اپل به ذخایر آیفون 5G 12 سری با توجه به پتانسیل جزء کمبود

تقاضا برای گوشی های هوشمند به شدت کاهش یافته است در هفته های اخیر به عنوان COVID-19 pandemic طول می کشد نگه دا

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 اردیبهشت 1399

تقاضا برای گوشی های هوشمند به شدت کاهش یافته است در هفته های اخیر به عنوان COVID-19 pandemic طول می کشد نگه دارید از جهان است. تولید کنندگان در حال حاضر مجبور به کاهش سفارشات و تجدید نظر در پیش بینی اما اپل هنوز هم در نظر دارد در افزایش سطح تولید.

اپل قصد دارد به 213 میلیون اپل در ماه مارس سال 2021


شاخص Nikkei Asian Review ادعا می کند اپل به تازگی مطلع گسترده خود تامین کننده شبکه قصد دارد به تولید حدود 213 میلیون آیفون واحد بین آوریل سال 2020 و مارس سال 2021. این تعداد تا 4 درصد از 205 میلیون واحد از یک سال پیش از آن.


دلیل مثبت چشم انداز تولید است نه افزایش تقاضا می گوید: Nikkei بلکه قصد دارد به ذخایر آینده گوشی های هوشمند بیش از نگرانی در مورد امکان جزء کمبود مربوط به جهانی همه گیر.


اختلال در چین عرضه زنجیره ای است که به تدریج کاهش, اگر چه خروجی باقی مانده تنبل در طول ماه مارس ، بزرگترین نگرانی در حال حاضر محدودیت در محل در کارخانه در سراسر مالزی و فیلیپین ،


به دلیل این عدم قطعیت اپل به نظر می رسد اولویت موجودی بیش از هر چیز دیگری است. هدف این است که برای ذخیره به عنوان بسیاری از دستگاه های ممکن است جلوتر از پاییز سال 2020 به پوشش راه اندازی تقاضا و از همه مهم فصل تعطیلات.


اپل به معرفی چهار 5G اپل بعد از این سال – آیفون 12 مینی, آی فون, 12, آیفون, 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max. ارزان آیفون SE Plus مدل نیز در سه ماهه اول سال 2021 اما این است که به یک اولویت در حال حاضر.

سفارشات خواهد بود تقسیم 50-50 با موجود اپل


منابع می گویند تولید این دستگاه های جدید تقسیم می شود تقریبا 50-50 با موجود آیفون, صف, که شامل آی فون 11 سری و آیفون XR در علاوه بر این به تازگی اعلام کرد آیفون SE و چندین مدل های قدیمی تر.


آیفون 12 و آیفون Pro 12 طرح به تازگی نهایی و حمل و نقل از اجزای لازم در حال حاضر آغاز شده است. اپل را ارائه رسمی سفارشات به تامین کنندگان در طول ماه مه و ژوئن اما این شرکت با کاهش آن در شماره قبل.


هیچ دستورالعمل رسمی اما دره سیلیکون مبتنی بر غول پیکر است که به احتمال زیاد در آیفون اخیر SE راه اندازی بسیار نزدیک است. اگر تقاضا کمتر از انتظارات می تواند به کاهش سفارشات برای آیفون 12 سری اما اگر تقاضای بالاتر از حد انتظار آن را می تواند انجام دهد مخالف است.


یک مدیر اجرایی در یک جزء سازنده توصیف چشم انداز تولید به عنوان "بسیار صعودی" و گفت: این نیاز به سنجش این که آیا اپل بر اساس این رقم در یک "واقع بینانه پیش بینی تقاضای" یا نه.


ترین فروشگاه های اپل در سراسر جهان بسته شده و در حال حاضر اکثریت قریب به اتفاق از فروش در حال حاضر آنلاین ساخت آن را سخت تر برای ارزیابی تقاضا است. کلی توافق این است که همه چیز را به طرز محسوسی بهبود تا نیمه دوم سال 2020 است.


"تولید واقعی می تواند 10 تا 20 درصد پایین تر" اجرایی خود ادامه داد.

همه گیر نهفته است دیگر, راه اندازی محصول


این بیماری همه گیر را آغاز کرده است تاثیر بر دیگر عرضه محصول بیش از حد نه تنها آی فون 12. اپل بنا به گزارش تصمیم گرفته شده را به عقب براند 5G iPad Pro با یک مینی صفحه نمایش LED از سپتامبر تا اوایل 2021.

ارزان تر جفت AirPods که در ابتدا برنامه ریزی شده برای ماه مارس به تعویق افتاده اند تا ماه آینده بیش از حد. بسیار پیش بینی AirTags و اپل اولین جفت از حق بیمه بیش از هدفون قرار گرفتند و حتی بیشتر به شدت – اپل در حال حاضر امید به پرده آنها را در ماه ژوئن در مجازی WWDC رویداد مطبوعاتی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن