با وجود نمایندگی بسیار قابل توجهی ارتقاء بیش از آی فون 8 آن را جایگزین جدید سال 2020 آی فون SE در واقع هزینه 50 دلار کمتر – $399 – از گوشی های هوشمند آن را جایگزین. آن را به عنوان نظر می رسد اپل نیز کاهش قیمت AppleCare+ برای تلفن.

کسانی از شما علاقه مند در به دست آوردن دو سال AppleCare+ بسته می توانید در حال حاضر خرید این برنامه برای تنها $79. که قابل توجهی از 50 دلار کاهش معادل $129 طرح برای آی فون 8 است که در اصل در ارائه.

که استاندارد AppleCare+ طرح گسترش یک سال گارانتی و فراهم می کند پوشش برای دو حادثه از آسیب تصادفی. هزینه خدمات برای تعویض صفحه نمایش نیز قطره به 29 دلار و هر گونه حوادث دیگر شما را به مجموعه ای 99 دلار است.

اگر شما می خواهم این ایده از پرداخت $79 جلو اپل ارائه می دهد یک پرداخت ماهانه گزینه ای است که می بیند استاندارد AppleCare+ بسته در قیمت $3.99 در هر ماه. این به طور خودکار تجدید در هر ماه تا زمانی که لغو شود.کسانی که از شما در مواظب برای یک سطح اضافی از حفاظت ممکن است علاقه مند در AppleCare+ با سرقت و از دست دادن بسته است. این قیمت در 149 $یا $7.99 در هر ماه و ارائه می دهد همه از قدرت پردازش بالا ذکر شد در کنار یک تخفیف جایگزینی تلفن برای تنها $149.

طبق معمول این AppleCare+ برنامه باید خریداری شود در کنار آی فون جدید و یا ظرف 60 روز پس از خرید. در مورد دوم در فروشگاه بازرسی و یا تشخیصی از راه دور مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im