اپل به طور کامل قفل آیفون XS حداکثر فروش در تخفیف عظیم در با نام تجاری جدید وضعیت

به خاطر آن نسبتا پیشرفته سن 2018-منتشر شد آیفون XS حداکثر به ثمر رساند تعدادی از تخفیف های قابل توجهی را در چ

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 خرداد 1399
به خاطر آن نسبتا پیشرفته سن 2018-منتشر شد آیفون XS حداکثر به ثمر رساند تعدادی از تخفیف های قابل توجهی را در چند ماه گذشته در فروشندگان مجاز مانند بهترین خرید و همچنین مختلف عمده حمل و دارای امتیاز بالا eBay فروشندگان.

اما معاملات با مطلقا هیچ رشته های متصل شده به طور کامل قفل واحدهای تجاری-شرایط جدید شده اند و چند دور بین که باعث می شود Woot آخرین فروش بسیار ویژه. آمازون متعلق به e-tailer در درجه اول شناخته شده برای آن قاتل یک-روز-تنها تبلیغات در مرمت ابزارهای حمایت 90 روز گارانتی, اما این معامله جدید است که در واقع چیز دیگری به طور کامل.

حداقل در تئوری شما باید یک ماه تمام به یک نام تجاری جدید استفاده نشده و باز نشده و سالم آیفون XS حداکثر با 1 سال گارانتی اپل شامل شروع در $699.99. بدیهی است که ما انتظار Woot به اجرا از تخفیف موجودی بسیار زودتر از آنچه که از 6.5 اینچ نیروگاه به طور معمول هزینه $999.99 و تا.

ما در حال صحبت کردن قفل دستگاه های سازگار با هر دو شبکه GSM و CDMA در اینجا که در اصل به معنی شما می توانید آزادانه خود را فعال کنید با قیمت مناسب XS حداکثر در حامل های بی سیم خود را از انتخاب آن AT&T, T-Mobile, Verizon, و یا با حداکثر سرعت دویدن. 700 دلار به طور طبیعی خرید شما ورود به سطح ذخیره سازی 64GB نوع (در یک فضای خاکستری رنگ) در حالی که 256 و 512 گیگ تنظیمات در حال حاضر در دسترس برای $799.99 دلار 899.99 به ترتیب جای خود را به $1,149.99 $1,349.99 لیست قیمت.

به عبارت دیگر شما می توانید ذخیره کنید تا به $550 بدون ساخت هر نوع سازش به عنوان دور به عنوان لوازم آرایشی و بهداشتی بیماری و یا قابلیت های این آیفون XS حداکثر واحدهای نگران هستند. البته ما در حال رفتن به مانند عمل این چیزی است که بهتر از این جدیدتر و سریع تر آی فون 11 Pro Max, اما در بسیاری از راه های آن را قطعا بهتر از 6.1 اینچ آی فون 11 که فقط اتفاق می افتد به طور منظم در قیمت 700 دلار به بالا.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب