اپل دیده بان سری 5 عظیم 100 دلار تخفیف در آمازون

  • اپل دیده بان سری 5 قیمت در آمازون شده است با تخفیف چند بار در چند ماه گذشته اما دوشنبه, علائم اولین بار است که هر دو 40mm و 44mm نسخه شده است در دسترس در همه زمان قیمت های پایین در همان زمان در بهترین فروش رنگ و پایان.
  • درست است که فضای خاکستری آلومینیوم مدل با سیاه, ورزشی, باند است که در فروش با 100 دلار تخفیف در هر دو 40mm و 44mm اندازه.
  • این معاملات هر یک شامل 15 دلار در سایت تخفیف به علاوه اضافی $85 تخفیف هایی که اعمال می شود در پرداخت و هر دو مدل به احتمال زیاد به فروش به زودی.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آن را بسیار می رود بدون گفت که هر نسل جدید از یک محصول اپل بهتر از همه نسل ها است که قبل از آن. اپل نمی خواهید به صرف زمان و پول در حال توسعه دستگاه های جدید که پایین تر هستند ، گفت: برخی از ارتقاء قابل توجهی بیشتر از دیگران و کسانی که خود اپل سازمان دیده بان سری 5 تمایل به قایق مورد آن بیشتر از بیشتر.

در مقایسه با نسخه های اولیه از سازمان دیده بان اپل سری 5 مدل قطعا بهتر است در هر راه. آن را به مراتب سریع تر و قدرتمند تر به لطف 64 بیتی دو هسته ای S5 پردازنده است که تا دو برابر سریع تر از S3 chipset است که قدرت تنها مدل های دیگر که هنوز هم در دسترس اپل دیده بان سری 3. این شهر همچنین دارای یک بزرگتر صفحه نمایش AMOLED با تینر ناهنجاری بسیار بهتر است نگاه به عنوان به خوبی به عنوان جدید همیشه در ویژگی بنابراین شما لازم نیست که صبر کنید برای سازمان دیده بان خود را به صورت روشن برای دیدن زمان و خود معشوق می گردد.

ضربان قلب نظارت است البته هنوز از ویژگی های مرکزی, ساعت اپل, ولی اپل سری 5 مدل همچنین می افزاید: یک ساخته شده است در ECG برنامه که بر خلاف هر چیزی که تا قبل از آن آمده لطف الکتریکی و نوری در قلب سنسور. آن را می توانید از خدمات اورژانس تماس بگیرید اگر شما می گیرند و به شما هشدار می دهند در مورد نامنظم ضربان قلب و خیلی بیشتر. آن را حتی “swimproof” بنابراین شما می توانید آن را در استخر یا دوش و لازم نیست به نگرانی در مورد گرفتن آن آسیب دیده است.

نیازی به گفتن نیست که می آید با یک نسبتا تند برچسب قیمت است که می تواند رسیدن به بیش از 1000 دلار بسته به مدل شما را انتخاب کنید. که گفت:, آمازون ارائه شده است برخی از تخفیف فوق العاده است که می توانید ذخیره کنید شما یک دسته پول در اپل جدیدترین و بهترین ساعت های هوشمند. قیمت شروع در $299.99 اپل سازمان دیده بان سری 5 (GPS 40mm) با یک فضای خاکستری آلومینیومی با سیاه و سفید, ورزش, گروه که به طور معمول به فروش می رساند برای $400. توجه داشته باشید که در برخی موارد مثل این یکی وجود دارد تخفیف اضافی که اعمال شده توسط آمازون در پرداخت.

در صورتی که نسخه بیش از حد کوچک است, شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا همان اپل دیده بان سری 5 در فضای خاکستری با 44mm مورد به جای فقط برای $329.99. آن را نیز 100 دلار تخفیف فقط مانند نسخه کوچکتر و آن را نمی خواهد آخرین طولانی است. توجه داشته باشید که هر سازمان دیده بان فقط $15 تخفیف در صفحات محصول اما فوق العاده 85 دلار تخفیف در پرداخت کاربردی.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: جاستین لین/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>