• سقوط ویژگی تشخیص در سازمان دیده بان اپل کمک کرد, کمک به یک مرد که نیاز به مراقبت های پزشکی بعد از غش و رفتن ناخودآگاه.
  • اپل سازمان دیده بان به نام 911 و اطلاع پرسنل اورژانس به عنوان مرد محل.
  • اپل دیده بان در ابتدا قرار است به عنوان لوازم جانبی مد است, اما این دستگاه بهداشت و درمان و تناسب اندام ویژگی های ردیابی را تبدیل به بزرگترین نقطه فروش.

اپل دیده بان سقوط ویژگی تشخیص است که اعتبار و در عین حال دوباره با کمک یک مرد نیاز به مراقبت فوری پزشکی. در یک داستان برای اولین بار ساخته شده از طریق KTAR, اخبار, یک اپل دیده بان پوشنده لباس غش و ناخودآگاه رفت. قبل از اینکه طولانی, اپل سازمان دیده بان به نام 911 و رله محل کاربر در نتیجه قادر می سازد اولین پاسخ دهندگان می رسند و ارزیابی وضعیت.

“او هرگز قادر به ارائه خدمات ما در محل خود و یا هر گونه اطلاعات در مورد آنچه که قرار بود” اعزام استاد راهنما آدریانا Cacciola گفت: ایستگاه. “او حتی آگاه باشید که هر گونه کمک به آینده بود تا زمانی که ما در حال حاضر وجود دارد.”

سقوط تشخیص ویژگی که برای اولین بار معرفی شد با دیده بان اپل سری 4 یکی از کسانی که جالب و ویژگی های رمان شما امیدواریم که شما هرگز به در تکیه می کنند. راه کار می کند اگر شما نا آشنا است بسیار هوشمندانه است. هنگامی که شتاب سنج در دستگاه تشخیص سخت سقوط سنسور بر روی اپل واچ سپس در بالا-هشدار به تشخیص هر گونه حرکت. اگر هیچ حرکت است شناسایی شده پس از یک دقیقه آن را فرض که کاربر بی حرکت و 911 تماس قرار داده شده است به طور خودکار.

یکی از فریبنده تر از داستان های مربوط به ویژگی های اتفاق افتاده در سال گذشته زمانی که یک کوهنورد در نیوجرسی به سقوط کردن یک صخره بزرگ و رنج تعدادی از آسیب های جدی است. در این وضعیت دیده بان اپل شناسایی سقوط و به نام 911.

یکی دیگر از داستان مشابه شامل 67 ساله که دچار یک سقوط جدی در حمام خود را و فورا رفت و ناخودآگاه. خود اپل سازمان دیده بان به نام 911, خود نشان داد, محل و پرسنل اورژانس در صحنه وارد شدند و او را خون آلود است. مرد رنج می برد سه جدی شکستگی به عنوان یک نتیجه او اعتبار دیده بان اپل با صرفه جویی در زندگی خود.

قابل توجه سقوط ویژگی تشخیص است که در درجه اول طراحی شده برای مردمی که به احتمال زیاد به رنج می برند جدی می گیرند. در نتیجه این ویژگی به طور پیش فرض برای تمام کاربران زیر از سن 65.

همچنین شایان ذکر است که فعال حامل طرح لازم نیست برای استفاده از این ویژگی. اگر شما یک LTE فعال شرکت اپل این ویژگی را هنوز هم کار می کنند.

تمام گفته شده است جالب برای دیدن اپل دیده بان تکامل در طول چند سال گذشته است. هر چند این دستگاه در اصل به بازار عرضه شده به عنوان چیزی از بالا فن آوری مد و لوازم جانبی ساعت اپل را نقطه فروش کلیدی امروز مرکز در اطراف خود را ردیابی و تناسب اندام, سلامت ویژگی های.

که چگونه این انتقال رخ داده است, اپل COO سال گذشته گفت که “بسیار آلی است.”

“اکثر مردم فکر می کنم ما به این مهم بهداشتی ابتکار ما تا به حال برخی از مفاهیم در ابتدا اما هیچ ایده که در آن سرب” ویلیامز گفت. “و آن را در یک وضعیت که در آن ما شروع به کشیدن بر روی موضوعات و بیشتر ما کشیده, بیشتر ما متوجه وجود چنین یک فرصت بزرگ برای ما به تاثیر افراد با اطلاعاتی که بر روی مچ دست خود را.”

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im