفت: بحث نگرانی اول 5G آی فون است که در مورد اعلام خواهد شد در این پاییز آینده در مورد شما بدونم. کوالکام مدیر عامل شرکت نیز ذکر شده است که فروش آن در کاهش چین به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس دوباره بجای اول برگشتن به سرعت جای تعجب.

"آن زمان حدود پنج هفته آن را به اصلاح خود و بازگشت به سطح فروش در این است که نه بیش از حد متفاوت از آنچه در آن بود از یک سال پیش. در فرایند انجام می دهند که آن را در واقع دگرگون بیشتر از این گوشی به عنوان یک درصد به 5G" او ذکر شده به طوری که ما حامل های بهتر ادامه ساخت آن 5G شبکه و سریع به عنوان تقاضا به نظر می رسد محدود به افزایش است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب