اپل HomePod می رود به پایین ترین حد خود تا کنون قیمت اشاره به قریب الوقوع عاقبت

این هیچ راز بزرگی است که اپل rookie هوشمند بلندگو تلاش است شکست مواجه خیلی سخت شکست سوق کوپرتینو مبتنی بر فن آوری های غول پیکر در میان پنج فروشندگان جهانی در یک بازار پر رونق به راحتی توسط آمازون. اما در همان زمان آن را نیز کاملا واضح است که HomePod است ذاتا بد محصول همین دلیل است که ما نه در همه شگفت زده به شنیدن عاقبت از جور خواهد شد بنا به گزارش منتشر می شود در گذشته در آینده نزدیک.

ما در واقع شده است که شنیدن شایعات در مورد دوم ممکن است نسل HomePod و/یا هزینه های پایین نوع برای مدت زمان طولانی هر چند اگر شما هیجان زده دومی چشم انداز, شما ممکن است بخواهید به صبر کنه. دلیلش این است که تا سال 2018 edition به طور رسمی یک مدل کم هزینه در حال حاضر دلربا بسیار مناسب $199.99… هنوز دوباره.
تجدید معامله است به طور انحصاری در دسترس از بهترین خرید در هر دو فضا رنگ های خاکستری و سفید گزینه های قابل ملاحظه ای undercutting اپل بدون تغییر $299 قیمت و B&H را بسیار کوچکتر زمان تخفیف به $280 ، بیشتر برای قرار دادن $199.99 برچسب در چشم انداز نگه دارید در ذهن است که صفحه اصلی Google حداکثر هنوز هم می رود برای $299 در زمان نوشتن این مقاله در حالی که آمازون Echo Studio هزینه های… دقیقا $199.99.
در صورتی که شما نگرانم, آن را سخت به می گویند اگر اپل HomePod عینی نسبت به آن مستقیم گوگل دستیار و الکسا-کنترل رقبا. در حالی که سیری است که بدون شک کمتر قادر و همه کاره سخت افزار بسیار سرد با برجسته صوتی با کیفیت در دو, و همچنین به عنوان یک غیر قابل انکار طراحی شیک. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم اگر شما در حال حاضر سرمایه گذاری در اپل اکوسیستم شما قطعا پیدا کردن این پسر بد مفید برای hands-free music streaming, HomeKit کنترل و پخش قابلیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im