اپل بنا به گزارش راه اندازی سحر و جادو صفحه کلید برای بیشتر از اپل, مدل های

این سحر و جادو صفحه کلید است که اپل اعلام کرد در کنار 2020 iPad Pro در اوایل این سال به زودی در دسترس خواهد بود برای دیگر iPads و همچنین اگر یک جدید شایعه است به باور.
نشت می آید از tipster l0vetodream (از طریق MacRumors) است که معمولا در نقطه ای با پیش بینی های خود را. بنابراین آن را بسیار محتمل است که iPad Pro سحر و جادو صفحه کلید خواهد شد که بیشتر به مدل اپل. در حال حاضر کار می کند با جدید 11 اینچ و 12.9 اینچی اپل, نرم افزار مدل و همچنین 2018 iPad Pro مدل نسل سوم 12.9 اینچی اپل نرم افزار و نسل اول 11-inch, iPad Pro.

آینده اپل هوا می تواند اولین, غیر حرفه ای مدل به سحر و جادو صفحه کلید

این leaker نمی گویند کدام نوع خواهد بود گرفتن سحر و جادو صفحه کلید آن می تواند آینده اپل هوا.

شایعه نسل چهارم iPad Air ظاهرا قرض به شدت از 11-inch, iPad Pro. این امر به احتمال زیاد شامل USB-C پورت در محل رعد و برق پورت mini-LED صفحه نمایش و در زیر صفحه نمایش از نوع لمسی ID. این TrueDepth دوربین به احتمال زیاد شامل نمی شود برای جلوگیری از این قیمت از بالن.

پیش بینی ها از مشهور تحلیلگر Ming-Chi Kuo پیشنهاد جدید اپل هوا خواهد رسید در نیمه دوم سال 2020 است. صفحه نمایش را اندازه گیری بین 11 اینچ و 10.8 اینچ اگر گزارش به توسط.

IPad Pro می توانید به سحر و جادو صفحه کلید مغناطیسی و همچنین USB-C پورت برای passthrough شارژ. آن را ویژگی های یک شناور سگدست طراحی که باعث می شود آن زاویه دید قابل تنظیم است. از همه مهمتر این فقط یک صفحه کلید, اما همچنین یک پایه که به معنی این که آیا شما در حال کار بر روی میز کار خود را و جمع کردن در رختخواب خود آن سازگار درآمده است.

آن را بیشتر باز به بررسی درخشان و سازگاری آن با بیشتر مدل های iPad می تواند کمک به اپل بیشتر سهم خود را در بازار تبلتها شود.
که گفت: اپل هوا شروع می شود در $499 و سحر و جادو صفحه کلید برای 11-inch, iPad Pro می رود برای $299. پس از آن معلوم نیست که اپل را اپل هوا بازار هدف به پرداخت بیش از نیمی از هزینه های آن برای لوازم جانبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>