اپل اولین لپ تاپ با آیفون-مانند تراشه های آینده زودتر از آنچه ما فکر

  • اپل بنا به گزارش ها انتشار اولین بازوی مبتنی بر مک بوک پرو و مک بوک ایر بعد از این سال.
  • جدید عرضه زنجیره ای گزارش می گوید که قطعات و اجزای سازنده برای 13 اینچ مک بوک پرو و مک بوک ایر آغاز خواهد شد حمل و نقل در سه ماهه سوم سال 2020 است.
  • اپل در حال حاضر تایید کرد که برای اولین بار با مک اپل سیلیکون کشتی خواهد شد قبل از پایان سال است.

اپل نبود قادر به میزبان سنتی در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما متوقف نمی این شرکت از بسته بندی های مجازی خود جایگزینی با مقدار زیادی از نشان ها و اطلاعیه ها. نمونه نرم افزار به روز رسانی شد و در حال حاضر به عنوان ما رو نگاه برای اولین بار در iOS 14, iPadOS 14, macOS, Big Sur و اما بزرگترین اعلام WWDC20 بود که اپل در حال ساخت خود تراشه برای مکینتاش.

اپل نشان داد یک مک در حال اجرا بر روی آن سفارشی سیلیکون در طول جریان زندگی می کنند اما کاملا آماده به جلو و پرده پشت در هر گونه محصولات خاص که شامل سخت افزار. ما نمی دانیم که مک خواهد بود که برای اولین بار به استفاده از اپل در سیلیکون ولی یک گزارش از DigiTimes نشان می دهد حداقل دو اپل سیلیکون لپ تاپ را کشتی در سال 2020 است.

این گزارش ادعا می کند که تایوان در زنجیره تامین آغاز خواهد شد حمل و نقل قطعات و اجزای سازنده برای نسل بعدی مک بوک و آی پد واحد در سه ماهه سوم این سال جلوتر از چندین محصول جدید راه اندازی:

اپل قرار است به انتشار 13-inch MacBook Pro و MacBook Air طراحی شده توسط اپل سیلیکون, تا پایان این سال در مجموع محموله های مک بوک صف انتظار می رود برای رسیدن به 16-17 میلیون واحد در سال 2020 در مقایسه با 14.5-15.5 میلیون واحد حمل یک سال پیش از آن منابع برآورد شده است.

این خطوط با سیب خود آزادی مطبوعات از WWDC20 که در آن شرکت تایید کرد که برای اولین بار با مک اپل سیلیکون در دسترس خواهد بود تا پایان سال 2020 و انتقال از اینتل به خود را سفارشی پردازنده خواهد بود ظرف دو سال. در اینجا بخش مربوط به آزادی مطبوعات:

اپل قصد دارد به کشتی اول با مک اپل سیلیکون پایان سال و تکمیل انتقال در حدود دو سال است. اپل همچنان به حمایت و انتشار نسخه های جدید از macOS برای اینتل مکینتاش برای سال آمده است و های جدید هیجان انگیز مبتنی بر اینتل مکینتاش در حال توسعه است.

اپل بود تعجب صمیمی در مورد تصمیم خود به بخشی از راه با اینتل اما مدت کوتاهی پس از WWDC20 سابق اینتل مهندس ارائه شده تا چند دلایل چرا این شرکت ممکن است مجبور می خواستم به ترک اینتل پردازنده های پشت در مصاحبه با PC Gamer. “تضمین کیفیت Skylake بیش از یک مشکل” فرانسوا Piednoël گفت. “این غیر طبیعی بد است. ما شدن راه بیش از حد با استناد برای چیزهای کوچک در داخل Skylake. اساسا ما رفقا در اپل شد شماره یک filer از مشکلات در معماری. و که رفت واقعا بد است. زمانی که مشتری خود را شروع می شود پیدا کردن تقریبا به عنوان بسیاری از اشکالات که شما خود را, شما نمی پیشرو به جای حق.”

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im