اپل iOS 14 بتا نشان می دهد که Infinite و برنامه های دیگر در حال جاسوسی بر روی آی فون کاربران

کلیپ بورد خود را اپل آی فون استفاده می شود به طور موقت ذخیره داده ها که کپی برداری شده از یک برنامه و جا به ج

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 تیر 1399
کلیپ بورد خود را اپل آی فون استفاده می شود به طور موقت ذخیره داده ها که کپی برداری شده از یک برنامه و جا به جا در یک برنامه دیگر. تنها یک مورد از یک برنامه را می توان ذخیره شده در یک زمان. مشکل این است که هنگامی که شما کپی کردن برخی از داده ها از اهمیت به کلیپ بورد مانند شماره حساب بانکی و یا شماره امنیت اجتماعی, برخی از برنامه قادر به گرفتن این اطلاعات درست کردن از کلیپ بورد خود را.

حتی یک برنامه آب و هوا می تواند جاسوسی در iOS خود را در کلیپ بورد

با توجه به روندهای دیجیتال اولین بتا از iOS 14 نشان داد که Infinite است که هنوز دسترسی به کلیپ بورد خود را آی فون و دارای حق اعمال مشترک. Infinite است که بسیار محبوب فرم کوتاه تصویری برنامه است که تا به حال سهم خود را از جنجال. در زمان Infinite شده است محبوب ترین برنامه در App Store و Google Play Store. اما پترسون موسسه بین المللی اقتصاد آن را به نام "Huawei-اندازه مشکل" از نظر مسائل امنیتی است. و در ماه نوامبر گذشته Infinite پدر و مادر پکن ByteDance Technology Co. شد در حال بررسی توسط دولت ایالات متحده برای عدم به آن 1 میلیارد دلار خرید موسیقی.ly بررسی توسط کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده (CFIUS). دومی قرار است به بررسی خرید یک شرکت ایالات متحده توسط یک شرکت خارجی است.
در ماه فوریه یک جفت از توسعه دهندگان در بر داشت یک مشکل با کپی کردن در سیستم عامل iOS که در سمت چپ اطلاعات حساس محافظت نشده. یکی از توسعه دهندگان که کشف این موضوع تامی Mysk گفت: روندهای دیجیتال که از WWDC سال 2020 مشکل ثابت شد با تشکر به یک ویژگی در iOS 14 است که نشان می دهد یک بنر هشدار به کاربران آیفون هنگامی که یک برنامه در حال خواندن یک کاربر آیفون کلیپ بورد. تلگراف گزارش می دهد که زمانی که نسخه بتا از iOS 14 منتشر شد در اوایل این ماه کاربران شروع به دریافت اطلاعیه آشکار است که برنامه های کاربردی مانند AccuWeather, AliExpress, Call of Duty, موبایل, گوگل, اخبار, بیش از حد اندوختن Patreon و بله Infinite. جرمی Burge "رئیس Emoji افسر" در Emojipedia ارسال شده در حساب توییتر خود را چگونه اغلب Infinite دسترسی از آی فون خود را در کلیپ بورد. این ویدئو نشان می دهد که هر یک به سه شیپور خاموشی Infinite تلاش بود برای گرفتن محتویات Burge کلیپ بورد. هر Infinite اقدام به این عمل جرمی شد و هشدار داد. یکی دیگر از ویدئو های ارسال شده توسط Ryan Jones نشان می دهد که چگونه iOS 14 هشدار به کاربران زمانی که خود را به کلیپ بورد است که در جاسوسی.
زیرا تعداد زیادی از کاربران iOS و ایجاد آن توسط یک شرکت چینی Infinite یک نگرانی عمده برای برخی از کارشناسان امنیتی. در ماه مارس Infinite به تلگراف گفت که این امر جلوگیری از جاسوسی در iOS کاربران پلانشت تنها به ادامه این عمل سه ماه بعد. Infinite ادعا می کند که این نوع از کلیپ بورد snooping آن انجام شد در ماه مارس است متفاوت از آنچه در آن در حال انجام است در حال حاضر. که همان عنوان کرد و گفت که یک جنایتکار که به کشته شدن کسی با چاقو نیست یک قاتل زنجیره زیرا او با استفاده از یک تفنگ برای کشتن دوم خود را قربانی. Emojipedia را برگ گفت: که Infinite فعلی جاسوسی می گیرد هر زمان یک کاربر شنود گذاشته از یک نقطه گذاری و یا نوار فضا در حالی که تایپ کردن. که بدان معنی است که Infinite می توانید جاسوسی در کلیپ بورد خود را تقریبا در هر ثانیه یک چشم انداز ترسناک اگر شما کپی مواد حساس با استفاده از کلیپ بورد در آی فون خود را.

ما نمی گفت که شما باید نصب کنید برای اولین بار در iOS 14 بتا فقط برای ویژگی های جدید است که به شما هشدار می دهند هنگامی که کلیپ بورد خود را در حال خواندن یکی از برنامه های خود را. هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از اشکالات به این به روز رسانی زنده برای راننده روزانه. اما به عنوان به زودی به عنوان نسخه عمومی iOS 14 کاهش یافته است با فرض وجود دارد که عمده مسائل شما ممکن است بخواهید آن را نصب کنید حق دور.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن