اپل علیرضا عینک فقط به یک کلید رشد و نمو نقطه عطف

اپل شایعه علیرضا عینک به تازگی به یک نقطه عطف کلیدی توسعه اپل علیرضا عینک ممکن است رسیدن به عنوان به زودی به ع

توسط EMROOZTAFAHOM در 21 تیر 1399
  • اپل شایعه علیرضا عینک به تازگی به یک نقطه عطف کلیدی توسعه
  • اپل علیرضا عینک ممکن است رسیدن به عنوان به زودی به عنوان 2022.
  • Tim Cook شده است یک فن از واقعیت افزوده و معتقد است این تکنولوژی تاثیر می تواند رقیب که از آی فون.

در میان شایعاتی که اپل ممکن است انتشار یک جفت از واقعیت تقویت شده در اوایل سال 2022 یک گزارش جدید از اطلاعات رله که کار بسیار پیش بینی محصول همچنان به جلو حرکت کند. این گزارش به طور خاص ادعا می کند که یک کلید رشد و نمو نقطه عطف بود و به تازگی به عنوان لنز شفاف برای دستگاه اخیرا "تصویب مرحله نمونه اولیه و وارد تولید آزمایشی."

این گزارش نشان می دهد که تولید انبوه است که هنوز هم خوب است دو سال دور که هم راستا با گزارش های قبلی دیده ایم. البته هیچ تضمینی وجود ندارد اپل علیرضا عینک را وارد بازار توجه به این که کل پروژه شده است به موضوع های مختلف تاخیر در سال های اخیر است. حتی یک دوره کوتاه از زمان شایعه شده است که اپل لغو این پروژه در دسترس نباشد.

که با وجوداین اطلاعات می افزاید:

لنزهای استفاده از یک قطبی سیستم شبیه به تکنولوژی 3D movie عینک که ایجاد توهم عمق با استفاده از تصاویر بزرگ نمایی این فرد گفت. تکنولوژی مشابه که در سایر آر و دستگاه های VR در حال حاضر در بازار از مایکروسافت Magic Leap و Facebook...

فرد گفت: ساخت آر لنز است که به خصوص به چالش کشیدن زیرا آنها تشکیل شده از چند لایه های بسیار نازک لایه های مختلف مواد مصنوعی که هر کدام از آنها مستعد ابتلا به حباب خراش و دیگر علائم است. برای کاهش نقص لنز باید تولید گرد و غبار در مناطق آزاد شناخته شده به عنوان اتاق تمیز.

اپل گزارش کرده است بیش از 1000 کارمند در حال حاضر این پروژه است. شما ممکن است همچنین به یاد بیاورید که کد را در iOS 13 build از سپتامبر گذشته شامل ارجاع به AR-بر اساس برنامه ها و دستگاه های.

به چه نوع از قابلیت های اپل علیرضا عینک را به جدول به ارمغان بیاورد دستگاه شامل یک میکروفون به کاربران اجازه می دهد برای تماس با سیری به عمل و البته زمینه و برقراری تماس. نیز وجود دارد نشانه آن است که دستگاه را کشتی با ساخته شده است در شتاب سنج به طوری که این دستگاه می توانید ثبت نام کنید دستورات هنگامی که یک کاربر حرکت می کند سر او در یک جهت خاص.

اولین تجسم اپل علیرضا عینک شما به احتمال زیاد شامل یک دوربین با توجه به عمر باتری و ملاحظات طراحی. پس از آن مدل با این حال ممکن است ویژگی های یک ماژول دوربین.

طراحی عاقلانه آن را اعتقاد بر این است که اپل در تاریخ, عینک را حمایت دو قطبی و لنز. بیشتر اندازه های مختلف در دسترس خواهد بود برای هر دو مردان و زنان است. زیبایی شایعه شده است که این محصول را شبیه به طور منظم جفت از عینک ضخیم تر از میانگین فریم که شامل باتری و مجموعه ای از تراشه های.

آن را بیش از حد به زودی به می دانم که چقدر اپل در تاریخ, عینک, هزینه ممکن است اما اتهام Foxconn خودی چند سال پیش پیشنهاد آن را ممکن است در طیف وسیعی از $600.

اتفاقا تیم کوک مدت طولانی است که یک قهرمان از واقعیت افزوده با مدیر عامل شرکت اپل چند سال پیش بیان کرد که از آن باقی مانده است یک "فن آوری هسته ای" اپل همچنان به سرمایه گذاری در.

"من فکر می کنم در تاریخ بسیار جالب است و به نوعی یک فن آوری هسته ای" کوک گفت: در سال 2016. "بله آن چیزی است که ما در حال انجام بسیاری از چیزهایی که در پشت این پرده است که ما در مورد صحبت کردیم."

تمام گفته آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه واکنش بازار به اپل در تاریخ, عینک, اگر و هنگامی که آن را منتشر شد. به یاد بیاورید که گوگل شیشه ای در حالی که جذاب تر بود از یک حیله با چند برنامه های کاربردی جهان واقعی. در گوگل شیشه ای نیست دست آوردن هر گونه کشش در بازار است. اگر اپل در تاریخ, عینکی, در, مقابل, می تواند خود را اثبات می شود بیش از یک حیله شاید اپل را یکی دیگر از برک آوت آمار در دست خود را.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.


tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن