اپل فروشگاه آنلاین این شرکت است راه جدید برای کمک به شما فروشگاه از خانه

Coronavirus همه گیر بود, فروشگاه های اپل در بسته در سراسر جهان زیر اکثر کسب و کارهای دیگر. فقط در حال حاضر ما

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 اردیبهشت 1399
Coronavirus همه گیر بود, فروشگاه های اپل در بسته در سراسر جهان زیر اکثر کسب و کارهای دیگر. فقط در حال حاضر ما شروع به دیدن برخی از کوپرتینو شرکت فروشگاه های بازگشایی در غرب با همه 20 فروشگاه های اپل در استرالیا بازگشایی اخیرا حتی اگر با کاهش کارکنان و اجباری متوسط چک.همه چیز را آسان تر برای مشتریان خود اپل در حال حاضر ارائه فروشگاه اپل تجربه آنلاین با معرفی یک فروشگاه جدید صفحه که اجازه می دهد تا برای اتصال با اپل متخصصان از طریق چت و گرفتن اطلاعات بیشتر در اپل کارت درخواست امن بدون تماس با تحویل و پیگیری آن و رسیدن به جنس نوار خدمات و پشتیبانی تیم همه از طریق وب."همه چیز شما در مورد فروشگاه های ما آنلاین است. گپ و گفتگو با متخصصان است. اپل در تجارت. بدون تماس با تحویل. و نوار نابغه. همه حق در اینجا" این صفحه را می گوید.

پس از بسته شدن اپل فروشگاه های خرده فروشی این شرکت امروز دیدم یک شیب در درآمد به عنوان coronavirus ایجاد یک کاهش جهانی گوشی های هوشمند و تقاضا برای محموله های ماه اول سال 2020 تاثیر عمده ترین و کوچکتر برندهای گوشی های هوشمند.

این همه بد نیست برای آی فون شرکت اما به گفته تحلیلگران در ماه گذشته نشان داد که قوی ترین رشد برای فروشگاه برنامه اپل از سپتامبر 2017. تحلیلگران می گویند که فروشگاه App درآمد افزایش یافت 31% در سال در سال در آوریل و دریافت 19 درصد افزایش از ماه قبل است. در کل برای ماه آوریل رشد 40 درصد از ماه مشابه در سال گذشته به عنوان بسیاری از مردم در خانه ماندن و تبدیل به برنامه های تلفن همراه برای سرگرمی و آموزش و پرورش.

اپل فروشگاه های خرده فروشی برای اولین بار به بازگشایی در چین در مارس 13, و در حالی که COVID-19 همه گیر اتفاق می افتد شد تیم کوک مدیر عامل شرکت بود آوازی در حمایت خود را نسبت به چین در تلاش برای مهار این ویروس و همچنین نسبت به بسیاری از گروه ها در سراسر جهان به طور مستقیم مبارزه با گسترش آن. چند کمک های مالی از غول کوپرتینو نسبت به چینی بيمارستان ها و سازمان ها در سراسر جهان ساخته شد, کمک کمک, بیشتر به مناطق آسیب دیده در تلاش های خود را در برابر ویروس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب