ارزش سهام اپل سقوط این شرکت می تواند در صورت بررسی نقض قوانین حمایت از مصرف کننده

اپل ممکن است به صورت چند دولت بررسی و بالقوه طرح دعوی در دادگاه برای فریبنده شیوه های کسب و کار. اطلاعات بیشتر

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
  • اپل ممکن است به صورت چند دولت بررسی و بالقوه طرح دعوی در دادگاه برای فریبنده شیوه های کسب و کار.
  • اطلاعات بیشتر در مورد اپل قرار است تخلف باقی می ماند فوق العاده تیره است.
  • سهام Apple کاهش یافته و نزدیک به 20 امتیاز در معاملات اوایل امروز.

آن شده است یک روز برای اپل در سراسر هیئت مدیره. درام لگد صبح امروز زمانی که گلدمن ساکس صادر شده یک سرمایه گذار توجه داشته باشید این استدلال که اپل سهام باید اجتناب شود به عنوان شرکت قیمت سهم غیر قابل تحمل است. توجه داشته باشید باعث بزرگ فروش که دیدم اپل قیمت سهم افت نزدیک به 20 امتیاز.

پس از آن کلمه پدید آمده از طریق Axios که اپل می تواند پیدا کردن هدف خود را از چند دولت پروب به اتهام فریب مصرف کنندگان است. جزئیات این کاوشگر باقی می ماند فوق العاده تیره اما شواهد اولیه نشان می دهد که دادخواهی ممکن است قریب الوقوع است.

این تحقیقات گزارش شده است که در حال پیشگام حمایت از مصرف کننده تقسیم تگزاس دادستان کل. یک سند مورد بررسی در ابتدا به دست آمده توسط تکنولوژی شفافیت پروژه از طریق یک درخواست قانون آزادی اطلاعات و مشترک با Axios.

تگزاس AG را حمایت از مصرف کننده در بخش "در آغاز این بررسی برای اجرای اهداف است. اگر تخلفات کشف CPD را آغاز رسیدگی به اجرای قانون. بر این اساس OAG پیش بینی دادخواهی در این زمینه میگوید:" در این سند می خواند.

دولت حمایت از مصرف کننده قانون سیاست شیوه تلقی نادرست و فریبنده یا گمراه کننده است.

دوباره, آن باقی می ماند به طور کامل مشخص نیست که چه نوع از شیوه های فریبنده اپل گفته های درگیر در, پس از آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه این همه نقش.

در حالی که اپل شده است با آمار مشابه پرونده های حقوقی بیش فریبنده شیوه های کسب و کار در گذشته مناسب هستند بیشتر از نه بیهوده و بیمعنی. در سال 2018 به عنوان مثال اپل بود ضربه با طرح دعوی در دادگاه ادعا کرده که اپل در تبلیغات مواد را نشان نمی دهد تا چه حد کامل شکاف طراحی بر روی آی فون XS. این کت و شلوار استدلال باعث شد برخی از مصرف کنندگان به این باور است که آیفون XS برجسته کامل شکاف کمتر صفحه نمایش.

قابل توجه اپل حقوقی مسائل مربوط به گسترش فراتر از تیره تحقیقات اشاره شده در بالا. به یاد بیاورید که این شرکت همچنین مبارزه با ضد تراست اتهامات بیش از چگونه آن را اجرا می کند فروشگاه App. این آینده دوشنبه تیم کوک ظاهر خواهد شد قبل از خانه قضائیه آنتی تراست کمیته فرعی و زمینه سوال در این موضوع.

اپل, در ضمن, گرفته pro-active اقدامات برای مقابله با این روایت است که نگه می دارد که شیوه ای که در آن اجرا می شود برنامه فروشگاه با مشکل مواجه است. اوایل این هفته شرکت منتشر شده یک گزارش — که آن را سفارش — دفاع از آن 30 درصد کاهش از فروشگاه App درآمد.

این مطالعه در نهایت در بر داشت:

مطالعه ما نشان می دهد که اپل در فروشگاه App نرخ کمیسیون مشابه در قدر به کمیسیون نرخ شارژ توسط بسیاری دیگر از فروشگاه های نرم افزار و محتوای دیجیتال بازار. کمیسیون نرخ شارژ دیجیتال بازار بیشتر شبیه به فروشگاه برنامه مانند دیگر برنامه ها و بازی های ویدئویی دیجیتال, بازار, به طور کلی در حدود 30٪.

بازار که توزیع محتوای دیجیتال مانند فیلم پادکست ها و کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی به طور کلی مسئول کمیسیون نرخ 30 ٪ یا بیشتر. نرخ کمیسیون شارژ توسط e-commerce بازار متفاوت در صنعت, اما گاهی اوقات بیش از 30٪.

بسیاری از فروشندگان در حال حاضر به فروش (و یا قبلا به فروش می رسد) کالاهای خود را از طریق آجر و ملات فروشگاه ها و بازار. ما که فروشندگان به طور کلی کسب درآمد قابل ملاحظه ای پایین تر سهم از کل درآمد حاصل از این توزیع از طریق آجر و ملات فروشگاه ها و بازار از طریق دیجیتال بازار مانند اپل فروشگاه App.

تمام موارد بالا همراه با این واقعیت است که اپل به احتمال زیاد یک آمار درآمد در حساب از coronavirus نشان می دهد که اپل ممکن است یک جاده سنگی پیش رو در کوتاه مدت.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب