اپل آخرین آیفون نرم افزار دارای یک اشکال است که رانندگی مردم دیوانه

کاربران آیفون که به تازگی به روز رسانی به iOS 13.5.1 هستند توجه زیادی تخلیه باتری در دستگاه های خود را در حساب

توسط EMROOZTAFAHOM در 19 تیر 1399
  • کاربران آیفون که به تازگی به روز رسانی به iOS 13.5.1 هستند توجه زیادی تخلیه باتری در دستگاه های خود را در حساب اپل موزیک.
  • حتی زمانی که اپل موسیقی نیست, باز, برنامه گزارش شده است که تخلیه باتری از طریق فعالیت های پس زمینه.
  • در حالی که برخی از پتانسیل رفع را کاهش داد این موضوع برای برخی از کاربران جهانی ثابت ممکن می رسند تا پس از آن انتشار iOS از شرکت اپل است که تحت فشار قرار دادند.

با iOS 14 پایین آمدن خط لوله فقط در حدود دو ماه اپل متوقف نشده نورد از به روز رسانی جزئی برای iOS 13 در هفته های اخیر. فقط در ماه گذشته به عنوان مثال اپل نورد iOS 13.5.1, بروز رسانی با تعدادی از مهم امنیتی به روز رسانی چهره ID پیشرفت و قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API است که اجازه می دهد تا توسعه دهندگان نرم افزار برای توسعه تماس با ردیابی نرم افزار.

در حال حاضر به طور معمول به روز رسانی صادر شده این اواخر به یک سیستم عامل iOS توسعه چرخه تمایل به از بین بردن اشکالات به عنوان مخالف به معرفی امکانات جدید. iOS 13.5.1, اما, بنا به گزارش رسیده اند و کاملا باعث مسائل چند برای اپل موسیقی کاربران است. به طور خاص, MacRumors معتقد است که بسیاری از کاربران سیستم عامل iOS در حال تجربه قابل توجهی تخلیه باتری در هنگام استفاده از موسیقی اپل. حتی نگران کننده تر این است که تخلیه باتری همچنان ادامه دارد از طریق فعالیت های پس زمینه حتی زمانی که اپل موسیقی نیست باز. برخی از کاربران دیگر در ضمن توجه هستند که دستگاه های خود را نیز در حال اجرا بسیار داغ است.

طی چند روز گذشته کاربران رفتند به شبکه های مختلف اجتماعی و تابلوهای پیام برای به اشتراک گذاشتن ناکامی های خود را. قابل توجه مشکل به نظر می رسد تاثیر بسیاری از مدل های آی فون.

یک کاربر در سیب موزیک subreddit گفت:

من تا به حال آن را در این آخر هفته...تلاش برای دانلود آهنگ جدید فقط چرخش بی وقفه و با قدرت تخلیه...

4 روز, 43 ساعت پس زمینه استفاده از موسیقی اپل.

در ضمن یک کاربر بر روی یک سیب بحث می نویسد:

من یک آی فون 8 در حال اجرا در IOS 13.4.1 همه چیز است که تا به امروز انجام شد و تا آخر این هفته. ناگهان همه از یک باتری من شروع به تخلیه بسیار سریعتر از آنچه قبلا. به دنبال استفاده از باتری به نظر می رسد که اپل موسیقی آن باعث... من تبدیل background app refresh کردن برای همه نرم افزار و در عین حال موسیقی اپل است که هنوز هم تخلیه باتری زمانی که استفاده نمی کنید; 53 درصد از باتری استفاده در گذشته 24hrs بدون استفاده از نرم افزار.

اگر شما متوجه است که باتری در آی فون خود را به سرعت در حال پایین رفتن در حساب از موسیقی اپل تعدادی از کاربران گزارش که آنها قادر به رفع این مشکل با ریست کردن تمام تنظیمات بر روی دستگاه خود. این را می توان با رفتن به تنظیمات > General > Reset > Reset All Settings. در حال حاضر قبل از اینکه شما بروید و یک سیستم کامل تنظیم مجدد آن را به ذکر است که ثابت بالا تنها به نظر می رسد به کار برای یک زیر مجموعه از کاربران است. اقلیتی از کاربران نیز قادر به حل مسئله با حذف این برنامه موسیقی به طور کامل و سپس نصب مجدد آن

در این مرحله به نظر می رسد که نهفته کاربران نمی خواهد که یک راه حل واقعی تا زمانی که ما می بینیم جدید سیستم عامل iOS به روز رسانی از اپل.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن