اپل تغییر کامل به نمایش OLED وظیفه به ال جی و آیفون 12 حداکثر

در حال حاضر شکی نیست که در سال 2020 خواهد بود که اولین سال است که اپل عرضه خواهد کرد و یک آیفون 12 کوارتت که در آن همه گوشی ها خواهد شد با استفاده از صفحه نمایش OLED تکنولوژی. در آن زمان این شرکت با 9 سال به سوئیچ به OLED پس از اولین Galaxy S توسط سامسونگ معرفی شد با یک منحصر به فرد و هنوز اثبات نشده 480×800 Super AMOLED, صفحه نمایش است اما گرفتن وجود دارد در حال حاضر که این فن آوری ارزان تر است و همه جا.

متاسفانه همه جا هنوز هم به این معنا نیست که تنها بازی در شهر اتحادش را تغییر زمانی که آن را می آید به صفحه نمایش OLED و با توجه به یک تامین کننده به معنی قیمت تحریف بنابراین اپل به دنبال راهی برای خروج از آن وابستگی مشترک با سامسونگ از جمله کار بر روی چیزهایی مانند microLED فن آوری است.
در کوتاه اجرا, اما, با, آیفون, 12 سری اپل ممکن است معرفی آن برای اولین بار جدی از نظر حجم تولید واگرایی از سامسونگ به عنوان یک منحصر به فرد صفحه نمایش OLED تامین کننده.

پتانسیل آیفون 12 حداکثر پرفروش مارس منتشر خواهد شد با یک صفحه نمایش ال جی

سامسونگ چنین نیروی عظیم منهدم کننده در OLED کسب و کار است که در آن خواسته شده است که اپل به جبران آن برای پنل دستور داد اما نیاز نیست بعد از آیفون X فروش شکست. در سال گذشته اپل سعی کردم به حرکت به دور از سامسونگ توسط کاوش LG و بوع اما عملکرد آنها نبود تقریبا به اندازه کافی برای هر چیزی اما دسته های کوچک و یا تعمیر قطعات سامسونگ دوباره رو سهم شیر را از آی فون OLED تامین سفارشات.
در حال حاضر, اما, اپل, است ظاهرا با اعتماد به نفس است که الجی در نهایت به وظیفه و کره ای, رسانه ها گزارش که آن را دستور داده است تا 20 میلیون 6.1″ آیفون 12 حداکثر پانل از آن است. 12 حداکثر خواهد بود مستقیم وارث فعلی آی فون 11 که در تبدیل شده است محبوب ترین گوشی ها برای خرید در ایالات متحده پس از راه اندازی.

این واقعیت است که اپل اعتماد LG با آن 6.1″ پنل OLED نشان می دهد که یک سطح از آمادگی که LG احتمالا باید در سال گذشته و توضیح می دهد که سرمایه گذاری سنگین و اولويت خود را کوچک و اندازه متوسط OLED پنل و خطوط تولید.

سه تن دیگر از جدید اپل – 5.4″ آیفون 12, 6.1″ آیفون 12 نرم افزار و 6.1″ آیفون 12 Pro Max – که به نمایش عرضه شده توسط سامسونگ به میزان 55 میلیون دستور در کل. این اعداد و ارقام نشان می دهد که اپل انتظار دارد که حداقل 75 میلیون آیفون به فروش می رسد در سه ماهه اول پس از آیفون 12 انتشار در پاییز و بزرگترین سهم از آن با LG ساخته شده را نمایش می دهد.

ادعا 5.4″ و 6.7″ آیفون 12 Pro/Max مدل گزارش شده که باید انعطاف پذیر OLED صفحه نمایش عرضه شده به طور انحصاری توسط سامسونگ و با گران تر یکپارچه لمسی ماژول که سامسونگ تماس Y-Octa. به 6.1″ صفحه نمایش OLED منابع از سوی دیگر گفته می شود به اشتراک گذاشته شده با ال جی و گفت: به حمل لمس اضافی لایه به نگه داشتن هزینه های پایین.

تا کنون اپل تنها به ندرت آزمایش آب با LG OLED صفحه نمایش به عنوان کوچک و متوسط هستند نه شرکت کت و شلوار قوی بر خلاف تلویزیون بزرگ پانل. این تنزل ال جی به نمایش ثانویه عرضه توابع برای صفحه نمایش آیفون تعویض یا wearables مانند اپل و پس از آن منطقی به نظر می رسد که 6.1-incher می تواند مقرون به صرفه مدل های پایین تر صفحه نمایش با وضوح.

یکی دیگر از واقعیت غیر مستقیم در حمایت از این نظریه این است که up-and-coming چینی OLED گیرندگان از بانک مرکزی انگلیس باید نیز در حال اجرا برای 6.1″ آیفون 12 حداکثر صفحه نمایش OLED است اما تا کنون نشان داده فقیر بازده کافی با کیفیت, نکته خودی بنابراین اپل تنها ممکن است سمت چپ با سامسونگ و ال جی منابع.

LG به حال دستیابی به موفقیت به تازگی مدیریت برای بالا بردن کیفیت عملکرد به اندازه کافی به برخی از کشتی 6.7″ صفحه نمایش OLED برای آی فون 11 Pro Max. کسانی که هنوز هم نمی خواهد به اندازه کافی برای ده ها میلیون واحد است که نهایی 6.1″ آیفون 12 Pro 6.7″ نرم افزار Max به احتمال زیاد کشتی در, بنابراین ما می خواهم هنوز هم شرط می بندم که LG خواهد بود تامین صفحه نمایش برای ارزان ترین سقوط 2020 مدل در واقع تنها فقط به عنوان کره ای گزارش های رسانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im